Obsessive

Obsessive istorija prasideda 2006 - aisiais Lenkijoje, kai kompaniją įkūrė pora Agnieszka ir Tomek Szpila. Ši įmonė puikiai žinoma visuose kontinentuose. Obsessive yra prekinis ženklas, skirtas poroms, sukurtas poros.

Kompanija semiasi įkvėpimo iš patirties bei, žinoma, mados. Jie kruopščiai renka aukštos kokybės medžiagas, o dizainus kuria galvodami apie kiekvieną menką detalę, nes tiki, jog būtent detalės sudaro visumą. Vienas iš kompanijos tikslų - nuostabūs apatiniai, kurie ne tik atrodo įspūdingai, tačiau yra labai patogūs. Apatinis trikotažas turi būti lyg antra oda, kurioje moteris jaustųsi seksualiai ir komfortiškai. Šiam prekės ženklui itin svarbi kokybė. Kiekvieną savo produktą jie tikrina du kartus: pirmą - ruošdami pakavimui, antrą - pakuodami.

Pagrindinis Obsessive kompanijos tikslas - kova su rutina ir nuoboduliu miegamajame. Kiekvieną dieną kompanija įkvepia daugybę porų visame pasaulyje linksmintis, mylėti vienas kitą, nebijoti išsakyti savo troškimus ir griauti barjerus.

Obsessive kompanija siūlo itin platų apatinio trikotažo pasirinkimą: nėriniuoti naktinukai, trijų dalių kostiumėliai, korsetai, gracijos, atviros kelnaitės, prisegamos kojinės ir dar daug kitų apatinio trikotažo pasirinkimų Obsessive asortimente. Jei dar nežinote kaip nustebinti mylimąjį, tam puikiai tiks Obsessive apatinis trikotažas. Tai trikotažas sukeliantis priklausomybę!

Raudonos spalvos naktinukai
Naktinukai Elegancija
(6)
35.55 €
Komplektas Nuodėmingoji
(6)
35.45 €
Korsetas Meilė
(3)
31.95 €
Naktinukai Įžūli katytė
Naktinukai Vilioklė
(1)
31.95 €
Naktinukai Pašėlusi dama
Naktinukai Malonioji
Naktinukai Charizma
34.25 €
Naktinukai Juoda naktis
(3)
27.95 €
Naktinukai Kuklioji
(1)
29.95 €
Naktiniai Gundytoja
(1)
28.65 €
Naktinukai  Karalienė
(1)
33.50 €
Kūno kojinė Vilioklė
(5)
24.45 €
Kūno kojinė Uždaroji
(2)
28.65 €
Korsetas  Dailutė
(2)
34.95 €
Chalatas Dailutė
(1)
39.60 €
Kūno kojinė Katytė
(1)
25.45 €
Suknelė  Mylimoji
20.10 €
Diržas prisegamoms kojinėms
Apatinių komplektas Vizija
Naktinukai Paslaptingoji
Naktinukai Žvilgėk
(3)
44.40 €
Kūno kojinė Dryželis