Sekso lėlės

Tai yra žmogaus arba artimo žmogui dydžio masturbatoriai, kurie dar turi ir papildomų detalių, suteikiančių žaidimams su savimi naujų spalvų. Svajojat...e apie karštą tamsiaplaukę arba didžiakrūtę meilužę? Pats laikas tai įgyvendinti!

Daugiau
 moterys
moterys
 vyrai
vyrai
Ultra realistiškos
Ultra realistiškos
Sekso lėlė Audra
(1)
29.95 €
-35%
Ultra realistiška sekso lėlė Kitty
(1)
1,490.90 € 2,299.00 €
Sekso lėlė Leticija
(1)
229.95 €
-15%
Ultra realistiška sekso lėlė Helen
(1)
1,700.00 € 1,990.00 €
-31%
1,590.90 € 2,299.00 €
-31%
1,590.90 € 2,299.00 €
Sekso lėlė Amanda
(1)
199.00 €
189.00 €
Sekso lėlė Pamela
(7)
46.25 €
-29%
Sekso lėlė vyras Angelas
(5)
28.67 € 40.26 €
54.95 €
-23%
Ultra realistiška sekso lėlė Mia
(3)
1,850.00 € 2,400.00 €
-15%
1,700.00 € 1,990.00 €

Populiariausi prekiniai ženklai


hidden-desire
nmc
pipedream
you2toys

 

Kokią sekso lėlę pasirinkti?


Kad gerai ir tinkamai pasirinktumėte sekso lėlę, pravartu bus žinoti keletą svarbiausių dalykų apie pačias lėles ir jų ypatumus.

Dažniausiai rinkoje randamos sekso lėlės:

guminės
silikoninės
vinilinės pripučiamos
Kai kurios, ypač naujesnės arba ypatingai realios išvaizdos lėlės jau nebėra pripučiamos ir būna pagamintos iš pilnavidurės medžiagos, tačiau standartiniai modeliai atkeliauja labai kompaktiškose dėžutėse ir yra pripučiami.

Kuri medžiaga jums tinka labiausiai?

Silikonas garantuos pojūčius, artimiausius realiam seksui ir realiai sueičiai. Žaislų produkcija patobulėjo ir gamintojai tiek daug pasistūmėjo silikono gamyboje bei apdirbime, kad pojūtis, kurį jausite, tikrai prilygsta žmogaus odai. Silikonas yra lengvai prižiūrima ir valoma medžiaga, o tai yra itin svarbu, jei jūsų oda jautresnė arba norite su lėle žaisti bei sargio. Su silikonine lėle bus galima naudoti tik vandens pagrindo lubrikantą, nes silikoninis, kaip ir aliejinis – pažeis tekstūrą.

Guminės lėlės yra vienos iš populiariausių ir pigiausių. Jas galite naudoti su dauguma lubrikantų, tačiau šios lėlės nėra tokios patvarios ir išskirtinės, kaip silikoninės.

Vinilas – kiek retesnė, bet taip pat maloni medžiaga, kurios pojūtis patinka nemažai daliai vyrų. Labai rekomenduojame su lėle naudoti ir lubrikantą, kadangi žaidimai be jo gali neužtikrinti maksimalaus malonumo.


Stiliaus, spalvų ir formos pasirinkimą


Stilius

Yra pačių įvairiausių sekso lėlių stilių. Vienos yra realistiškesnės, o kitos – kuklesnės ir paprasčiau pagamintos. Pripučiamos sekso lėlės labai skiriasi nuo silikoninių ar ultra realistiškų, tačiau gali būti, kad pirkėjui patinka itin lengvas žaislas dėl to jis/ji rinksis būtent tokį. Priešingu atveju, jeigu norisi kuo labiau į realią moterį ar realų vyrą panašaus žaislo, tada pirkinių krepšelyje tikriausiai turėtų atsirasti silikoninės arba realios sekso lėlės.

Spalva bei kiti akcentai

Kadangi sekso lėlė yra fantazijai tenkinti skirtas žaislas, čia galite rinktis baltos, juodos, geltonos, raudonos arba visiškai nenatūralios spalvos lėlę. Svarbu, kad tai ką įsigys pirkėjai, jiems patiktų.

Kiti akcentai apima panaudojimo galimybes, t.y. – kokios angos yra pritaikytos stimuliacijai ir iš ko jos pagamintos. Pripučiamos lėlės paprastai turės labai paprastas angas, tinkamas oraliniam ar vaginaliniam seksui. Realios arba tikros sekso lėlės gali turėti aukščiausios klasės masturbatoriams ir kone tikrai moters makščiai, išangei ir burnai prilygstančias skyles, kuriomis galima pasinaudoti. Tai yra be galo svarbūs akcentai pirkėjams.

Fantazijų vertos formos

Galiausiai prieš perkant reikėtų pasižiūrėti į lėlės formas. Ar ji aukšta ir su liekna talija ar žemesnė su sultingomis krūtimis? Visiems norams ir visoms fantazijoms pavyks atrasti tinkamą prekę, jeigu žinosite, ko norite.
 


Kaip naudoti sekso lėles, jeigu esi naujokas(-ė)?


Sekso lėlės naudojimas didelių klausimų neturėtų kelti. Tiek vyrams skirti žaisliukai, tiek sekso lėlės moterims turi gana panašias naudojimo bei priežiūros taisykles. Jeigu naudosite jas pagal paskirtį ir tinkamai jas prižiūrėsite – jos tikrai bus ilgaamžės ir atneš gausybę malonumų.

Naudojimas taip pat yra paprastas. Pradėti reikia nuo lėlės išpakavimo ir nuplovimo, o vėliau pereiti prie paruošimo (pripūtimo, pastatymo t.t.). Akto metu rekomenduojama naudoti lubrikantą, galima naudoti ir prezervatyvą, tačiau, jeigu pasirūpinate higiena ir švara – tas nėra būtina.

Gerai tai, kad visos dirbtinės ar guminės sekso lėlės nereikalauja jokios įžangos. Be abejo, ultra realistiškų lėlių pagalba galima pildyti fantazijas su įspūdingais naktiniais ar prisegamomis kojinėmis, tačiau privalumas tas, kad galima iš karto pereiti prie malonumo.

Naudoti lėlę galite kokiu tik norite būdu, tik nepamirškite jų nuplauti.