Svarstote ką dovanoti Valentino dienos proga? Galbūt sunku išsirinkti, akys raibsta nuo širdelių gausos parduotuvėse. Pateikiame jums Valentino dienos dovanas, pasiūlymus ir idėjas, kurios padės paversti meilės dieną tikrai ypatinga. Nei viena šventė nėra taip susijusi su orgazmu kaip Vasario keturioliktoji. Nes ko dar, šalia bučinių ir glamonių, jūs norite iš savo simpatijos? Žinoma karšto ir laukinio sekso, kuris veda į kelis orgazmus.


Ir nors gėlės yra gražios, jos nuvysta. Apatiniai yra gerai, bet jūs juos vis tiek nusirengiate. Ir šokoladas yra skanu, bet nuo jo storėjama. Dovanos Valentino dienai yra dovanojamos siekiant galutinio tikslo – gauti sekso.


Sekso prekių rinkinys: Pats populiariausias erotinių prekių rinkinys, sualukęs daugybės teigiamų atsiliepimų. Pasitikite Valentiną eksperimentuodami!


Rabbit vibratorius: nereali Valentino dienos dovana moteriai, tačiau šio tipo funkcionalus vibratorius, kuo puikiausiai gali būti įtrauktas ir į Jūsų meilės žaidimus.


Vergovės rinkinys: Sudėtyje yra visi vergovės fantazijai reikalingi daiktai, įskaitant akių raištį, antrankius, burnos kaištį, rožinį pavadėlį, antkaklį. Jums tereikia savanorio vergo.


Meilės supynės : Tai ne jūsų vaiko lauko sūpynės. Tai pilnai reguliuojamas sekso balnas dviems!


Prezervatyvai: pasidovanokite sau dovaną ir Valentino dienos proga mylėkitės ilgiau.


Oralinis lubrikantas: ar yra žmonių nemėgstančių aviečių? Galbūt ir yra, tačiau tikime, kad Jūs jas dievinate. Valentino dienos progra pasimėgaukite kitokiu oraliniu seksu 🙂


Afrodiziakas – lašiukai: tekę girdėti pasakojimus apie beprotiškas aistras, kurias sukelia paslaptingieji ispaniški lašai? Atėjo laikas išbandyti šį afrodiziaką ir tau!


Geišos kamuoliukai: subtili valentino dienos dovana moterims, kurią išbandyti joms bus tikrai smalsu ir naudinga!


Feromonai vyrams ir feromonai moterims: ideali dovanėlė antrosios pusės neturinčiam bičiuliui, kuri garantuos, kad kitais metais Valentino dieną ji(s) sutiks jau suradęs savo meilę.


Vibratorius poroms: manote, kad vibratoriai skirti tik solo žaidimams? Klįstate! Šis unikalus vibratorius sukurtas tam, kad būtų naudojamas partneriams mylintis. Pasinaudokite galimybe padvigubinti malonumą.


Erotinė paslapčių dėžutė: puiki galimybė įžiebti romantikos kibirkštį į jūsų miegamąjį, daugybė meilės prekių, kurias tikrai sugalvosite kaip panaudoti!


Antrankiai: svajojate, kad partneris Valentino dieną priklausytų tik Jums ir niekam daugiau? Pasinaudokite antrankiais- efektas garantuotas 🙂


„Piešimas ant kūno“: meilės dienos proga sukurkite meno šedevrą ant savo antrosios pusės kūno. Poto jūsų lauks puikus prizas- šokolado laižymas.


Erotinių prekių parduotuvės dovanų kuponas: esate praktiškas žmogus? Tuomet Valentino dienos proga padovanokite erotinių prekių parduotuvės fantazijos.lt kuponą, vėliau kartu galėsite nuspręsti, kaip jį prasmingai panaudoti.