Valentino diena – viena mėgstamiausių datų atostogoms. Tiesa, tokia staigmena išties nuostabi, tačiau įvairioms kelionėms ir išvykoms poros ruošiasi, taupo ir planuoja dar prieš pusmetį. Tad, jei nesate suplanavę meilės atostogų, kelios jaukios, romantiškos ir seksualios idėjos tikrai nuteiks Jus ir Jūsų partnerį romantiškai nakčiai. Tiesa, tokiomis Valentino dienos staigmenomis galite džiuginti jį dar neatėjus didžiajai Vasario 14 – ajai. Parodykite savo širdies valdovui, kad mylite jį ne tik per šventes, bet ir paprastą dieną!


Dėmesys – svarbiausia

Per Valentino dieną tikrai nebūtina pirkti brangių dovanų. Labiau už bet ką, jis įvertins Jūsų dėmesį, artumą ir švelnumą. Jeigu norite įteikti jam daiktinį meilės įrodymą, padovanokite jam raktą. Lai mylimasis jį saugo ir mosteli juo tada, kada jūsų širdis jam atrodys nepasiekiama. Likus kelioms dienoms iki Valentino, taip pat džiuginkite savo mylimąjį mažomis, tačiau ne mažiau jaudinančiomis staigmenomis. Viena tokių – erotiška žinutė jo kelnėse. Skamba nepadoriai? Viskas priklausys nuo to, ką parašysite mažame laiškelyje. Parašykite intriguojančią žinutę ant popieriaus ir raštelį įdėkite į jo kelnių ar džinsų kišenę. Netikėtas radinys kišenėje tikrai įaudrins mylimą žmogų. Kokia tai bus žinutė, priklausys tik nuo jūsų. Galbūt jį sujaudintų paprasta frazė „Noriu tavęs“, o gal jam labiau patiktų užuomina apie namuose jo laukiantį oralinį?


Skanios dovanos

Sunku surasti žmogų, kuris būtų abejingas skaniam maistui. Tad širdelės formos sausainiai, tortas, pica, želė su grietinėle nudžiugins kiekvieną vyrą. Juk visos moterys žino šį posaky “Į vyro širdį, per skrandį”. Žinoma, būkite originalios ir maistą patiekite neįprastai. Padenkite stalą ant savo nuogo kūno. Tam prireiks šiek tiek pasiruošimo. Jog vakarienė “neatšaltų” , paskambinkite ar parašykite jam apie jo laukiantį skanų maistą. Jokiu būdu neišduokite detalių ir nesakykite jam, kad suši teks valgyti nuo jūsų pilvo, o šokoladinį desertą jis privalės nulaižyti nuo krūtų spenelių!

Nepamirškite ir šampano! Krūtų ar penio formos ledukai atšaldys šampaną ir įkaitins jus intymiems žaidimams.


Praktiškos dovanos

Ilgą laiką poroje gyvenantys partneriai tikrai įvertins praktiškas ir reikalingas dovanas. Jūs geriausiai pažįstate savo mylimąjį ir geriausiai žinote, kokie daikčiukai jam labiausiai pravers. Daugelis žmonių negali išsiversti be kompiuterio, tad USB raktas ar erotiška pelė kompiuteriui tikrtai bus praktiškai panaudota.


Sveikatingumo dovanos

Dovanos, kurios yra skirtos sveikatos tikslais visada tiks ir patiks. Tokia dovanėlė, kaip dovanų kuponas į SPA, galvos masažuoklis ar maisto papildai seksualiniam pajėgumui bus deramai įvertintos. Juk žinojimas, kad mylimoji rūpinasi jo sveikata, paglostys kiekvieno vyro savimeilę. Žinoma, maisto papildų ar meilės lašiukų geriau nedovanoti naujajam draugui. Antraip galite likti nesuprastos. Tačiau jeigu jau ilgą laiką esate kartu ir tarp jūsų nėra “nepatogių” temų, tokios, geresnės lytinės sveikatos dovanėlės, atneš daug malonaus abiems partneriams!


Erotinis masažas

Nesiūlome pirkti erotinio masažo dovanų kupono. Tikrai daugiau teigiamų ir jaudinančių potyrių atneš jūsų pačių atliktas masažas. Žinoma, apsilankymas masažo salone turi savo žavesio, todėl pažaiskite ir įsikūnykite į paslaugios masažistės vaidmenį! Apsimeskite, kad Jo visai nepažįstate ir bendraukite lyg jis būtų naujasis jūsų klientas.

Be abejo, tam prireiks šiek tiek pasiruošimo. Jei masažą atliksite ant lovos, patieskite baltą paklodę, o po galvą padėkite patogią pagalvėlę. Šalia būkite pasidėjusios savo darbo reikmenis – masažo aliejų ar masažui skirtą aliejinę žvakę. Galbūt turite ne vieną tokią priemonę? Tada paklauskite savo naujojo kliento su kokiais aromatais jo kūnas norėtų artimiau susipažinti. Vanilės, čili ir ylang ylang, o gal aštresnių pojūčių jam suteiks saldymedžio, simondsijų ir taukmedžio prisilietimai? Neabejokite, jūs gerai žinote savo brangiojo kūno kalbą, tad savo darbą atliksite tiesiog profesionaliai!


Valentino diena – tinkamiausias laikas pamiršti kasdienybę ir rutiną. Tad padarykite erotišką staigmeną Jam ir pakerėkite jį savo spindinčiu seksualumu!