Lubrikantai

Lubrikantai – seksui be galo svarbi priemonė, kuri pagerina slydimą, įsiskverbimą ir sudrėkina makštį. Jie reikalingi norint palengvinti mastrurbaciją, makšties ir analinę sueitį bei yra būtini, jei naudojate sekso žaisliukus. Lubrikantai gali būti pagaminti iš silikono ar vandens, aromatizuoti, su įvairiais skoniais, šildančia arba šaldančia stimuliacija. Išsirinks kiekvienas! 

Items 1-36 of 166

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Lubrikantas Numylėtinis (150ml)

  Lubrikantas Numylėtinis (150ml)

  Special Price 13,03 € Regular Price 15,06 €
 2. Karšta naujiena
  Lubrikantas Bio

  Lubrikantas Bio

  Special Price 6,08 € Regular Price 6,66 €
 3. Karšta naujiena
  Lubrikantas Numylėtinis

  Lubrikantas Numylėtinis

  Special Price 5,50 € Regular Price 6,08 €
 4. Karšta naujiena
  Lubrikantas Akva (200ml)

  Lubrikantas Akva (200ml)

  Special Price 10,72 € Regular Price 13,61 €
 5. Karšta naujiena
  Lubrikantas Akva

  Lubrikantas Akva

  Special Price 4,63 € Regular Price 5,95 €
 6. Karšta naujiena
  Lubrikantas Mini

  Lubrikantas Mini

  Special Price 4,63 € Regular Price 4,92 €
 7. Karšta naujiena
  Lubrikantas Šiluma

  Lubrikantas Šiluma

  Special Price 8,40 € Regular Price 10,14 €

Items 1-36 of 166

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Lubrikantas – gelinio pagrindo medžiaga, kurios tikslas yra paversti sueitį tarp dviejų žmonių arba solo žaidimus kuo malonesniais. Yra daugybė lubrikantų tipų, kurie gali kaip reikiant kilstelėti seksualinio gyvenimo kokybės kartelę aukštyn.

Lubrikantai internetu žema kaina

Jeigu jus domina galimybė įsigyti kokybiškų lubrikantų geromis kainomis – užsukote ten, kur ir reikia! Fantazijos.lt – platus populiariausių bei išskirtinių lubrikantų pasirinkimas už patrauklią kainą. Nesvarbu, kokie jūsų pomėgiai ar kokios fantazijos, čia rasite visko, kas leis visa tai išpildyti. Prekes galite rūšiuoti pagal patogią filtravimo sistemą arba pagal kitus, jums aktualius kriterijus. 

Kaip išsirinkti lubrikantus?

Apžvelgsime pagrindinius lubrikantų tipus ir kuo kiekvienas jų ypatingas.

Natūralūs lubrikantai - Alergenų neturintys natūralaus pagrindo lubrikantai moterims bus pats geriausias pasirinkimas, ypač toms turios jautresnę odą arba nori natūralių malonumų. Toks produktas pagerins slydimą ir sueitį net keletą kartų, kodėl gi nepabandžius ir jums?

Vandens pagrindo lubrikantai - Lubrikanto pagrindas yra silikonas, gelis arba vanduo. Pastaroji medžiaga yra mažiausiai odai kenksminga iš visų trijų, tačiau ji ir greičiausiai išgaruoja, negarantuoja malonumo ir slydimo ilgą laiką. Vandens pagrindo lubrikantai taip pat gali būti naudojami ir su silikoniniais bei dauguma kito tipo žaisliukų (išskyrus elektrinius).

Oraliniai lubrikantai - Oralinio sekso mėgėjai turbūt nedažnai įsivaizduoja, kad šią sekso rūšį galima paįvairinti. Su įvairiais, skonį turinčiais lubrikantais, atliekantis oralinį bus ne ką mažiau patenkintas už jį gaunantį. Toks lubrikantas gali būti laižomas, bučiuojamas, nėra kenksmingas jūsų sveikatai. Tai padės įsijausti į rolę bei suteikti vienas kitam dar didesnių malonumų.

Silikoniniai lubrikantai - silikono pagrindu pagaminti lubrikantai yra ilgai išsilaikanti priemonė, kuri gali užtikrinti ir tai, kad net ir ilgo akto metu, slydimas ir sueitis vis dar būtų malonūs. Vis dėlto, silikoniniai lubrikantai negali būti naudojami su silikoniniais žaisliukais – turėkite tai omenyje.

Analiniai lubrikantai - analinių žaidimų mėgėjams siūlome platų analinių lubrikantų pasirinkimą. Analinis aktas be lubrikanto – didelė klaida! Gausi priemonių pasiūla nepaliks nė vieno ar vienos nepatenkinto, kadangi su šiais lubrikantais žaidimai taps tikrai malonesni, o analinis seksas galės būti dažnesnis svečias jūsų gyvenime.

Aromatizuoti lubrikantai - tai yra ypatinga lubrikantų rūšis. Aromatizuoti lubrikantai nuo kitų skiriasi tuo, jog pasižymi itin maloniais kvapais. Šią priemonę užtepus ant erogeninių zonų jausite ne tik malonesnius pojūčius, bet įprastą aktą galėsite nuspalvinti nepamirštamomis spalvomis.

Ekologiški lubrikantai - žodis ekologiškas lubrikantų pasaulyje reiškia keletą dalykų. Visų pirma – lubrikantas yra vandens pagrindo. Visų antra – jis bus pagamintas tik iš natūralių, net ir pačios jautriausios odos nedirginančių medžiagų. Galų gale juos galite naudoti ir su žaislais, ir akto metu. Ekologiškumas taip pat gali būti seksualus.

Lubrikantai vyrams - lubrikantai vyrams dažniausiai yra skirti padėti vyrams prailginti aktą, atidedant ejakuliaciją. Užtepus arba užpurškus jų ant varpos džentelmenas galės suteikti didesnį malonumą savo partnerei. Lubrikantai yra nekenksmingi, tačiau be galo efektyvūs.

Tiems, kurie yra suinteresuoti savo seksualinio gyvenimo kokybe – stipriai rekomenduojame rinktis geriausius lubrikantus. Pigūs lubrikantai padės pradedantiesiems pajausti tai, kas yra be galo malonus aktas, o aukščiausios kokybės lubrikantai leis nustebinti net ir visko mačiusius(-ias). Asortimentas čia yra tikrai platus, tad, jeigu dvejojate arba kyla klausimų – drąsiai kreipkitės spausdami pagalbos mygtuką puslapio apačioje. Lubrikantus čia įsigyti bus taip pat parasta ir saugu kaip ir vaistinėse. Taip pat rekomenduojame išbandyti Durex lubrikantus. Be abejo mūsų specialistai mielai padės išsirinkti tai, ko jums reikia!