Jei reiktų išrinkti seksualiausią skaičių porą, be konkurencijos ja taptų 69. Ir vis dėlto netrūksta žmonių, kuriems ji tiesiog nepriimtina. Kodėl?


69 – tai sekso poza, kai abu partneriai gali lepinti vienas kitą oraliniais malonumais. Vyras atlieka moteriai kunilingą, kai ji tuo pat metu atlieka jam felaciją. Abiems malonumas vienu metu – tai puiku. Tačiau daugybė žmonių pripažįsta, kad mieliau renkasi kitas pozas, kai davimas ir gavimas yra atskiriami ir kaitaliojami paeiliui. Iš tiesų net ir poroms, kurios noriai praktikuoja oralinius žaidimus, ši poza gali būti pakankamai atgrasi. Štai 5 priežastys, kodėl taip nutinka.


Per daug… užpakalio. Toli gražu ne visiems žmonės priimtina mintis, kad oralinio sekso metu veidas atsiduria taip arti išangės ir partnerio pėdų. Ir nors užsimerkti, nežiūrėti, atsipalaiduoti – visai nesunku, tokios smulkmenos užtenka, kad poza būtų išbraukta iš seksualinio meniu.


Sunku sutelkti dėmesį. Nesvarbu, kuris partneris šioje pozoje būna viršuje, kuris – apačioje. Svarbiausia – kad daugybei žmonių sunku elementariai susikoncentruoti ir mėgautis jausmu, kai vienu metu ir pats gauna malonumą, ir suteikia jį kitam. Oralinis seksas, kitaip nei įprastas vaginalinis seksas, reikalauja tam tikrų papildomų pastangų rūpinantis, kaip suteikti partneriui malonumą. Kai tuo pat metu kūną purto ir partnerio teikiamo malonumo bangos, iš esmės tampa sunku efektyviai kontroliuoti savo judesius, o išsimušus iš ritmo vėl grįžto prie buvusio susijaudinimo lygio. Taigi rezultatas – atimta galimybė patirti pilnavertį malonumą ir praleista proga suteikti daugiau malonumo partneriui.


Netinkamas kampas. Priklausomai nuo partnerių ūgių skirtumo ir kūno sudėjimo kampas, kuriuo atliekamas oralinis aktas, gali būti labai nepatogus. Šis diskomfortas nejaučiamas kai oraliniu būdu yra maloninamas vienas tik iš partnerių. O štai pamėginus tai daryti sinchroniškai, dėl netinkamai pasirinkto kampo vyras gali tiesiog nepasiekti moters jautriausių taškų, o moteris – nepatogiai palenkti penį, kas partneriui taip pat neteiks malonumo.


Baigimo momentas. Orgazmo metu kūnas dažnai nevalingai sutrūkčioja. Tiek vienas, tiek kitas partneris gali trumpam prarasti judesių kontrolę. Jei mylintis kitomis pozomis tai nėra reikšmingas faktas, pozoje 69 tai net labai svarbu. Ar partnerė pasirengusi nuryti? Ar partneriui bus patogu kvėpuoti, jei ji keliais suspaus jo galvą? Daug klausimų, į kuriuos atsakymo iš anksto negali žinoti nė viena pora. Taigi atsipalaiduoti galbūt visai nepavyks. Arba keiskite pozą!


Higiena. Dėl savaime suprantamų priežasčių, higienos klausimas – itin aktualus. Menkiausias nesklandumas su švara ar kvapais – ir tokia poza gali virsti visiška kančia. Tad jei tik rengiatės pabandyti – nepamirškite idealios švaros!