Iki Valentino dienos liko nedaug, o jūs dar nežinote, kaip nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją meilės dieną? Nesijudinkite, panikuoti tikrai neverta ir Jums visai nereikia dekoruoti namų pripučiamomis širdelėmis ar pirkti romantiškų suvenyrų tam, kad įkūnyti romantikos dvasią.

Erotinių prekių parduotuvė turi pasiūlyti keletą seksualių, žaismingų ir jausmingų idėjų, kurios tikime, sulauks audringos reakcijos iš jūsų antrosios pusės, o šios Valentino dienos jūsų duetas dar ilgai nepamirš.

Taigi, padovanokite savo mylimajai ypatingą dovaną!


1. Rožė ir šampanas. Skamba banaliai? Visai ne. Tai ne jokia banalybė, o tikra klasika. Kiekviena moteris jausis pamaloninta ir įvertinta gavusi rožę nuo savo mylimojo, o šampano burbuliukai leis žengti tvirtą žingsnį į jausmingą Valentino nakties nuotykį. Kalbant apie gėles, atminkite, kad ne jų kiekyje slypi paslaptis. Viena rožė gali būti geriau už tuziną. Raudona rožė simbolizuoja individualumą, meilę ir paslaptį. Atminkite tai. Na, o jeigu norite mylimąją nustebinti visu glėbiu gėlių, rinkitės baltas arba raudonas rožes. Nepamirškite į puokštę įdėti ir meilės laiškelio. Bus geriau jei jį parašysite patys. Asmeninė žinutė bus kur kas asmeniškesnė ir intymesnė.


2. Pasipiršimas. Jeigu jau ilgą laiką galvojate apie šį žingsnį, meilės diena puikus laikas tam! Jeigu nesate sumąstę kažko ekstremalaus, galite pasinaudoti pirmąją Valentino dienos pasveikinimo idėja. Glėbyje rožių palikite paprastą, tačiau nuoširdų prašymą: “Ar sutinki būti mano žmona?”. Žinoma, nepamirškite ant pirštelio užmauti ir sužadėtuvių žiedo!


3. Seksualumas. Jeigu dar neskubate žengti tokio svarbaus žingsnio, tačiau norite Valentino dieną pasimėgauti seksualumu ir erotikos proveržiu, įteikite savo damai šį tą labai seksualaus. Padovanokite jai erotiškus raudonus arba juodos spalvos naktinukus ar apatinį trikotažą. Gavusi tokią dovaną, kiekviena moteris pasijus lyg tikra deivė. Neabejokite, kad jūsų moterį tokia apranga įkvėps deramai paminėti meilės naktį! O ir jūs neliksite nuskriaustas – juk šia dovana ant savo mylimosios kūno gerėsitės tik jūs!


4. Drąsūs žaidimai. Ar jūsų mylimoji jums kada nors yra sakiusi, kad ją jaudina seksas su BDSM elementais? Pabandykite įgyvendinti šią jos fantaziją. Ar gali būti tam tinkamesnė proga, nei Valentino diena? Svarbiausia, deramai tam pasiruošti ir tokiam žaidimui pasitelkite ritualą. Koks jis bus, priklausys tik nuo jūsų. Galbūt prie tokių eksperimentų prieiti bus lengviau, jei ją įspėsite SMS žinute: “Kai grįši iš darbo ruošiuosi tave nubausti už tai, pasiglemžei mano širdį. Dabar aš esu beširdis maniakas ir ruošiuosi tave išperti!”. Grįžus mylimajai, būkite švelnūs ir leiskite jai sudalyvauti loterijoje. Leiskite jai traukti staigmenas (į vieną dėžutę įdėkite antrankius, į kitą – geismo piliulių, trečioje paslėpkite akių raištį). Tokia žaidimo forma sužadins jos smalsumą ir nuteiks nuotaikingam ir kitokiam seksui!


5. Apsilankymas sekso prekių parduotuvėje. Atminkite, kad moterys tiesiog dievina staigmenas ir galimybę rinktis! Padarykite jai staigmeną, o intrigą išlaikykite iki pat paskutinės akimirkos. Ekskursijoje po erotinių prekių parduotuvę daug įdomaus sužinosite abu! Be abejonės, profesionali sekskursija leis įvardinti jums abiems tai, ko trokštate. Po to, kai papildysite savo seksualių žinių bagažą, beliks tik atsiduoti geismui ir naujų dalykėlių išbandymui.


Kai kurie žmonės skeptiškai žiūri į Valentino dieną ir jos šventimo tradicijas, tačiau nepabijokite būti tais, kurie švenčia! Juk Valentino diena gali tapti puikia proga sužadinti geismą, seksualumą ir aistrą. Argi nenuostabu įsimylėti patį mylimiausią žmogų iš naujo?