Yra daugybė priežasčių, dėl kurių vyrai dažniau gauna oralinį nei moterys, o viena iš jų yra ta, kad vyrai atsisako moteriai suteikti šį malonumą todėl, kad jie mano, jog moterys yra „skolingos“ oralinį būtent vyrui. Dar viena priežastis – net, jei partneris nori patenkinti moterį oraliniu būdu, moteris dažnai jaučiasi įsitempusi gavusi tokį dėmesį.


Daug įtampos sukuriama dėl kaltės, kuri atsiranda dėl neteisingo suvokimo ir dėl gėdos. Viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl moterims sunku mėgautis oraliniu seksu yra ta, jog jos nesijaučia patogiai savo kūne, joms nepatinka tai, kaip atrodo jų vulva ir mano, kad partneris galvoja apie tai ir smerkia.


Žinoma, jei jums tiesiog nepatinka oralinis seksas, nėra prasmės juo užsiimti. Tačiau, jei norėtumėte mėgautis oraliniais malonumais, tačiau pasižymite tam tikromis emocinėmis blokadomis, nepasiduokite. Štai keli būdai, kurie padės jaustis patogiau:


1. Išsiaiškinkite savo nerimo priežastis


Labai svarbu suprasti, jog negimėte gėdydamasi savo kūno – gėdos jausmas atsirado socializuojantis. Gyvename eroje, kai moters kūnas intensyviai nagrinėjamas, todėl esame mokomos pasitikėti kiekviena savo kūno dalimi, taip pat ir lytiniais organais. Tai yra didelė mūsų visuomenės problema.


Prisimindama, jog negatyvios mintys apie savo kūną kyla iš visuomenės primetamų standartų, galėsite lengviau atsipalaiduoti ir priimti save.


2. Žiūrėkite į savo sekso organus


Kuo geriau pažinosite savo kūna, tuo lengviau juo bus dalintis su patikimu partneriu.


Tam, kad labiau patiktų jūsų lytiniai organai, rekomenduojame žiūrėti į juos priešais veidrodį, liesti juos duše, po pasinaudojimo tualetu ir bet kokia kita proga.


Kai žiūrėsite į savo lytinius organus, galite pasijusti nejaukiai: stebėkite save ir pažiūrėkite, ar galite susitaikyti su kylančiais jausmais, prieš suskėčiant kojas ir numetant veidrodėlį šalin. Kuo dažniau tą darysite, tuo jaukiau jausitės ir geriau pažinsite savo kūną ir vulvą, jausitės labiau pasitikinti savimi.


3. Nepamirškite, kad jūsų partneris to nori


Daug žmonių bijo jaustis lyg siūlytų savo partneriui daryti kažką, ko jie nenori, ypač kalbant apie oralinį seksą. Tačiau, jei jūsų partneris pasirenka jus pamaloninti liežuviu, reiškia, jis tuo mėgaujasi.


Svarbu nepamiršti, kad jei kažkas savanoriškai daro jums oralinį, tai reiškia, kad jis nori būti tarp jūsų kojų ir nori suteikti jums malonumą. Taigi, meskite iš galvos nerimą apie tai, ar partneris iš tikro to nori, ar apie tai kaip atrodo jūsų vulvą, nes baimės, kurios atrodo kaip tiesa nėra tikros. Patikėkite, jei partneris daro jums oralinį, tai tik todėl, kad pats to nori.


4. Sužinokite kaip atrodo kitos vulvos


Jei jaučiatės negerai dėl to kaip atrodo jūsų vulva, taip gali būti todėl, kad kitų moterų organus matėte tik porno filmuose, kuriuose visų moterų lytinės lūpos mažos. Jei jūsų vulva atrodo kitaip, jūs vis tiek esate normali.


Prisiminkite, jog visos vulvos skirtingos, o to, kaip turi atrodyti „normali“ vulva, nėra apibrėžta nei moksliškai, nei mediciniškai. Jūsų vulva yra tokia, kokia ir turi būti, ji unikali, visai kaip jūsų kojos, veidas, užpakaliukas ir visos kitos kūno vietos. Taigi, supratimas, kad visos vulvos būna skirtingų formų, dydžių, tekstūrų ir spalvų gali labai padėti.


5. Jauskitės jaukiai, kai dėmesys sutelkiamas ir į kitas kūno vietas


Dažniausiai tai, ko trokštame miegamajame turi būti puoselėjama mažiau spaudimo keliančiose aplinkose.


Taigi, jei jums sunkiai sekasi būti dėmesio centre miegamajame, pamėginkite to dėmesio susilaukti kitose vietose kasdien. Išmokite priimti komplimentus, priimkite pagalbos siūlymus ir kitus meilius dalykus iš partnerio. Būkite atvira apie savo norus ir ribas, nes tai suteikia jėgą. Su laiku šie komunikacijos įgūdžiai gerėja ir natūraliai virsta tuo, kas padeda pajausti didesnį pasitenkinimą tiek miegamajame, tiek ir už jo ribų.


Ir, turbūt svarbiausia – kalbėkitės apie viską su savo partneriu. Jo palaikymas ir meilė svarbiausia.