Artėja Valentinas – romantiškiausia bei šilčiausia metų šventė, kada romantika bei meilė liejasi per kraštus. Tada norisi dovanoti ne tik artumą, bet ir materialius dalykus. Kokius? Geras klausimas – vieno geriausio pasirinkimo nėra, bet ką galvojate apie pikantiškas bei intymų gyvenimą kaitinančias dovanas? Tinka! Puiku, tada artėjančios Valentino dienos proga – keletas pikantiškų dovanėlių idėjų.

Aromatinė žvakė – tokios žvakės galbūt labiau įprastos moterų pasaulyje, tačiau ir vyrui tai gali būti gera dovana. Levandų, gėlių, gamtos ar vanilės bei kakavos kvapai, sklindantys po patalpą garantuotai sužadins aistrą ir romantiką. Pasirinkite tokį kvapą, kuris patiktų jūsų antrajai pusei ir tai gali būti puiki dovana vasario 14-ą dieną. Kainos svyruoja nuo keleto iki keliasdešimt eurų.

Mini vibratorius – na gerai, tai jau dovana jai, tačiau kokia puiki dovana! Mažas kompaktiškas bullettipo vibratorius yra labai diskretiška bei saugi dovana bet kuriai moteriai. Taip poroje atsiras daugiau intymumo, o eksperimentavimas su žaisliukais turėtų padidinti seksualinį pasitenkinimą bei sukurs pikantiškų atsiminimų. Kainos – iki keliasdešimties eurų.

Lubrikantas arba masažo aliejus– slidus bei glotnus kūnas ir sueities metu yra tikrai malonu kiekvienam žmogui. Tokiu atveju, jei tuo mėgaujatės, lubrikantą dovanoti bus labai išmoninga bei parodys partneriams, kad tuo rūpinatės. Masažo aliejus atlieka panašią funkciją, tik tai daugiau priemonė gerai įžangai arba puikiam viso kūno masažui, kuris atpalaiduos ir sujaudins. Tokie malonumai gali kainuoti kelis arba kelioliką eurų, priklausomai nuo pasirinkto varianto.

Tenga masturbatorius – pigesnis nei įprasti masturbatoriai, šis tamprus žaisliukas bus tikra malonumo viršūnė jūsų partneriui ar draugui, kuris turi be jūsų būti vienas. Teisingai naudojant žaislas gali „tarnauti“ ir daugiau nei vieną kartą, o naudojamas kartu su lubrikantu suteiks jam tiesiog fantastiškų pojūčių. Įprastai „egg“ tipo Tenga masturbatorių galite įsigyti už mažiau nei dešimt eurų.

Rantuoti arba įdomūs prezervatyvai – jeigu ieškote kitokių pojūčių ir ieškote dovanos, kuri būtų panaudojama – prezervatyvai puikiai tiks. Tačiau neapsiribokite vien įprastais sargiais, jų yra ir pačių įvairiausių rūšių. Pradedant nuo tamsoje šviečiančių iki šaldančių bei daugelio moterų pamėgtų rantuotų prezervatyvų. Rinkitės iš plataus asortimento ir leiskite savo fantazijai šiek tiek pašėlioti. Kaina priklausys nuo kiekio, kurį pirksite.

Antrankiai bei pradedančiojo BDSM rinkinys – pritrūko karštų emocijų lovoje? Norite kažko nesuvaldomo ir labai aistringo? BDSM rinkinukas ir antrankiai yra būtent tai, ko jums reikia. Pridėkite botagėlį, BDSM kauliukus bei raiščius ar kažką panašaus. Lengviau įtrauksite vaidmenis, pasiskirstysite dominanto(-ės) ir vergo(-ės) rolėmis bei audringai paminėsite Valentino dieną. Kaina perkant pavienes prekes neturėtų viršyti dvidešimt penkių eurų.

Vibruojantis žiedas – tai dovana jam, tačiau jos malonumas su vibruojančiu penio žiedu irgi garantuotas. Kadangi žiedas gali sukurti pačių įvairiausių dažnių bei stiprumų vibracijas – taip bet kuri moteris sustiprins tikimybę patirti orgazmą. Tokio žaisliuko kaina viso labo gali būti tik keli ar keliolika eurų, tačiau tai tikrai nenuobodi investicija, kuri atsiperka su kaupu „O“.

Analinis kaištis – tikrų tikriausiems išdykėliams Valentino ir įsimylėjėlių dienos proga geriausia dovana bus ne kas kitas, o analinis kaištis. Jeigu troškote paeksperimentuoti su šiuo žaisliuku arba analiniu seksu, pataikysite tiesiai į dešimtuką. Partnerei padovanotas kaištis tikrai pažadins dar nepažintą geismą ir paskatins lovoje išbandyti kažką naujo. Priklausomai nuo to, kokį kaištį pirksite, galite sumokėti nuo dvylikos iki keliasdešimt eurų.