Nors vis dar tebėra paplitusi nuomonė, jog erotinių prekių parduotuvėse vien moterims skirti žaislai, metas šį mitą paneigti! Fantazijos.lt gali pasigirti itin plačiu asortimentu prekių, skirtų vyrų malonumui bei seksualinei sveikatai. Šiandien sužinosite apie vieną populiariausių vyriškų erotinių prekių – penio pompą.Kas tai ir kodėl naudojama?


Penio pompa įprastai naudojama dviem tikslams – varpos didinimui, bei erekcijos gerinimui. Kokiu principu ji veikia? Vyrui įstačius pasididžiavimą į specialią angą, susidaro vakuumas, ir specialia pompele pumpuojant yra akyvinama kraujotaka; daugiau nei įprastai kraujo patenka į ląsteles, to pasekoje erekcija tampa stipresnė ir išlieka ilgiau. Pompos dažnai naudojamos medicininėms erekcijos problemoms spręsti ir jos gali tapti išeitimi sutrikimų turinčiam vyrui – naudodamas pompą jis sugebės atlikti lytini aktą, bei patenkinti partnerę.

Tiems, kurie siekia didesnio pasididžiavimo, pompos taip pat gelbsti. Kraujotakai suaktyvėjus bei priplūdus kraujui į ląsteles varpa atrodys žymiai didesnė ir storesnės apimties. Siekiant ilgalaikio efekto, pompą reikėtų naudoti kiekvieną dieną.


Kaip naudoti penio pompą?


Patepus varpą lubrikantu atsargiai įveskite į pompos angą. Pamažėle imkite pumpuoti. Stebėkite savo pojūčius – jeigu imate jausti skausmą ar diskomfortą, veiksmą nutraukite. Naudojantis pompa, nebūtina atlikti pumpavimą nuolat – galite sustoti ir įleidus šiek tiek oro, tęsti vėl. Nepatariama naudoti pompos ilgiau nei 20 min. iš karto.


Ar penio pompos saugios?


Jei naudojamos taisyklingai (nepumpuojama per ilgai, jaučiant skausmą ar diskomfortą) penio pompos yra visiškai saugios.


Klasikinės penio pompos


Šios pompos paprasčiausios, tinka pradedantiesiems arba turintiems ribotą biudžetą. Pumpuojama rankiniu būdu, dažniausiai gaminama iš plastiko. Tinka, norintiems ilgesnio lytinio akto, erekcijos stiprinimui.


 


Klasikinė penio pompa.

 


Vandens pompos


Naudoja ne tik vakuumą, bet ir vandens teikiamą slėgį. Šios pompos itin efektyvios siekiant didinimo, rezultatai būna ryškūs, ir išlieka ilgą laiką. Naudojimas: pripildykite vonią šiltu vandeniu, įsitaisykite patogiai. Leiskite kūnui atsipalaiduoti, panardinkite penio pompą po vandeniu ir įveskite varpą. Prispauskite penio pompą prie varpos ir sukimosi judesiais palaukite, kol susidarys vakuumas. Palengva pumpuokite, reguliuodami slėgį vožtuvu, esančiu pompos gale. Vandens perteklius lengvai pasišalina spustelėjus vožtuvą. Pompą naudokite 15-20 min.


 


Vandens pompa.

 


Automatinės pompos


Automatinės pompos padaro visą darbą už jus – oro pumpavimas vyksta automatiškai, nereikia nieko daryti rankomis, užtenka įvesti varpą ir įjungti prietaisą. Kai kurios iš automatinių pompų turi kelis skirtingus pumpavimo rėžimus, kurie skirti dar efektyvesnėms treniruotėms. Pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.


 


Automatinė penio pompa.

 


Stimuliuojančios


Tai pompos skirtos ne tik erekcijos gerinimui ar varpos didinimui, bet ir seksualiniam malonumui patirti. Tokios pompos iš vidaus dažnai turi stimuliuojantį reljefinį paviršių, suteikianti dar daugiau stimuliacijos, jos taip pat gali būti vibruojančios, kad sustiprintų pojūčius. Kartais šių žaislų išvaizda primena vaginą, siekiant realistiškesnių potyrių.


 


Stimuliuojanti penio pompa.

 


Pompos priežiūra


Pompą reikėtų laikyti specialiame maišelyje arba dėžutėje, atskirai nuo kitų daiktų, po kiekvieno naudojimo išplauti vandeniu ir muilu. Siekiant idealios higienos, rekomenduojame naudoti specialų antibakterinį sekso žaislų valiklį. Kad procesas būtų sklandesnis ir dar malonesnis, pompą patariame naudoti kartu su lubrikantu.