Oraliniai žaidimai sekso metu – įprasta. Tačiau toli gražu ne visada minetas atliekamas taip, kad abiem partneriams teiktų kuo didesnį malonumą. Ar tikrai darote tai taisyklingai? Daugybė knygų ir straipsnių aprašo skirtingas mineto technikas ir jo atlikimo niuansus. Todėl paieškojus galima rasti pačių įvairiausių patarimų. Pavyzdžiui, kaip apžioti burna penį kuo giliau ir suteikti tokį malonumą, apie kokį daugelis vyrų tik svajoja.

Kad ir kaip tobulai būtumėte įvaldžiusi mineto techniką, vis dėlto labai tikėtina, kad darote ir klaidų, dėl kurių ir jūs, ir partneris patiriate mažiau malonumo, nei galėtumėte, arba apskritai jo nepatiriate. Taigi pamėginkime išsiaiškinti tas dažniausias klaidas bei aptarti, kaip jų išvengti.


Vietos klaidos


Visa, kas geriausia – tik galvutei. Penio galvutė labai jautri. Tačiau ilgai ją dirginant šis jautrumas susilpnėja, pojūčiai tampa ne tokie intensyvūs. Todėl vertėtų daugiau dėmesio skirti ir kitoms penio vietoms. Jo kamienas taip pat itin jautrus glamonėms, ypač viršutiniame trečdalyje. Ir nepaisant to, kad apatinio trečdalio jautrumas ne toks didelis, dauguma vyrų dievina gilųjį minetą, kai pilnai apžiojamas visas penis, ir moters nosis baksnoja gaktą. Jei ji nėra pasirengusi tokiems įgūdžių ir treniruočių reikalaujantiems triukams, geriau skirti daugiau dėmesio penio kamienui, laižyti ir glamonėti jį nuo pagrindo link viršaus, ir atvirkščiai.


Pamirštas kapšelis. Šioje vietoje taip pat apstu jautrių zonų, kurias liečiant vyrui suteikiamas didžiulis malonumas. Tiesa, ne visi vyrai net patys žino apie šį malonumų šaltinį, kadangi masturbuodamiesi patys labai retai liečia ir kapšelį, ypač jo užpakalinę dalį. Kapšelį galima glamonėti ir rankomis, ir burna. Svarbu gerai sutepti seilėmis, nes ant kapšelio esanti drėgmė greitai išgaruoja, o sausos glamonės didelio malonumo nesuteikia.


Būdo klaidos


Skubėjimas. Moterys mano, kad vyrai seksui nusiteikę visada. Iš tikrųjų ne visai taip. Tam, kad nusiteiktų – tiek psichologiška, tiek fiziologiškai, – vyrams taip pat reikia laiko. Todėl pereiti prie oralinių glamonių staiga, per greitai – nepatartina. Retkarčiais netikėtumo efektas gali būti labai intriguojantis, tačiau nuolat užklupti iš netyčių nereikėtų. Atskiras klausimas – ar moteris pasirengusi, kad sperma jai pateks į burną. Toli gražu ne visoms ši oralinio sekso dalis patinka. Jei tokia pabaiga neatrodo patraukli, būtina apie tai įspėti partnerį, kad baigtų ant kitų vietų – pavyzdžiui, krūtinės, rankų. Svarbiausia – iki pat kulminacijos nenutraukti kūno kontakto, išlaikyti sąlyčio tašką iki pat jo orgazmo.


Pernelyg intensyvu. Stengtis, kad vyras kuo greičiau patirtų orgazmą – ne geriausias būdas suteikti jam malonumą. Tokiu atveju minetas tampa mechaniniu veiksmu, mažai besiskiriančiu nuo masturbacijos ranka. Be to, vyras tokiu atveju gali įtarti, kad moteriai pats procesas nemalonus, ir ji nori kuo greičiau visa tai užbaigti, taigi su juo ji nepatiria susijaudinimo, o tik paklūsta. Erotika – viena reikšmingiausių sekso sudėtinių dalių. Tai noras ne tik gauti malonumą, bet ir jausti partnerio geismą, matyti, kad jam glamonės taip pat yra malonios. Todėl vyrui ne vis tiek, ar partnerė jo geidžia ar ne: parodykite, kaip jo norite – net ir tuo metu, kai tenkinate burna jį.


Vienodumas. Sekso metu veikia ne tik mūsų fiziologija. Čia reiškiasi ir dėmesys, ir fantazija. Jei visą laiką vyks tik vienas ir tas pats, dėmesys atbuks, jautrumas sunyks, o fantazijai tiesiog nebeliks erdvės kur reikštis. Rezultatas – jokio malonumo, netgi jei fiziologinis pasitenkinimas ir pasiekiamas. Paprastų judesių pirmyn-atgal nepakanka. Tiesą sakant, vyras juos galėtų ir pats sau nesunkiai padaryti ranka. Todėl norint suteikti jam ne vien mechaninį malonumą, svarbu vis kaitalioti techniką, dirginant skirtingas erogenines zonas, varijuojant judesiais, paįvairinant juos glamonėmis. Svarbiausia – balansas: judesius būtina keisti, bet ne per dažnai, kad gaunami impulsai suspėtų pažadinti malonumą ir geismą.


Elgesio klaidos


Įtampa. Bet kokios glamonės, taip pat ir oralinės – tai ne egzaminas, o gyvų jausmų išraiška. Kai moteris įsitempia, tiek ji, tiek jos partneris pasijunta taip, tarsi ji tuoj tuoj ketina padaryti kažką sunkaus ir veikiausiai nemalonaus. Dėl įtampos gali atsirasti net vėmimo refleksas. Todėl visų pirma atpalaiduokite kūno, veido ir kaklo raumenis. Visų pirma susikurkite jaukią ir malonią atmosferą pačiai sau.


Veido slėpimas. Tikriausiai girdėjote posakį, kad moterys myli ausimis, o vyrai – akimis. Iš tikrųjų daugelis vyrų patiria itin didelį malonumą, kai gali ne tik jausti partnerės glamones, bet ir matyti, kaip ji darbuojasi burna jo intymiausioje vietoje. Todėl galimybė matyti visą vaizdą, ypač – moters veidą oralinio sekso metu, daugumai vyrų teikia nepakartojamų pojūčių.


Tyla. Tai, kad vyrai dievina vizualinius dirgiklius, nereiškia, kad garsams jie apskritai abejingi. Aimanos, dejonės, atodūsiai, susižavėjimo aikčiojimai – visa tai leidžia jiems suprasti: moteriai patinka tai, ką ji daro. Spėlioti, ar jai patinka nusileisti žemiau, ar ne, jie nemėgsta.


Nesimėgauti. Seksas – tai veikla, kuri visų pirma turi teikti malonumą. O jei bent vienam iš partnerių tai – labiau pareiga, greičiausiai kitas tai netruks pajusti ir nusivils, kad ir kokia tobula sekso technika bebūtų. Abipusis malonumas tampa itin svarbus ilgalaikiuose santykiuose, Taigi –  ką daryti? Vienas iš variantų – suvaidinti, kad malonu, net jei taip nėra. Bet, savaime suprantama, ilgainiui tai gali tapti itin nemalonia patirtimi. Todėl kur kas geriau – iš tiesų tą malonumą patirti. Visų pirma, išmokite mėgautis oralinėmis glamonėmis. Tai – tarsi klausytis džiazo muzikos: pirmus kartus gali pasirodyti, kad viskas, ką girdite – vien negrabūs disonansai. Bet vėliau, išmokus šį žanrą vertinti, klausantis patiriama tikra palaima. Lygiai taip pat galima išmokti mėgautis vyro lytiniais organais: stebėkite, kaip penis sustandėja, sekite akimis jo linijas, įsiminkite formos niuansus, tyrinėkite, kokios glamonės mylimajam teikia didžiausią malonumą, tobulinkite savitą mineto techniką. Jūsų augantis meistriškumas jums abiem teiks daug malonių artumo akimirkų. Galiausiai tenkindama partnerį galite pasirūpinti ir savo malonumu: jis gali jaudinti jus pirštais, arba pasitelkite į pagalbą vibratorių. Tenkinant vyrą burna, klitoriu galima trintis į jo koją, kitas kūno vietas, arba prisiminti pozą 69.


Klaidingas įsitikinimas


Viską žinau. Abejonės, ar oralinis seksas apskritai priimtinas – jau praeitas žmonijos etapas. Dabar tai – savaime suprantamas dalykas, kuriuo gali mėgautis ir vyras, ir moteris. Tačiau neretai malonumui koją pakiša kitas įsitikinimas – esą apie oralinį seksą žinote visiškai viską. Kad ir kiek literatūros būtumėte skaitę, kad ir kiek „treniruočių“ būtumėt turėję, visada lieka neištirtų, neišbandytų sričių. Juk laikas bėga, ir mes visi keičiamės. Keičiasi ir jūsų, ir partnerio psichologija, fiziologija, santykiai įgyja vis naujų niuansų, ir visa tai gali iliustruoti nauji pojūčiai ir naujos malonumo viršūnės!


Taigi, mėgaukitės kiekviena sekso akimirka, taip ir jums ir partneriui bus tik geriau ir nereikės pergyventi ar jam/jai patiknka, nepatinka, ką daryti, kad patiktų ir pnš.