Penio pompos

Penio pompos – tai kliniškai patvirtinti prietaisai, skirti erekcijai išlaikyti ir seksui prailginti. Jomis naudotis itin paprasta – tereikia uždėti cilindrą ant penio ir išpumpuoti orą. Susidaręs vakuumas pagreitins penio kraujo apytaką ir suteiks jam geresnę apimtį ir dydį. Kad erekcija išsilaikytų dar ilgiau, kartu su pompa galite naudoti ir varpos žiedą, kuris padeda išvengti kraujo plūdimo atgal po pumpavimo. Plačiau >>

Items 1-36 of 42

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
  1. Karšta naujiena
    Penio pompa Galvutė

    Penio pompa Galvutė

    Special Price 9,00 € Regular Price 14,00 €
  2. Knyga "Kaip prailginti seksą"

    Special Price 14,19 € Regular Price 28,60 €

Items 1-36 of 42

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Penio pompos veikimo principas paprastas. Peniui skirtas indas žarna prijungtas prie vakuumą pumpuojančio įrenginio, kuris ištraukia orą iš indo. Briauna penio apačioje labai sandariai prisitraukia prie pagrindo. Kai tik oras iš indo vakumo pagalba pradedamas pumpuoti jis traukia penį kartu, ir iššaukia kraujo antplūdį.

Daugelis vyrų drauge su penio vakumine pompa naudoja ir penio žiedą, tam kad išvengti kraujo plūdimo atgal po pumpavimo. Tokiu būdu erekcija ilgiau išsilaiko.

Kaip naudoti penio pompą?

Nepagailėkite lubrikanto ant sandarinimo žiedo (nenaudokite aliejinio pagrindo lubrikanto, naudokite vandens pagrindo lubrikantą), taip pat užtepkite juo penį. Tai padės lengviau įterpti penį į indą, ypač jei jis nesukietėjęs.

Įstumkite penį per žiedą į indą, kol indo pagrindas gerai prisitvirtins prie kūno. Tada lėtai pradėkite pumpuoti. Iš pradžių tai darykite atsargiai.

Baikite pumpuoti tada, kai penis bus pakankamai kietas ir pasistojęs. Sustokite ir viską patikrinkite. Ar pasiektas slėgis jums tinkamas? Apžiūrėkite ar neatsirado neįprastų spalvos pakitimų, ar venos nėra ties trūkimo ribos. Jei viskas atrodo gerai, papumpuokite dar šiek tiek, tačiau kaskart sustodamas apsižiūrėkite. Drąsiai galite tęsti pumpavimą, jei tik manote, kad esate tam pasirengęs.

Mes rekomenduojame neužsiimti aktyviu pumpavimu ilgiau nei 20 minučių. Suprantame, kad džiaugsitės kiek tik įmanoma padidinę penį, o penio pompos tikrai gali parodyti įspūdingą, tačiau neilgai trunkantį rezultatą. Jūsų sveikata yra svarbiau, negu penio dydis. Taigi būkite atsargus, nenaudokite pompos taip, kad susižalotumėte. Jeigu pajuntate skausmą, nedelsiant stabdykite pumpavimą.

Vibruojanti penio didinimo pompa gali būti naudojama, kaip masturbacijos įrankis. Dėl reguliuojamos traukimo jėgos galite užsipumpuoti gan malonų pasitenkinimo užtaisą.