Feliacija, tai vyro penio stimuliavimas burna (oralinis seksas). Norite vyrą išversti iš kojų, tai skirkite keletą minučių perskaityti oralinio sekso (Feliacijos) pagrindus. 


1 feliacijos pamoka


Lai jūsų vaikinas atsigula ant nugaros gerai apšviestame kambaryje. Paimkite varpą į savo rankas ir PAŽIŪRĖKITE į ją. Jūs pastebėsite kryžkelės tašką, kur sueina abu nereguliaraus rato galai. Jei jūsų partneris nėra apipjaustytas, tai bus ta vieta, kurioje prijungta apyvarpė. Šis nedidelis plotelis yra tikėtina jautriausia vieta visame jo kūne.


Skirkite laiko galvutės glostymui ir toms vietoms iš karto aplink ją. Po varpos galvute yra varpos kotas. Pasak žmonių, kurie tiria šiuos dalykus, kotas neturi daug nervinių galūnių ir nėra jautrus, todėl pasirūpinkite intensyvesne stimuliacija, glostant ranka arba liežuviu galvutės srityje. Galite pridėti daug malonumo, jei skirsite tinkamo dėmesio sėklidėms.


Taigi, apžiūrėkite savo partnerio penį. Ištyrinėkite jį. Išsiaiškinkite sritis, turinčias ypatingą jautrumą ir pasirenkite pritaikyti savo žinias.


2 feliacijos pamoka


Svarbiausia, ką turite padaryti pačioje pradžioje, išmokti įvertinti jo reakcijas į dirgiklį. Kai tai bus padaryta, jūs sugebėsite privesti jį prie kulminacijos, tokiu būdu užtikrinant, kad malonumas nevirs darbu.


Kai jo stačia varpa žiūri į lubas, apimkite jo sėklides viena ranka ir švelniai, naudodamiesi tik liežuviu, švelniai ir atsargiai laižykite visą apatinę jo stačios varpos dalį. Kai jūs patyrinėsite jo papilvę, rasite tas sritis, kurios suteikia jam didžiausią malonumą, kai jūsų liežuvis jas liečia.


Daugumai vyrų jautriausia vieta bus ten, kur galvutės žiedas susijungia su apyvarpe; arba kur susijungdavo prieš apipjaustymą. Įsitaisykite taip, kad jūsų liežuvis turėtų tiesioginį kontaktą su „perskyra“ galvutėje, ir tiesiog bet kokiais judesiais stimuliuokite šią sritį; ratais, į priekį ir atgal, nuo šono į šoną.


3 feliacijos pamoka


Kai varpos galvutė bus jūsų burnoje, nesuspauskite lūpomis koto. Liežuvio galiuku pradėkite brėžti apskritimus aplink jo galvutę. Jo varpos galvutė perslys į skirtingas jūsų burnos vietas, kai jūs tęsite judesius ratu.


Toks metodas yra labai puikus, perėjimo nuo vienos technikos prie kitos, būdas; tiesiog paeksperimentuokite su visu malonaus spaudimo spektru, nes tai neįtikėtinai stimuliuoja beveik bet kokiu atlikimu. Taip pat galite įtraukti galvos sukimą judesiu pirmyn-atgal, tai pridės šiek tiek papildomos meilės.


4 feliacijos pamoka


Dabar galime aptarti felacijos techniką, kuri yra tikriausiai labiausiai paplitusi pasaulyje: oralinis varpos glostymas. Paimkite penį erekcijos metu į burną, savo sudrėkintą liežuvį su meile stumkite per galvutę, kol jūsų lūpos glaudžiai apims kotą, ir leiskitės žemyn tiek, kiek jums patogu.


Prisiminkite, kad kotas yra santykinai nejautrus bet kokiai stimuliacijai, taigi dauguma malonumų ateina iš varpos galvutės, kai ši kontaktuoja su jūsų liežuviu, gomuriu ir/ar gerkle. Kadangi išlaikyti susilietimą su kažkuo visą laiką gali būti sunku, trumpi ir švelnūs glostomieji judesiai gali turėti reikšmingą poveikį.


5 feliacijos pamoka


Ar nebūtų puiku, jei ten būtų mažas matuoklis, kuris duoti jums keletą atsiliepimų apie tai kaip jums sekasi? Nuostabu, nes toks yra!


Kai vyras yra atsipalaidavęs, jo kapšelis ir sėklidės kabo laisvai. Kai susijaudinimo lygis padidėja, kapšelis sutvirtėja ir traukia sėklides arčiau ir arčiau prie kūno. Tai yra natūralus procesas, kuriuo siekiama parengti sėklides turinio mobilizacijai.


Dar geresnės naujienos … kapšelis iš dalies reprezentuoja jo susijaudinimo būklę, kurią galima tiesiogiai veikti rankiniu ir oraliniu būdu stimuliuojant jo kapšelį. Kadangi jūs tikrai nenorite būti grubi jo sėklidėms, tai gali būti sveikintinas pokytis, kuris leidžia pailsėti pavargusiam kaklui ar rankoms.


6 feliacijos pamoka


Oralinė ejakuliacija ne visada sveikintinas įvykis, ypač kai jos nesitikima. Nors nerekomenduojama visiškai nutraukti srautą, srautas gali būti sumažintas taikant spaudimą jo šlaplei, kuri yra palei visą koto bazę.


7 feliacijos pamoka


Viena iš pirmųjų feliacijos problemų, su kuriomis susiduriama mokanti atlikti feliaciją yra springimo refleksas, ypač turint reikalų su vyru, kuris, atrodo, visada nori įvesti varpą tiek giliai, kiek tik gali (ypač nuleidimo momentu!).


Daugelis įveikia vėmimo/springimo refleksą ir gali priimti beveik visą, jei ne visą, partnerio penį giliai į gerklę. Šio įgūdžio atsiradimui paprasčiausiai reikalinga praktika, ypač naudojantis objektu, kuris nėra pritvirtintas prie ko nors, kas turi tendenciją stumti gilyn, jei norite nutraukti…


Jeigu jūsų partneris nėra auka noro laikyti jūsų galvą savo rankose kaip krepšinio kamuolį, tuomet gyvas mokymasis gali padėti. Bet jei visa kita nepavyksta, ledinukas gali būti gera pradžia. Tiesiog neužmirškite, kad reflekso įveikimui reikia laiko, šio įgūdžio skubinimas tik pavers šią situaciją nepatogia.