Jei ir yra pasaulyje daiktų, kurie sėkmingai apjungia tai, kas malonu, su tuo, kas naudinga – tarp jų būtinai turėtume įrašyti moteriškas vakuumines pompas. Nepaisant to, kad jos parduodamos erotikos prekių parduotuvėse, kur viskas skirta malonumui, „šalutinis“ šios erotinės prekės efektas – itin malonus, ir susijęs ne tiek su erotika, kiek su sveikata ir gera savijauta: reguliariai naudojamos pompos gali padailinti moters figūrą, pagerina kraujotaką tam tikrose kūno dalyse.


Vakuuminė pompa – kas tai?


Vakuuminę pompą sudaro dvi pagrindinės dalys: prie kūno spaudžiamas rezervuaras ir oro pumpavimo mechanizmas. Pumpuojant orą rezervuare susidaro vakuumas, dėl to padidėja kūno vieta, prie kurios prispaustas rezervuaras, šioje vietoje suintensyvėja kraujotaka. Nepriklausomai nuo to, kur pridėsite pompą, mažų mažiausiai masažo efektas bus garantuotas.


Ir vis dėlto šios pompos dažniausiai naudojamos intymiems malonumams sustiprinti. Nors jų paskirtis – panaši, priklausomai nuo pompos formos, ji gali būti pritaikyta vis kitoms kūno vietoms.


Krūtys – pagal poreikį


Graži krūtinė visais laikais buvo dailiosios lyties pasididžiavimas. Šiuo momentu, dailiosios lyties atstovės turi itin daug galimybių padailinti savo krūtinę, pradedant subalansuota mankšta ir baigiant grožio chirurgo skalpeliu. Skubame priminti, kad vakuuminė pompa – taip pat vienas paprastų ir neskausmingų būdų trokštamos formos krūtinei susikurti ar esamoms formoms padailinti. Stebuklingos transformacijos iš A į D tikėtis nevertėtų, tačiau krūtinei sugrąžintas stangrumas ir iškilumas – taip pat savotiškas stebuklas be skalpelio!


Krūtinei skirtą vakuuminę pompą naudoti paprasta, o efektas pasiekiamas akimirksniu. Pompa ne tik suteikia krūtinei putlumo, dėl ko moteris pasijunta seksualiai patrauklesnė, bet ir padidina krūtų jautrumą, paruošia jas išskirtiniams seksualiniams malonumams.


Yra ir mažesnių pompų, skirtų specialiai speneliams. Vakuumo procedūra gali lengvai tapti jūsų meilės žaidimų dalimi, tokios pompos padaro spenelius labiau išsišovusiais, seksualesnius ir jautresnius partnerio glamonėms.


Pagrindinis krūtų pompos privalumas – tai, kad šią kūno vietą galima modeliuoti savarankiškai, ir padidinti jos jautrumą tada, kada reikia. Po kiek laiko tiek krūtys, tieks speneliai vėl grįžta į savo pirminę formą. Tad jei norite, kad rezultatai būtų matomi ilgiau, vertėtų procedūrą atlikti reguliariai, pasitelkus į pagalbą stangrinamąjį krūtinės kremą. Specialiai seksualiniams malonumams sukurtos ir pompos krūtims bei speneliams su vibracijos režimu ir valdymo pulteliu.


Naudojimo instrukcija


1. Prieš naudojant pompą pirmą kartą, jos rezervuarą nuplaukite šiltu vandeniu ir antibakteriniu muilu.


2. Zoną, kurioje naudosite pompą, patepkite vandens pagrindo lubrikantu arba specialiu kremu.


3. Naudodama kriaušytę, traukite orą iš kolbos tol, kol jūsų krūtinė padidės maždaug 2 cm.


4. Palaukite 5-8 sekundes, o tada išleiskite orą. Kartokite šią procedūrą 5-10 minučių, su pertraukėlėmis kiekvienai krūčiai.


5. Atlikite masažą reguliariai, geriausia – kasdien.


Bikini zona vakuume


Yra sukurta ir pompų, skirtų specialiai moters lytiniams organams. Makšties pompa skirta visai išorinių lytinių organų sričiai, įskaitant lytines lūpas ir klitorį. Pasinaudojus pompa, į lytinius organus priplūsta daugiau kraujo, taigi jie padidėja. O pabrinkus visai bikini sričiai, pati makštis susiaurėja, taigi penio įsiskverbimas tampa labiau juntamas ir malonus tiek jai, tiek jam.


Pompos, didinančios krūtis, skirtos labiau vizualinei stimuliacijai, o vaginalinės pompos suteikia ir į pojūčius nukreiptą bonusą – makšties sienelės tampriau apgaubia varpą sueities metu.


Šiandieninės intymių prekių gamybos technologijos leidžia nepamiršti net ir subtiliausių niuansų. Taigi yra ir specialių pompų ne visai bikini zonai, bet išskirtinai jautriausiai moters kūno vietai – klitoriui. Vakuumas šį erogeninį tašką pastebimai padidina ir priverčia tiesiog pulsuoti geismu. Pojūčius gali dar labiau sustiprinti analogiška pompa su vibracijos funkcija. Reguliariai naudojant šį prietaisą, klitoris taps dar jautresnis partnerio prisilietimams, taigi neįtikėtinų orgazmų ilgai laukti neteks.