Analiniai kaiščiai Uolos tvirtybė

SKU
NMC0001639
57,63 €

Nuo šiol analiniai žaidimai bus dar malonesni ir kokybiškesni! Analinių kaiščių rinkinys „Tvirtybė“ sukurtas taip, kad patenkintų net ir pačių išrankiausiųjų norus. Jame rasite viską, ko reikia karštai ir pašėlusiai nakčiai – skirtingų formų ir funkcijų analinius žaisliukus ir intymiai higienai skirtas priemones. Kad pajusti aukščiausio lygio orgazmą būtų dar paprasčiau!

Rinkinį sudaro:
1. Inkaro formos analinis kaištis (ilgis – 8,9 cm, skersmuo – 2 cm). Turi jaudinančią siaurėjančią galūnėlę saugiam įsiskverbimui ir apačioje esantį rutuliuką, kuris suteiks papildomą stimuliaciją. Apačia platėjanti, padeda patogiai ir saugiai valdyti sekso žaislą. Analinis kaištis pakankamai siauras, todėl puikiai tiks pradedantiesiems.
2. Analinis kaištis su vibracijos funkcija (ilgis – 12,7 cm, skersmuo – iki 3 cm). Puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems analinių žaidimų gerbėjams. Švelnus, malonus, turi siaurėjančią galūnę, kuri užtikrins sklandų įsiskverbimą. Vibracija kontroliuojama nuotoliniu pulteliu.
3. Klizma intymiai higienai. Padės tinkamai pasiruošti analiniam seksui ir užtikrinti nepriekaištingą švarą po jo. Veikia pompos principu ir purškia vandenį giliai į intymias vieteles.

Visi žaisliukai pagaminti iš silikono, todėl yra itin aukštos kokybės, saugūs naudoti, bekvapiai, nesukelia alergnių reakcijų. Klizma ir kitos detalės pagamintos iš gumos ir AB plastiko. Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Liko tik 1 prekė sandėlyje
Nemokamas pristatymas
Yra video
3
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Silikonas, guma, AB plastikas.
Kiekis pakuotėje 3.
Savybės Antialergiški, bekvapiai, ilgamžiai.
Spalva Juoda.
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos