Puikios Valentino dienos dovanos vyrui išrinkimas, yra gana sudėtingas uždavinys, ypač jeigu jums tas vyriškis yra gana artimas ir norite pasiekti jo širdį. Suplanavus, apgalvojus ir įdėjus meilės dovanos rinkimas gali tapti šiek tiek lengvesnis.


Idealus būdas išrinkti tinkamą Valentino dienos dovaną vaikinui yra anksti  pradėtos paieškos. Kai kurios moterys iš tikrųjų apie dovaną pradeda galvoti likus keliems mėnesiams iki šventės, ypač jei savo gyvenimo vyrui nori įteikti asmeninę ar rankų darbo Valentino dienos dovaną. Žinoma, jei esate kūrybinga ir turite įgūdžių, galite numegzti ar nunerti megztinį, ar šaliką, nutapyti portretą, parengti įsimintiną nuotraukų albumą su jūsų abiejų fotografijomis. Tai bus stebuklinga ir labiausiai branginama dovana.


Tuo atveju, jei planuojate nupirkti žavingiausią Valentino dienos dovaną, turėkite omenyje jo interesus. Įtemptai pagalvokite apie tai, ar jis kada nors yra užsiminęs apie seniai apleistą hobį arba tai, ką seniai planuoja įsigyti. Jei tai nepadeda rasti atsakymo, rinkitės vieną iš įprastų Valentino dienos dovanų vyrams, pavyzdžiui, piniginę, rankinį laikrodį, marškinius, kvepalus, šokoladą, saldainius ir t.t. Šios dovanos gali būti teikiamos tėvui, dėdei, broliui, mylimajam arba bet kuriam kitam, jūsų nuomone, ypatingam vyrui. Ir nepamirškite dovaną papildyti jo mėgstamų šviežių gėlių puokšte. Dauguma vyrų slapčia trokšta Valentino dienos proga gauti gėlių.


Pripažinkime. Vyrai yra seksualios būtybės. Po daugelio vyrų apklausos priėjome išvadą, kad jų ideali Valentino dienos dovana paprastai yra drabužiai ir seksas. Taigi, ponios, atidėkite pinigines į šalį ir vietoj to išbandykite vieną iš šių puikių Valentino dienos dovanų idėjų.


Erotiniai žaislai.

Valentino diena, puiki proga išrinkti savo mylimajam pikantišką dovanėlę iš sekso prekių parduotuvės. Idealus variantas- jeigu tą dovaną vėliau galėsite išmėginti kartu savo miegamajame. Tai gali būti: sekso žaisliukų rinkinys, antrankiai, prezervatyvų komplektas, afrodiziakai.


Apatinis trikotažas.

Nustebote? Tikrai taip – apatinis trikotažas. Net jei jie neplanuoja ilgai su jais būti, vyrai vis tiek nori apatinio trikotažo.


Pusryčiai lovoje.

Koks trumpiausias kelias į vyro širdį? Maistas! Nustebinkite savo vaikiną su jo mėgstamiausiu pusryčių maistu lovoje.


Pasirodykite darbe.

Pasiimkite jį netikėtiems pietums, popietės gėrimui ar greitukui automobilyje (savo pačių rizika :). Jūs netgi galite jį nustebinti pasirodydama su kailiniais, o po jais būdama visiškai nuoga.


Dėvėkite tik kaklaraištį.

Būkite namuose ir laukite dėvėdama tik kaklaraištį, aliuzija į „Graži moteris“. Jei jis bus geras, kaklaraištį lai pasilieka.


Jis įvykdo rezervaciją, jūs parūpinate desertą.

Neimkite restorane deserto ir nustebinkite jį seksualiu desertu namuose. Pasirinkite šokoladą, pavyzdžiui, šokoladinius putėsius, kaip afrodiziaką. Jei norite seksualesnio deserto, pabandykite įvairius šokoladinius kūno glajus. Įkaitinsite Valentino naktį miegamajame.


Žaidimas.

Visi vyrai mėgsta žaidimus, tiesa? Jiems šis žaidimas tikriausiai patiks dar labiau nei futbolas! Peržiūrėkite intymių stalo žaidimų asortimentą.