Oraliniam seksui naudojama burna, t.y. liežuvis, dantys ir gerklė, ir tuo siekiama stimuliuoti genitalijas. Kunilingas reiškia moteriai atliekamą oralinį seksą, feliacija reiškia vyrui atliekamą oralinį seksą. Oraliniu seksu, poros gali užsiimti įvairiai: įžangoje, per ar po lytinių santykių. Jis taip pat gali būti atliekama kaip atskiras lytinis aktas. Daugelis moterų gali pasiekti orgazmą tik per oralinį seksą, todėl jos dažnai oralinį seksą pasirenka vietoj arba šalia kitos rūšies lytinių santykių.


5 Patarimai kaip daryti oralinį seksą moteriai


1) Laižykite ją kaip ledų kūgį – dideli minkšti lyžtelėjimai nuo krašto iki krašto plokščiu liežuviu taip, kad būtų stimuliuojami visi lytinių organų srityje esantys nervai. Darykite tai lėtai tarsi mėgautumėtės skaniausiu desertu, o paskui šiek tiek pagreitinkite procesą ir daugiau dėmesio skirkite klitorio sričiai, veskite ją iki orgazmo.


2) Patikrinkite apdangalą. Dauguma moterų mėgsta kai jų klitoris yra laižomas per apdangalą. Tai odos raukšlė, kuri dengia labai jautrią klitorio liauką.


3) Pasinerkite. Palaipsniui didinkite intensyvumo lygį. Kai įsijausite, pradėkite naudoti visą veidą. Pasinerkite į jos makštį. Kiek įmanoma giliau įkiškite liežuvį, o nosį naudokite spaudimui. Tai ne tik fiziškai malonu, bet tai leidžia jai žinoti, kad jūs mėgaujatės jos skoniu ir kvapu.


4) Kol laižysite jos klitorį, įterpkite du pirštus į jos vaginą. Užrieskite pirštus savo liežuvio kryptimi, kad tarp burnos ir pirštų užfiksuotumėte klitorį ir G tašką. Raskite ritmą.


5) Įtraukite ją į burną. Švelnus siurbimas yra malonus laižymo pakaitalas. Kai dalis jos bus susiurbta jūsų burnoje, laikydami įsiurbimą laižykite toliau.


5 patarimai kaip daryti oralinį seksą vyrui


1) Darykite taip, tarsi norėtumėte ten būti. Moteris, kuri tai atlieka, nes turi tai daryti, yra aistros žudikė. Entuziazmas užves jį labiau nei bet kokia technika.


2) Kita vertus, nebūkite šiurkšti. Nesikandžiokite, netraukite per stipriai apyvarpės, nenaudokite pernelyg stipraus čiulpimo. Laikykite dantis už savo lūpų.


3) Nepamirškite likusio jo kūno. Kapšelis ir sėklidės yra ypač jautrūs ir dauguma vyrų mėgsta jų stimuliaciją. Pabandykite švelniai laižyti ar liesti sėklides oralinio sekso metu. Jam taip pat gali patikti, jei paimsite jas į ranką. Kai kurie vyra sulaukėja, kai jūs ranką dedate aplink kapšelio viršų ir švelniai timptelite žemyn.


4) Kai jis bus netoli ejakuliacijos, spustelkite vietą tarp kapšelio ir išeinamosios angos, kur yra prostata. Ejakuliacijos metu turėtumėte jausti trūkčiojimą. Tai suteikia papildomų pojūčių.


5) Nesielkite taip tarsi sperma būtų nuodai. Jūs neturite nuryti, bet ir nereikia lėkti iš kambario. Nepalikite jo bėdoje – perimkite į ranką arba leiskite jam palikti šiek tiek netvarkos ant jūsų kūno. 


Oralinis seksas yra labai natūrali ir normali lytinių santykių dalis. Žmonės mėgaujasi ir susijaudina nuo laižymo, čiulpimo arba kito žmogaus kūno dalių „paėmimo“ į savo burną. Oralinis seksas yra jausmingiausias iš visų meilės žaidimų ir gali sukelti pojūčius, kurie pranoksta kitus sueities malonumus.