Ištisus šimtmečius žmonės gyveno ir mylėjo vienas kitą. Galbūt netgi stipriau negu dabar. Šių dienų vis didėjantis tempas, stresas ir įtampa neretai įsisuka į dviejų žmonių santykius ir taip iš mylinčių širdžių atima brangų laiką, kurį būtų galima skirti tik vienas kitam. Tad ar Valentino diena ne puiki proga atrasti meilę iš naujo ir į savo meilės lizdelį įnešti daugiau romantikos, jausmo ir seksualumo?

Nesiūlome šios dienos paversti komercine švente ir tikrai nerekomenduojama įteikti dovanos pačiam brangiausiam žmogui tiesiog iš reikalo. www.fantazijos.lt siūlo Vasario 14 –ąją paminėti karštai, audringai ir tiesiog sprogdinančiai!

Pasisemkite dovanų idėjų meilės dienai ir paruoškite galingą erotikos ir seksualumo bombą Jums abiems!


1 dovana. Ilgesnė sekso trukmė

Seksas – nuostabu! Tačiau ilgainiui ir šis intymus reikalas pareikalauja daugiau pastangų nei santykių pradžioje. Suteikite lovos žaidimams naujų spalvų ir šiek tiek pakoreguokite preliudijos ir akto kokybę. Kaip? Tai labai individualus kiekvienos poros reikalas. Tačiau atsižvelgiant į bene pagrindinę intymių santykių problemą – per trumpą lytinių santykių trukmę, mes rekomenduojame pasitelkti priemones šiai problemai išspręsti. Tvirtesnei ir ilgiau trunkančiai erekcijai galite naudoti varpos žiedą ar/ir ejekuliaciją stabdančius kremus ir lubrikantus. Šios mažos smulkmenos suteiks galimybę mėgautis ilgai trunkančia ir labai malonia Valentino dienos naktimi!


2. Dovana. Seksas telefonu

Valentino diena puiki proga pabūti kitokiems, drąsesniems ir atviresniems! Nustebinkite savo mylimąjį ar mylimąją erotiška SMS ar intriguojančiu skambučiu. Jeigu jaučiatės nejaukiai ir nežinote ką jaudinančio pasakyti, į pokalbį įterpkite tokias frazes: „dabar esu tik su kelnaitėmis ir norėčiau, kad jas kuo greičiau numautum panaudojant tik burna…“, „ką dabar veiki, norėčiau, kad dabar atsisegtum diržą ir stipriai suspaustum savo draugužį…“. Svarbiausia, kad išsakytumėte tai, ko tikrai trokštate ir nebijotumėte. Žinoma, dar viena sekso telefonu taisyklė – pasirinkti tinkamą pokalbio momentą. Tad prieš pradedant intymų pokalbį pasiteiraukite jo, ar jis nėra užimtas ir gali kalbėti?


3. dovana. Erotinis masažas

Ar dažnai savo partnerę ar partnerį palepinate erotiniu masažu? Ne? Tada nėra ko laukti ir tokiu siurprizu nustebinkite ją ar jį per Valentino dieną! Nepamirškite sukurti jaudinančią atmosferą ir pasirūpinkite tam skirtomis priemonėmis. Dabar erotinių prekių parduotuvės siūlo didžiulį erotiniam masažui skirtų aliejų, žvakių asortimentą. Daugelis aliejų yra praturtinti natūraliais afrodiziakais. Išsirinkite savo kūnui ir sielai labiausiai tinkančius aromatus. Galbūt į neatrastus pojūčius jus nukels šiltas masažas su greipfrutų ir palmarosos ekstraktu, o gal lytinį potraukį sužadins masažo aliejus “Vynuogė”?


4. dovana. Sekso žaislų naudojimas

Kinsey instituto tyrėjai atliko “Seksualinės sveikatos ir elgesio” tyrimą, kurio rezultatai leidžia atsakyti į pagrindinius lovos problemų klausimus: ko norima iš sekso ir kaip jį pagyvinti? Vienas iš atsakymų – sekso žaislų naudojimas. Pasak tyrime dalyvavusių moterų, net 72% respondenčių teigė, kad norėtų naudoti vibratorių sekso su partneriu metu. Taigi, klaidinga manyti, kad moterims nebereikia vyrų ir jos mieliau pasirenka vibratorių. Šis žaisliukas gali būti nuostabus jūsų abiejų draugas. Tad jeigu norite nudžiuginti ne tik ją, bet ir save, nesuklysite padovanoję savo mylimajai vibratorių.


5. dovana. Apsaugojimo priemonės – geresniam seksui

Jeigu nesiekiate pastoti, apsisaugojimo priemonės ir saugaus lytinio akto užtikrinimas seksui gali suteikti daugiau džiaugsmo. Psichologai sutinka su nuomone, kad moters orgazmas ir saugumo jausmas sekso metu turi ryšį. Juk orgazmas priklauso ne tik nuo moters fiziologijos, bet ir psichologinės būsenos. Kada moteris jausis saugi, ji galės lengvaiu atsipalaiduoti ir susitelkti tik į tai, kas malonu! Jeigu saugotės ir norite didesnės įvairovės, pasirinkite prezervatyvus su pagerinimais savo skoniui: prezervatyvai su šereliais, itin ploni, Colos kvapo, o gal su spygliukais?


Atminkite, kad kiekviena dovana ar siurprizas ne būtinybė, o galimybė pagerinti savo ir mylimo žmogaus gyvenimą. Atraskite naujus pojūčius ir sužadinkite aistrą. Tad deramai nusiteikite ir atšvęskite Valentino dieną taip, kaip dar nešventėte!