Penio pompos naudojamos dėl įvairių priežasčių: erekcijos sutrikimų, penio padidinimui  ir t.t. Taip pat gali būti naudojama ir malonumui pasiekti. Penio pompa yra vakuuminis siurbimo įrenginys, priverčiantis kraują subėgti į jūsų daikčiuką. Tokiu būdu Jūsų penis kiek padidėja ir tampa pajėgesnis, o erekcija tampa stipresnė. Neapsigaukite:  Šie sekso žaislai tikrai nesukelia nuolatinio padidinimo efekto, bet tik laikiną padidėjimo iliuziją. Taąiau net ir laikina erekcija gali suteikti tikrai daug pasitenkinimo– tiek žiūrėjimo, tiek lytėjimo prasme. Plūstant kraujui į penį apima malonus jausmas, taigi tai yra  ir malonumą teikianti stimuliacija, kuri gali baigtis pasitenkinimu.


Nesvarbu, dėl kokios priežasties pumpuojate penį – ar dėl padidinimo ar dėl pasitenkinimo (pasiekti orgazmą), procesą reikia pradėti pilnos arba bent jau ¾ erekcijos būsenos. Kotas įterpiamas į cilindrą. Tada cilindro pagrindas suspaudžiamas. Spaudinėjant tam skirtą formą, ar jos dalį cilindro viduje  didėja slėgis, kuris kraują verčia tekėti į penį.


Pirminė ir svarbiausia tokių pompų paskirtis – paskirtis erekcijos sutrikimams gydyti. Nors šiandien, kai yra viagra ir kiti medikamentai, penio pompa daugiau naudojama sekso žaidimams, arba sustiprinti erekcijai nenaudojant medikamentų.

Turėkite omenyje, kad perpumpavimas gali būti pavojingas. Perdėtas pumpavimas gali baigtis neatstatomu penio ir jo audinių kraujagyslių pažeidimu.


Penio pompos veikimo principas paprastas. Peniui skirtas indas žarna prijungtas prie vakuumą pumpuojančio įrenginio, kuris ištraukia orą iš indo.  Briauna penio apačioje labai sandariai prisitraukia prie pagrindo. Kai tik oras iš indo vakumo pagalba pradedamas pumpuoti jis traukia penį kartu, ir iššaukia kraujo antplūdį.


Daugelis vyrų drauge su penio pompa naudoja ir penio žiedą, tam kad išvengti kraujo plūdimo atgal po pumpavimo. Tokiu būdu erekcija ilgiau išsilaiko.


Kaip naudoti penio pompą?


Nepagailėkite lubrikanto ant  sandarinimo žiedo (nenaudokite aliejinio pagrindo lubrikanto, naudokite vandeninio pagrindo), taip pat užtepkite jo ant penio. Tai padės lengviau įterpti penį į indą, ypač jei jis nesukietėjęs.


Įstumkite penį per žiedą į indą, kol indo pagrindas gerai prisitvirtins prie kūno. Tada lėtai pradėkite pumpuoti. Iš pradžių tai darykite atsargiai.


Baikite pumpuoti tada, kai penis bus pakankamai kietas ir pasistojęs. Sustokite ir viską patikrinkite. Ar pasiektas slėgis jums tinkamas?  Apžiūrėkite ar neatsirado neįprastų spalvos pakitimų, ar venos nėra ties trūkimo ribos. Jei viskas atrodo gerai, papumpuokite dar šiek tiek, tačiau kaskart sustodamas apsižiūrėkite. Drąsiai galite tęsti pumpavimą, jei tik manote, kad esate tam pasirengęs.


Mes rekomenduojame neužsiimti aktyviu pumpavimu ilgiau nei 20 minučių. Suprantame, kad džiaugsitės kiek tik įmanoma padidinę penį, o penio pompos tikrai gali parodyti  įspūdingą, tačiau neilgai trunkantį rezultatą. Jūsų sveikata yra svarbiau, negu penio dydis. Taigi būkite atsargus, nenaudokite pompos taip, kad susižalotumėte. Jeigu pajuntate skausmą, nedelsiant stabdykite pumpavimą.


Vibruojanti penio pompa gali būti naudojama, kaip masturbacijos įrankis. Dėl reguliuojamos traukimo jėgos galite užsipumpuoti gan malonų pasitenkinimo užtaisą.