Jei norėtumėte paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, patirti daugiau malonumo, susijaudinti greičiau ir stipriau, pasiekti ypač intesyvius orgazmus, jums į pagalbą gali ateiti sekso žaisliukai. Įvairūs erotiniai žaislai, nuo seno žinomi ir naudojami, kaip kurstantys aistrą, didinantys malonumą seksualinio gyvenimo priedai. Papasakosime apie itin originalų žaisliuką – pompą moterims. Moteriškos pompos – tai žaislas, skirtas padidinti moters susijaudinimui, erogeninių zonų jautrumui sužadinti bei padėti pasiekti itin stiprius orgazmus. Jos visos veikia panašiu principu – vakuumas pripildo ląsteles kraujo, erogeninės zonos tampa žymiai jautresnės prisilietimams, susijaudinama greičiau, nei įprastai, bei žymiai sustiprėja pojūčiai sekso metu. Moteriškos pompos gali būti kelių rūšių:Vaginos pompos


Vaginos pompa skirta suaktyvina kraujotaką, lytiniai organai prisipildo kraujo ir tampa žymiai jautresni, nei paprastai. Padidėjęs jautrumas padeda greičiau susijaudinti, suteikia intesyvesnius pojūčius sekso metu, padeda patirti stipresnius orgazmus. Puikiai tinka moterims, kurioms dažnai kyla problemų dėl nesugebėjimo susijaudinti, bei toms kurioms ne visada pavyksta patirti orgazmą. Naudojimas: uždėkite pompą taip, kad nepatektų oras ir imkite pumpuoti, suspausdamos ir atleisdamos pompelę. Jei jaučiate diskomfortą ar skausmą, pumpavimą nutraukite, atleiskite sklendę ir įleiskite oro. Pumpuokite ne ilgiau 15 min.


 


Vaginos pompa.

 


Pompos klitoriui


Klitoris – jautriausia moters erogeninė zona, joje slepiasi apie 9000 jautrių nervų galūnėlių. Klitorinis orgazmas patiriamas dažniausiai, greičiausiai ir būna itin intensyvus. Jeigu norite ypatingos šios erogeninės zonos stimuliacijos – rinkitės klitorio pompą. Panaudojus ją, klitoris prisipildys kraujo, taps žymiai jautresnis prisilietimams, nei įprastai, orgazmas ateis greičiau, bei bus intensyvesnis.


 


Pompa, skirta klitoriui

 


Krūtinės pompos


Dažna moteris pasvajoja apie didesnę ir stangresnę krūtinę. Vakuuminio masažo dėka, krūtinės pompos gali padėti sustangrinti ir padidinti krūtinę. Dėl didesnio efektyvumo, patariama naudoti kasdien apie 15 min. Taip pat ši pompa padaro krūtis jautresnes, todėl galima naudoti, kaip papildomą stimuliatorių prieš lytinį aktą.


 


Pompa krūtinei

 


Spenelių pompa


Speneliai taip pat itin jautri erogeninė zona, todėl jų stimuliavimas gali sukelti itin malonius pojūčius. Spenelių pompa skirta, tam, jog speneliai taptų jautresni, prisilietimai taptų intensyvesni, padidėtų susijaudinimas. Pompos speneliams naudojimas panašus į prieš tai minėtų: pumpuojama tol, kol tai yra malonu, nekelia diskomforto, atsiradus poreikiui, įleidžiame oro. Šis žaisliukas itin tinka erotinių žaidimų preliudijai.


 


Pompa, skirta speneliams.

 


Vibruojančios pompos


Tiek vaginos, tiek klitorio, tiek spenelių pompa gali turėti papildomą funkciją – vibraciją, kuri skirta tam, kad sukeltų dar didesnį malonumą. Vibracija papildomai stimuliuoja, padaro pompos naudojimą itin malonų ir karštą. Vibraciją daugelyje pompų galėsite reguliuoti – keisti intensyvumą ir/arba vibracijos dažnius. Vibruojančios pompos gali būti naudojimos ne tik papildomam susijaudinimui – jų pagalba galima pasiekti orgazmą, todėl šie žaislai puikiai tinka tiek porų, tiek solo žaidimams.


 


Vibruojanti vaginos pompa.

 


Medžiagos


Moteriškos pompos dažniausiai gaminamos iš šių medžiagų: medicininio silikono, plastiko, arba želinio plastiko. Medicininis silikonas pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, yra sterilus, lengvai valomas, ant jo nesikaupia bakterijos, paviršius glotnus, švelnus bei malonus kūnui. Plastikas yra gan tvirtas, kietas, patvarus. Želinis plastikas yra minkštas, lankstus, tačiau nėra toks ilgaamžis kaip silikonas, tinka turintiems ribotą biudžetą.


 


Klitorio pompa, pagaminta iš medicininio silikono.

 


Priežiūra


Pompas laikykite atskirai nuo kitų daiktų, po kiekvieno naudojimo nuplaukite, siekiant idealios švaros, patariama kartu naudoti ir specialų antibakterinį žaisliukų valiklį. Kad procesas būtų dar malonesnis, rekomenduotina pompas naudoti kartu su lubrikantais. Jei pompa pagaminta iš silikono, naudokite vandens pagrindo lubrikantus.