Gal būt dar nežinote, kad Penio pompos viduje susidaręs vakuumas, švelniai aptempia vyriškąjį pasididžiavimą, suaktyvina kraujotaką, todėl varpa kuriam laikui tampa didesnė. Nereikia vaistų, kitokio pobūdžio cheminių medikamentų ar milžiniškus pinigus kainuojančių invazinių procedūrų. Tačiau kyla klausimas ar penio pompa iš tiesų tokia naudinga, kaip kiti teigia? Kurie teiginiai apie šį sekso žaislą yra teisingai, o kurie iš jų tik nieko verti mitai? Todėl pateikiame keletą faktų apie pompas, didinančias varpos apimtį.


Kokiais privalumais gali pasigirti penio pompa?


1. Pompa, skirta erekcijai sužadinti.


Vakuumo principus susidaręs slėgis skatina stipresnę kraujo apytaką į varpą lygiai taip pat kaip esant įprastai erekcijai. Siekiant varpą užveržti (apačioje) ir išlaikyti joje kraują bei erekciją, gali būti naudojami varpos žiedai. Penio pompa beveik kiekvienam vyrui laikinai sustiprina ir pailgina erekciją.


2. Penio pompos padidina varpą.


Nors penio pompos nekeičia penio dydžio iki itin didelių matmenų, jos išnaudoja visą jūsų turimą dydį. Pompos kraujo pritraukia tiek, kiek maksimaliai įmanoma ir sužadiną erekciją iki didžiausio varpos dydžio. Tai patraukli alternatyva, nes kitų pagrįstų varpos dydžio keitimo būdų, be chirurginės operacijos (kurios dažnai neveikia), nėra. Varpos tabletės neveikia nei kiek, o varpai skirti priedai, pavyzdžiui, varpos ilgikliai veikia ne geriau nei pompa.


3. Penio pompos sukuria malonius pojūčius.


Jos sukuria dilgčiojimo pojūtį, kuris jaudina, todėl neretai praverčia masturbacijos metu.


4. Dėl penio pompos varpa darosi jautresnė.


Dėl papildomos kraujo cirkuliacijos, varpos oda sušyla, ima dilgčioti ir darosi jautresnė.


Kaip veikia penio pompa


Penio pompa yra cilindras su vienu uždaru, o kitu atviru galu. Cilindras yra tvirtinamas prie siurbimo mechanizmo, o kartais prie slėgio matuoklio. Siekiant, kad penio pompa veiktų efektyviai, būtinas sandarumas. Pompa yra laikoma prie varpos pagrindo (lubrikantas padeda sukurti sandarumą), o siurbimo mechanizmas ištraukia orą, cilindre sukuriamas vakuumas. Vakuuminis veiksmas palaipsniui nukreipia kraują į varpą. Penio sritis, dar kitaip vadinama vyriškąja bikinio sritimi, turėtų būti švari, tvarkingai nudepiliuota.


Mitai apie penio pompą:


1.Penio pompa sutvirtins penį ir erekcija pasireikš iš karto po pompos pašalinimo. Kai vakuumas pašalinamas, kraujas gali ištekėti iš varpos. Vienas iš kovos su šiuo reiškiniu būdų yra suveržimo įrenginių (penio žiedų) naudojimas, kurie riboja kraujo ištekėjimą iš varpos net ją pašalinus. Kai kurie vyrai skundžiasi dėl „glebios“ erekcijos.


2. Penio pompa nekelia jokio pavojaus. Bet kokia prekė, nesvarbu ji būtų erotinio ar kito pobūdžio, neigiamų aspektų turi kiekvienas produktas. Pompos, kurios itin stipriai įtraukia penį vidun ir neturi išleidimo vožtuvo, ilgas jos viduje laikymas gali sukelti audinių pažeidimą. Itin stipraus įsiurbimo įrenginius paprastai galima įsigyti tik per gydytoją, jie kainuoja šimtus dolerių ir turi šiek tiek kitokį pavadinimą ,,vakuuminės pompos“. Sekso žaislų parduotuvėse parduodamos penio pompos yra ne tokios galingos ir mažai tikėtina, kad padarys žalos.


Pompos nenaudokite jei:


1. Esate diabetikas .


2. Turite kraujo krešėjimo sutrikimų.


3. Vartojate kraują skystinančių vaistų.


4. Jaučiate skausmą ar kitus nemalonius pojūčius ar po pompos naudojimo ant kūno lieka mėlynių.


Taigi, atsižvelkite į savo poreikius ir nuspręsite ar verta išbandyti penio pompas. Jas galite Įsigyti Fantazijos.lt internetinėje parduotuvėje.