Oralinis seksas – viena iš sekso rūšių, kuria su didžiausiu malonumu mėgaujasi dažnas suaugusiųjų. Įjungus fantaziją galima sugalvoti įdomiausių būdų, kaip burna mylimajam suteikti nepamirštamą malonumo jausmą ir ilgai priversti dūsauti iš malonumo. Todėl pateikiame keletą pasiūlymų, kuriais nieko nelaukdami pasinaudokite jau šiandien!


Nematomas malonumas. Pačiu intymiausi metu žodžiai tikrai nereikalingi, todėl bereikalingas kalbas palikite nuošalyje. Palyskite po antklode, palikdami mažą tarpelį orui, juk kulminacijos metu nesinorėtų pristigti gaivaus oro gurkšnio. Burna ir liežuviu glamonėkite jautriausias partnerio kūno vietas, ypatingą dėmesį skirdami slapčiausiam ir jautriausiam organui – peniui. Negalėdamas nieko matyti partneris mintyse galės labiau susikoncentruoti ir patirti didesnį malonumą. Kitu atveju jis stengtųsi nelikti abejingas ir liečiant Jūsų kūną taip pat priversti virpėti iš malonumo. Kai savo švelniomis glamonėmis mylimajam suteiksite sparnus ir priversite skrajoti padebesiai, tada galite apsikeisti vietomis ir leistis pamaloninama.


Slapčia. Nieko nėra maloniau kaip netikėtas oralinis seksas. Ne veltui sakoma, kad didžiausią džiaugsmą teikia dalykai, nutikę ekspromtu. Ne išimtis ir oralinis seksas. Kai dieną leisite darbe, galite mylimajam atsiųsti erotinio pobūdžio žinučių, kurios visą dieną kurstytų jo aistrą. Grįžusi vakare po darbų, netikėtai užklupkite mylimąjį ir pamaloninkite jo pasididžiavimą. Niekas negali geriau panaikinti per dieną patirto streso kaip geras oralinis seksas.


Jis ne visada nori baigti. Atliktų tyrimų rezultatai byloja, jog ne oralinis seksas ne visada turi turėti pabaigą. Kartais malonu mėgautis mylimojo glamonėmis ir švelniais rankų prisilietimais, tačiau ne visada reikia pasiekti kulminaciją.


Lubrikantai. Šiomis dienomis erotinių prekių parduotuvėse gausu įvairiausių skonių, kvapų ir skirtingą efektą turinčių lubrikantų. Įsigykite Jums labiausiai patinkantį ir oralinio sekso metu nepamirškite panaudoti. Įspūdžiams paįvairinti galite įsigyti šildančią arba šaldančią trintį pagerinančią priemonę. Išskirtiniai pojūčiai mylimajam garantuoti.