Kunilingas (oralinis seksas moterims) gali būti vienas iš nuostabiausių dalykų, kurį galite suteikti savo damai. Tai leidžia jai jaustis mylimai, žaviai, seksualiai ir turi potencialą suteikti išskirtinį orgazmą. Didelė dalis moterų renkasi kunilingą kaip įžangą prieš sueitį, o toms, kurioms reikalinga ilga klitoriaus stimuliacija, tai paprasčiausias būdas patirti neapsakoma orgazmą. Be to, daug moterų šiomis dienomis to tikisi, o vyras, kuris puikiai atlieka oralinį seksą yra palankiai įvertinamas ir laikomas nuostabiu meilužiu.


Yra dar maloniau, kai moteris sužino, kad jos partneris mano, jog ji skani; tai reiškia, kad jums patinka skonis, kvapas ir makšties syvų jausmas. Ir mažiau džiaugsmo moteriai, kai jūs manote, jog jos intymiausias regionas yra prasto skonio ir kvapo. Moters kvapas paprastai gana lengvas ir malonus, ir oralinio sekso (kunilingo) metu jaudina partnerį. Kvapo tipas ir laipsnis gali skirtis vienos moters nuo kitos ir skirtingu laiku gali būti stipresnis (pvz. arčiau jos mėnesinių).


Jei jūsų partnerės kvapas yra stipresnis nei galite pakelti arba ji nesijaučia patogiai, kai jūs esate ten apačioje (galvoja, kad jums nepatiks kvapas), pasiūlykite kartu nusiprausti po dušu arba vonioje.


Nepamirškite, kad nėra nieko, ką galite padaryti blogai (tol, kol jūs elgiatės švelniai), todėl atsipalaiduokite! Lytinių lūpų, makšties įėjimo, klitorio ar išangės srities laižymas ir čiulpimas turi būti malonus. Be to, jei aptinkate ką nors itin veiksminga, nenukrypkite per daug toli, nebent jūs pereinate ten, kur dar maloniau, arba jeigu erzinate.


Pratimai


Kad galėtumėte atlikti oralinį seksą moteriai ilgą laiką, yra daug pratimų, kurie gali padėti sustipinti burnos raumenis. Štai keletas liežuvio pratimų ir pozicijų skirtų tam, kad kunilingas būtų atliktas kokybiškai:


1 oralinio sekso moterims (kunilingio) pratimas:


Iškiškite liežuvį kiek tik galite iš burnos ir bandykite paliesti savo nosį. Kai esate tokioje padėtyje, laikykite tas pačias raumenų grupes stabiliai ir pradėkite aplink judėti liežuviu. Praktikuokitės taip: judinkite liežuvį pagal laikrodžio rodyklę, prieš laikrodžio rodyklę ir aukštyn – žemyn.


2 oralinio sekso moterims (kunilingio) pratimas:


Su atpalaiduotu žandikauliu, judinkite liežuvį bandydami išlaikyti liežuvį pastoviame kontakte su viršutiniu ir apatiniu gomuriu (tuo pačiu metu). Kai esate tokioje padėtyje iškiškite liežuvį iš burnos. Kartokite kelis kartus. Labiau pažengusieji, pabandykite išlaikyti burną uždarytą ir sukite liežuvį viduje ratu, ir žinoma, išlaikykite pirminę poziciją.


3 oralinio sekso moterims (kunilingio) pratimas:


Iškiškite savo liežuvį tiesiai iš burnos, stenkitės išlaikyti plokščią ir atpalaiduotą. Lėtai, laikydami poziciją, sugarbanokite platų liežuvio galą aukštyn, žemyn ir į šonus. Praktikuokite penkis kartus po dešimt, kiekvieną judesį palaikydami 2 sekundes.


4 oralinio sekso moterims (kunilingio) pratimas:


Atpalaiduokite liežuvį ir išsižiokite. Iškiškite liežuvį iš burnos į priekį ir grąžinkite atgal. Praktikuokite penkis kartus po dvidešimt.