Kaip atliekamas oralinis seksas?


Feliacija yra oralinis seksas atliekamas vyrams. Oralinis seksas puikiai suteikia malonumą, nepriklausomai nuo to, ar jis skirtas seksualių žaidimų pradžiai, po žaidimų ar kaip pagrindinis veiksmas. Kaip ir visų kitų seksualinių įgūdžių, šio įgūdžio turi būti mokomasi, todėl labai rekomenduojamas bendravimas. Nesvarbu, ar bendraujama prieš, per ar po, svarbu to meno išmokti. Išsiaiškinimas to, kas jam patinka, visada ves link beprotiškai malonaus oralinio sekso.

Turėkite omenyje, kad kai jūs atliekate oralinį seksą, jūs tai darote jam. Jei atliksite tai entuziastingai, yra tikimybė kad viskas bus baigta greičiau, ir bus jūsų eilė gauti savo malonumų porciją. Jei esate prieš oralinio sekso atlikimą, paaiškinkite tai savo partneriui, ir neleiskite jam jūsų versti, jeigu jaučiatės nepatogiai.


Švara  be abejo yra svarbi praktiškai visoms seksualinio žaidimo formoms, o ypač oraliniam seksui, kadangi blogas skonis ar kvapas neabejotinai sumažins davėjo entuziazmą. Vonia arba dušas yra puiki pradžia.


Pozicija

Paprastai patogios pozicijos feliacijai radimas nėra sunki užduotis. Tiek vyras, gaunantis oralinį seksą, tiek asmuo, atliekantis tai, turi jaustis patogiai. Giliam apžiojimui protingiau rinktis pozicijas, kai varpos kampas ir gerklės kampas yra suderinti. Norėdami pasidomėti oralinio sekso pozicijomis, peržvelkite sekso pozų skirsnį.


Pagrindai

Pernelyg dažnai oralinis seksas pradedamas nuo varpos čiulpimo. Norėdami pasiekti galingesnį orgazmą, geriau pradėkite nuo erzinimo. Išskyrus greituko atvejus, feliacija turėtų būti pradėta nuo erzinimo. Pradėkite bučiuoti ir laižyti aplink penį, vidinę šlaunų pusę, tada sėklides, tada lėtai pereikite prie varpos galvutės. Atsidūrę ten, pasinaudokite savo liežuviu ir pakutenkite aplink galvutę, ir ypač jos apyvarpės pasaitėlį, varpos perskyrimą. Šiuo metu varpa jau turėtų būti kieta kaip uola ir ypatingai jautri viskam, ką jūs darysite. Galite ir toliau erzinti, jei jums patinka, bet mes nerekomenduojame to užtęsti per ilgai, nes tai gali varginti.


Viena bendra klaida, kurią daro feliaciją atliekančios moterys, yra ta, kad penio jaudinimui naudoja tik burną. Jos ir toliau tai daro tol, kol pradeda skaudėti žandikaulį ir kaklą. Geras oralinis seksas neturėtų būti pernelyg atsikartojantis, turėtų būti naudojama ranka, tyrinėjamos sėklidės, šlaunys ir (jei jums ir jam patinka) analinė sritis. Stilių maišymas leidžia raumenims atsipalaiduoti, jūs išvengsite skaudančio kaklo ir pagerinsite savo veiklos rezultatus.


Kaip jūs maišote stilius, turėtų priklausyti nuo to, kas patinka jūsų partneriui. Daugeliu atvejų feliaciją galima atlikti per keletą minučių, tačiau tie kartai, kurie trunka ilgesnį laiką, sukelia intensyvesnį orgazmą ir yra labiau įsimenami.


Gera idėja nepamiršti jo kapšelio (sėklidžių „maišelio“), nes jis geras rodiklis rodantis apie tai, kaip arti orgazmo yra jūsų parteris. Kai vaikinas priartėja prie kulminacijos, jo kapšelio oda įsitempia ir įtraukia sėklides į kūną, kad sušiltų. Galite leisti, kad tai įvyktų savaime arba padėti, skatinant jo sėklides ranka, liežuviu arba burna.


Labiau pažengusiems


Kai išmoksite pagrindus ir pradėsite jaustis patogiai ir labiau patyrę, yra daug galimybių malonumui padidinti. Viena iš galimybių yra lubrikanto naudojimas. Tai leis greitesnius judesius ranka, kurie nesukels dirginimo. Yra daug įvairių produktų, kurie gali būti naudojami: aromatiniai lubrikantai, lubrikantai, kurie kaista juos pučiant ar trinant ir daugelis kitų. Plaktos grietinėlės, pastų ir kitų maisto produktų naudojimas taip pat gali būti įtrauktas, kad feliacija būtų dar erotiškesnė.


Sekso žaislai gali pridėti daugiau stimuliacijos. Nesvarbu, ar tai įprastas vibratoriusvibracinis varpos žiedas ar oralinis simuliatorius, šie žaislai gali labai sustiprinti stimuliavimą.


Jei jūsų vyras mėgsta eksperimentuoti, mes rekomenduojame stimuliuoti jo prostatos liauką pirštu arba analiniu žaislu, kuris jo orgazmą perneš į visiškai naują malonumų pasaulį.


Kitas sunkiau įvaldomas įgūdis yra gilus apžiojimas. Gilaus apžiojimo atlikėjas ima visą varpą į burną gerkle žemyn. Daugeliu atvejų, jausmas yra toks intensyvus, kad orgazmas vyrams ateina itin greitai. Tai iš tikrųjų malonu, tačiau užima daug laiko, kad išmokti kontroliuoti savo springimo refleksus. Jūs galite treniruoti savo springimo refleksus, stengiantis apimti tiek varpos, kiek jūs galite. Su laiku, jūs galėsite eiti vis giliau ir giliau, kol galiausiai tilps visa.


Ejakuliacija


Daugumai vyrų atrodo labai erotiška, kai jų partnerė nuryja spermą, bet jei jums tai kelia nepatogumo jausmą, nedarykite to. Galimybės apima: sugavimą į burną ir išspjovimą; arba tiesiog leidžiant išsilieti ir netvarkos išvalymą po to.


Daugelis moterų nutraukia oralinį seksą iškart po ejakuliacijos. Vietoje to, jūs ir toliau, minutę ar dvi, turėtumėte švelniai stimuliuoti orališkai arba ranka. Po kulminacijos varpa tampa daug jautresnė, todėl pabandykite šį jausmą pratęsti šiek tiek ilgiau. Būkite atsargūs, nes kai kuriems vyrams žaidimas po visko yra per stiprus.


Įspėjimai ir pasiūlymai


Labai mažai vyrų mėgsta jausti dantis ant savo varpos. Dantys gali sukelti diskomfortą, dėl neatsargumo įpjauti ar įbrėžti odą. To lengva išvengti, jei prieš pradedant, pridengsite dantis lūpomis.