Oralinis seksas toli gražu ne viesiems patinka. Kai kurios moterys tikrai jo nekenčia. Kaip įveikti kliūtis, kad pagerinti santykius?


Ji mano, kad „tai žemina moterį“


Atrodo šiek tiek senamadiška, bet daug moterų vis dar taip mano. Dėl kultūrinių stereotipų ir to, ką jos mato pornografiniuose filmuose ar feministinėse teorijose, feliacija laikoma dominavimo prieš moterį ženklu.


Ir žinote ką? Tam tikru laipsniu jos teisios. Giliame pirminiame lygyje tai yra susiję su galios išraiška, sąjunga, paslauga ir nuolankumu. Tai procesas, kai vienas žmogus daro viską ką gali, kad suteiktų kitam asmeniui malonumą. Atlikus teisingai, tai gali pakelti abiejų žmonių ego.


Tai gali skambėti neįtikėtinai, priklausomai nuo to, kaip dažnai gaunate oralinio sekso, bet daugeliui moterų nuolankumo aspektas oralinio sekso metu PATINKA (daugiau nei jūs tikriausiai manote). Yra tam tikros priežastys, kodėl vaikinams PATINKA oralinis seksas, ir tai ne vien fizinis aspektas. Ten esama galios ir fantazijų. 


Priimkite faktą, kad oralinis seksas yra daugiau nei tiesiog fizinis malonumas. Giliai savo pasąmonėje yra ta jūsų dalis, kuri regi jūsų varpą „garbinančią“ moterį, kuri visiškai atsiduoda jūsų malonumui. Ir žinote ką? Tai tiesiog puiku. Taigi, tiesiog jį priimkite. Juk jūs norite orgazmo. Tiesą sakant jūs norite puikaus, smagaus, kojų pirštus užriečiančio malonumo. Tai šaunu. Nustokite galvoti apie feliaciją kaip apie kažką, ką ji „daro jums“ ir pradėkite galvoti apie tai, kaip apie kažką, kuo dalinatės. 


Ji mano, kad „ten purvina“


Daug moterų nemėgsta oralinio sekso, nes mano, kad vaikinai yra purvinos, šlykščios kiaulės. Ir jos iš dalies teisios. Taigi, čia yra keletas pagrindinių dalykų, kuriuos jums reikia atlikti:


IŠSIMAUDYKITE DUŠE. Rimtai. Su TIKRU muilu ir apsivalykite. Skirkite šiek tiek laiko ir nuplaukite viską (sėklides, varpą, išangę). Naudokite muilą su kvapu (kažką mergaitiško), kad ji suprastų, jog prausėtės. (Moterys turi daug jautresnius pojūčius kvapui, nei vaikinai.)


“Pjaukite veją”.  Kaip gi ji gali čiulpti jūsų varpą, jeigu ji negali jos rasti krūmuose? Būkite ypatingai švarus ir tegul ji apie tai sužino, tai subtilu, bet svarbu.


Vėmimo refleksas (Ji springsta)


Geros naujienos yra tos, kad ilgainiui dauguma moterų tikrai gali išmokti gilios skvebties į gerklę (ir tai yra malonu). Tačiau jeigu vaikinas sugriebęs partnerės galvą ją springdo, toks įvykis gali taip traumuoti, kad ji nebenorės to daryti dar kartą.