Mini vibratoriai


-15%
Mini vibratorius Drugelis
(2)
14.95 € 12.71 €
-10%
Vaginos pompa Lūpos
(4)
28.96 € 26.06 €
Vibratorius Lūpdažis
(1)
29.95 €
Vibratorius Cuties Mini 2.0 (rožinis)
Vibratorius Paslaptingasis
Vibratorius Mėlynas Debesėlis
Mini vibratorius - kulka Linksmybės
Vibratorius Pretty Love Solomon (rožinis)
Vibratorius Mėlynasis kiškutis
Vibratorius Baton
(1)
89.95 €
Vibratorius Mini blue
(1)
29.95 €
Vibratorius Make Me Happy
(1)
32.50 €
Plokščias vibratorius Sweet Smile
Vibruojanti kulka Zee Lapis
Klitorio vibratorius Kišeninis (rožinis)
Vibratorius Pillow Talk Flirty
Mini vibratorius Šypsena
(1)
24.95 €
Vibratorius Pirštukas
-10%
Mini vibratorius Volita
(1)
34.90 € 31.41 €
Vibruojanti kulka Le Wand
Violetinis vibratorius B SWISH
Vibratorius Liora
(1)
26.95 €
Vibruojanti kulka Touch Of Velvet
Vibratorius Love Me Forever
Vibratorius Sweet Touch
(1)
40.00 €
Vibratorius Romp Beat
Vibruojanti kulka Spring Magnetic
Vibratorius Pixie
(1)
21.85 €
Mini vibratorius-kiškutis Greedy Girl Mini
Mini vibratorius Gracingoji Kulka
Mini vibratorius Rožė
(1)
24.95 €
Vibratorius-kiškutis Mini Rabbit
Mini vibratorius Paslaptingas Taškas
Vibruojantis antpirštis Sweet Smile
Feelz Toys vibratorius Dinozauras (rožinis)
Vibruojanti kulka CharmMe
Vibratorius MiMi (rožinis)
G taško vibratorius Tickle My Senses

Seksas - neatsiejama poros santykių dalis. Orgazmas kelia nuotaiką ir užtikrina gerą savijautą. Ką gi daryti toms moterims, kurios neturi gyvenimo partnerio, o atsitiktiniai santykiai nežavi? Atsisakyti orgazmo - nėra gera išeitis.

Kiekviena moteris žino, kas yra vibratorius ir kam jis yra naudojamas. Vis dėlto, vibratorių įsigyti ir išbandyti ryžtasi toli gražu ne visos. Dažnai neigiamas emocijas moteriai gali kelti vien vibratoriaus dydis ar išvaizda, kuria pernelyg bandoma atkartoti vyro varpą, dėl ko moterys geriau renkasi save patenkinti ranka stimuliuojant klitorį.

Ar neteko girdėti apie mini vibratorius? Tai yra bene pats geriausias problemos sprendimo būdas moterims, kurios nori patirti kokybišką orgazmą, tačiau neturi tam partnerio. Mini vibratorius puikiai tiks ir toms, kurios tokio tipo sekso žaisliukus išbando pirmąjį kartą.

Mėgstančioms puoštis

Papuošalų dėžutė neužsidaro nuo įvairiausių vėrinių, o jūs vis dar trokštate naujų? Turime pasiūlymą – mini vibratorius-kaklo pakabukas ne tik papuoš jūsų kaklą, bet ir galės suteikti nepakartojamą malonumą. Žvilgantis, sidabrinės ar auksinės spalvos, kulkos formos vibratorius atrodys kaip įprastas papuošalas, todėl aplinkiniams nesukels įtarimų. O gal jūs esate iš tų moterų, kurios negali atsispirti gundantiems nėriniams? Tuomet įsigykite vibruojančias kelnaites. Mūvėdama permatomas nėriniuotas kelnaites nuotoliniu pulteliu galėsite pamaloninti save, kol nieko neįtariantis draugas bus tame pačiame kambaryje.

Saldumynai, nekenkiantys figūrai

Jeigu esate smaližė, tuomet draugai nenustebs ant jūsų stalelio aptikę dekoratyvinį keksiuką, kuris gali pasirodyti lyg vaikiškas žaislas. Iš tiesų, šis keksiuko formos mini vibratorius jus patenkins kai tik užsigeisite. Tiesa, šio žaisliuko forma pritaikyta klitorio stimuliacijai, tačiau kuri moteris atsisakys klitorinio orgazmo? Jeigu norite diskretiško žaisliuko, kuris suteiktų vaginalinį orgazmą, galite įsigyti ledų formos vibratorių. Be to, galite pasirinkti ryškiaspalvius ledus vaflyje arba ant pagaliuko. Skamba skaniai!

Kaipgi be makiažo priemonių?

Kokia moteris savo rankinėje neturi bent vienos kosmetikos priemonės? Todėl jūsų naujo draugo nenustebintų, jeigu iš rankinės netyčia iškristų kompaktinės pudros ar lūpų dažų formos vibratorius. Kompaktinės pudros formos vibratorius iš išorės visiškai nesiskiria nuo tikros, o viduje slepiasi apvalios formos vibruojanti „kempinė“, skirta pamaloninti jūsų klitorį. Kita kosmetikos priemonė, kurią galite išbandyti – lūpų dažai jūsų... vaginai. Intensyvi, bet švelni vibracija patenkins visus jūsų poreikius.

Maudynių draugas

Pamenate, kaip vaikystėje valandų valandas mirkote vonioje kartu su savo mėgstamiausiu žaislu – gumine antyte? Žaidimai gali sugrįžti tokiu pat pavidalu, tačiau skirsis jų pobūdis. Vibratorius-guminė antytė tilps į jūsų rankinę ir papuoš bet kurį vonios kambarį. Be to, šis vibratorius ne šiaip sau kelia asociacijas su vandeniu, jo teikiamais malonumais galėsite mėgautis egzotiškos šalies krantus skalaujančioje jūroje ar vandenyne, o gal paprasčiausiai savo vonioje. Beje, ar žinojote, jog mini vibratoriai gali būti tokie maži, jog tilptų ant jūsų rodomojo piršto pagalvėlės? Minkštas silikoninis, grublėto paviršiaus daikčiukas užmaunamas ant piršo galiuko, ir štai, jau galite glamonėti save tiek sausumoje, tiek po vandeniu.

Subtilumo mėgėjoms

Galingas, bet itin tylus, USB jungtimi kraunamas vibratorius išties gali priminti atmintuką (ypatingai, kai krausis jūsų kompiuteryje). Jei netyčia pamiršite savo savo USB atmintuką nereikės baimintis, jog kas nors supras, kokią funkciją jis iš tikrųjų atlieka.

Galbūt jūs - subtilios prabangos mylėtoja? Tuomet jums turėtų patikti mini vibratoriai, pvz.: vibratorius-deimantas. Deimanto formos vibratorius pasižymi ne tik elegantišku dizainu, bet ir didelėmis techninėmis galimybėmis: greičio reguliatoriumi ir septyniomis skirtingomis vibracijomis, nunešiančiomis jus į malonumų rojų.