Prezervatyvai yra viena iš populiariausių bei elementariausių sekso prekių. Tai dažniausiai naudojama ir labiausiai išvystyta kontraceptinė priemonė, kuri mažiausiai trukdo akto kokybei bei gali net paversti jį įdomesniu. Prezervatyvas taip pat gali apsaugoti nuo lytiniu būdu plintančių ligų, ne tik nuo neplanuoto nėštumo. Visgi dažnai pamirštame kai kuriuos, rodos, elementarius dalykus, kurie padės patirti didesnį malonumą. Štai dalykai, kurių nevertėtų užmiršti apie prezervatyvus.


Prezervatyvai: ką jaučia jis


Pradėkime nuo džentelmenų. Jiems prezervatyvai dažnai yra mažiau svarbūs, kadangi svarbu tik jį dėvėti, o didesnio skirtumo, ar tai prezervatyvas su iškilumais, ar produktas su skoniu, vyras nejaučia. Taip yra dėl to, kad ypatingosios prezervatyvo „funkcijos“ dažniausiai būna išorėje. Skonis, šaldantys arba šildantys geliai, iškilumai, visi jie dažnai yra orientuoti į gavėją, o ne davėją. Visgi, pvz. uždelsiantys prezervatyvai yra iš vidaus ištepti tam tikru geliu, kuris mažina penio jautrumą ir gali padėti pratęsti akto trukmę.


Moterims ir vyrams tai svarbu žinoti, kadangi tada galima geriau žinoti, kokius prezervatyvus įsigyti didžiausiam malonumui. Kadangi prezervatyvas atima iš vyro didžiąją dalį stimuliacijos (deja, bet tai tiesa), vertėtų rinktis plonesnius, tad thin arba slim tipo prezervatyvus. Plonesnis apsauginis sluoksnis kuo mažiau neigiamai veiks vyro pojūčius būnant moters viduje.


Apie prezervatyvų dydį irgi nederėtų negalvoti. Jeigu jūsų pasididžiavimas tikrai yra didesnis nei vidutinis, jums gali reikėti didesnio, mat mažesnis gali spausti ir trukdyti atsipalaiduoti.


Prezervatyvai: ką jaučia ji


Kadangi jau išsiaiškinome, kad didžioji dalis prezervatyvų tipų yra orientuoti į moterų malonumus, svarbu rasti tinkamą pasirinkimą būtent jai. Vienoms patinka labiau lubrikuoti, kitoms – su skoniu, trečios dievina prezervatyvus su ranteliais arba iškilumais. Vyrui ir jūsų partneriui paprasčiau, kada jūs arba apie tai kalbate, arba pati įsigyjate tokių prezervatyvų, kokie jums teikia didžiausią malonumą. Kaip jau minėjome, vyrui skirtumai jaučiasi gerokai mažiau nei jums. Nepamirškite, kad taip pat galima eksperimentuoti ir su medžiagomis, iš kurių prezervatyvas yra pagamintas. Egzistuoja ne tik lateksas, bet ir įvairios kitos medžiagos, kurių teikiamomis prisilietimo sensacijomis galite būti nustebinta.


Visko galima įsigyti internetu ir konfidencialiai, todėl nereikėtų drovėtis. Taip pat stenkitės gauti grįžtamąjį ryšį iš partnerio apie tai, ar jam tam tikras prezervatyvas nekelia diskomforto.


Prezervatyvų pirkimas didesniais kiekiais mažesne kaina su akcija


Jeigu pirksite vieną prezervatyvų pakelį parduotuvėje, galite nemenkai permokėti. Trys prezervatyvai internetu su akcija kainuos ~1-1,5 eur (labai apytikslis skaičiavimas), tačiau pirkdami parduotuvėje sumokėsite 2,5-4 eurus. Perkant didesnį kiekį internetu ir nesvarbu ar tai būtų prezervatyvai Durex ar kito prekės ženklo, vieno vieneto kaina dar labiau krenta, todėl logiškai peršasi išvada, kad prezervatyvus reikėtų pirkti internetu ir didesniu kiekiu, nes čia prezervatyvai pigiau.


Kodėl verta „užsipirkti“? Todėl, kad tikrai nenorite atsidurti toje situacijoje, kai jau artėja tas lemtingas momentas ir viską tenka nutraukti, nes nėra apsaugos. Be to, ypač santykiuose esantys žmonės prezervatyvus sunaudoja gana greitai, todėl įžvalgumas praverčia.


Kas ir kokie geriausi prezervatyvai bebūtų, svarbiausia – eksperimentavimas


Taip pat nereikėtų pamiršti, kad yra gausybė prezervatyvų rūšių ir tipų. Su skoniu, uždelsiančius, šildančius, šaldančius bei su iškilumais jau minėjome. Tačiau eksperimentavimui ribų tikrai nėra, nes galite rasti ir tamsoje šviečiančius, patobulintus įvairiausiais dideliais iškilumais, itin lubrikuotus ir skirtus analiniam seksui, prezervatyvus, kurie prailgina varpą ir dar aibę visokiausių įdomių produktų.


Norite pasirinkti iš tikrais plataus asortimento? Užsukite į www.fantazijos.lt/prezervatyvai ir pamatykite, kokių pojūčių bei malonumų galite pajusti! Čia geriausi prezervatyvai pigiau.