Prekių krepšelis

Lubrikantai

Lubrikantai – seksui be galo svarbi priemonė, kuri pagerina slydimą, įsiskverbimą ir sudrėkina makštį. Jie reikalingi norint palengvinti mastrurbaciją, makšties ir analinę sueitį bei yra būtini, jei naudojate sekso žaisliukus. Lubrikantai gali būti pagaminti iš silikono ar vandens, aromatizuoti, su įvairiais skoniais, šildančia arba šaldančia stimuliacija. Išsirinks kiekvienas! 

Items 1-36 of 161

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Lubrikantas Numylėtinis (150ml)

  Lubrikantas Numylėtinis (150ml)

  Special Price 13,03 € Regular Price 15,06 €
 2. Karšta naujiena
  Lubrikantas Slidžius

  Lubrikantas Slidžius

  Special Price 16,22 € Regular Price 16,80 €
 3. Karšta naujiena
  Lubrikantas Akva

  Lubrikantas Akva

  Special Price 4,63 € Regular Price 4,92 €
 4. Karšta naujiena
  Lubrikantas Bio

  Lubrikantas Bio

  Special Price 6,08 € Regular Price 6,66 €
 5. Karšta naujiena
  Lubrikantas Akva (200ml)

  Lubrikantas Akva (200ml)

  Special Price 10,72 € Regular Price 13,61 €

Items 1-36 of 161

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Kuo skiriasi pagrindinės lubrikantų rūšys?

Renkantis lubrikantą svarbu žinoti, kokiu pagrindu jis pagamintas, nes kai kurie jų nėra tinkami naudoti vandenyje arba su tam tikros rūšies prezervatyvais ir sekso žaisliukais.

Kokius lubrikantus geriau rinktis oraliniam seksui?

Jeigu norite paskaninti oralinius meilės žaidimus ir savo partnerio ar partnerės intymiai vietelei suteikti egzotinių vaisių aromato, rinkitės kvapnius lubrikantus su skoniu. Tokius lubrikantus ypač malonu naudoti be prezervatyvo, tačiau, jeigu partneris naujas ir prezervatyvas oraliniam seksui yra būtinas, be lubrikantų neišsiversite. Svarbu, kad pasirinktas lubrikantas būtų kuo natūralesnis, dermatologiškai ir kliniškai patikrinas. Ko gero, pats tinkamiausias lubrikantas oraliniam seksui – vandens pagrindo lubrikantas. Lubrikantai, pagaminti vandens pagrindu, turėtų būti hipoalerginiai (nesukeliantys alergijos). Be to, svarbu pasirinkti tokį lubrikantą, kurį būtų saugu naudoti su įvairiais sekso žaislais. Žinoma, galite naudoti ir aliejinį ar silikoninį lubrikantą, tačiau jų negalima naudoti kartu su lateksiniais arba silikoniniais sekso žaislais ir prezervatyvais, be to, jeigu netyčia lubrikantas atsidurs ant patalynės ar drabužių – sunkiai atsikratysite dėmių.

Kokie lubrikantai tinkamiausi analiniam seksui?

Analiniam seksui lubrikacija yra būtina – kitaip jūsų partnerė ar partneris jaus skausmą. Nesirinkite vandens pagrindo lubrikanto, jeigu nenorite, kad sekso metu tektų itin dažnai drėkinti išangę. Analiniam seksui tinkamiausi yra aliejinis arba silikoninis lubrikantai. Vis dėlto, nepamirškite, jog pasirinkę aliejinį lubrikantą negalėsite jo naudoti su prezervatyvais, o silikoninių lubrikantų nepatariama naudoti su silikoniniais analinio sekso žaislais. Lubrikantai, mažinantys jautrumą, gali būti tikras atradimas analinio sekso mėgėjams – jie sumažins sekso metu patiriamą diskomfortą, todėl abi pusės galės mėgautis analiniu seksu. Tik nepersistenkite – jautrumą mažinantis lubrikantas nuslopina ir skausmą, todėl galite nepajausti, jog išangė pažeista.

Kuo naudingi lubrikantai su specialiais efektais?

Šiandien lubrikantai stebina savo funkcionalumu – jie ne tik palaiko drėgmę, bet ir gali papildomai stimuliuoti šalčiu arba šiluma (papūtus arba patrynus išteptą lubrikantu vietą), paaštrinti pojūčius, prailginti sekso trukmę ar netgi paskatinti pastojimą.

Prailginantys lytinį aktą

Vyrams, kurie sekso metu greitai ejakuliuoja ir jų partnerės nespėja pasitenkinti, išeitis gali būti lytinį aktą prailginantys lubrikantai ir kremai. Lubrikantas sumažina varpos jautrumą (dėl sudėtyje esančių anestetikų), todėl ejakuliacija įvyksta vėliau. Be to, orgazmą uždelsiančios priemonės gali būti įvairiausių konsistencijų: nuo vandens pagrindo lubrikantų iki kremų, tepalų ir purškiklių. Vadinasi, vieną iš dažniausių porų problemų galite pažaboti vien tik pasitepę specialiu lubrikantu.

Stimuliuojantys jautrumą

Jeigu norite, kad lubrikantas atliktų ne tik savo pagrindinę drėkinimo funkciją, bet ir suteiktų dar daugiau malonumo, galite išmėginti stimuliuojančius lubrikantus. Šie lubrikantai būna šildančio arba šaldančio poveikio, specialiai skirti vyrams arba moterims. Stimuliuojantys lubrikantai vyrams ir moterims padeda greičiau pasiekti orgazmą, nes padidina lytinių organų jautrumą. Lubrikantai su šaldančiu arba šildančiu poveikiu suteiks atitinkamų šaltų arba šiltų virpuliukų bangą ir pagyvins jūsų seksualinį gyvenimą.

Skatinantys vaisingumą

Jau kurį laiką bandote susilaukti vaikų? Netgi tokią problemą išspręsti gali padėti specialūs lubrikantai. Lubrikantas, skatinantis vaisingumą, ypatingas tuo, jog jis ne tik drėkina moters makštį, kuri vaisingomis dienomis dažnai būna išsausėjusi, bet ir sumažina makšties terpės rūgštingumą ir padidina spermatozoidų judrumą dėl sudėtyje esančio magnio ir kalcio jonų. Taigi kodėl neišbandžius lubrikanto, kuris ne tik papildomai sudrėkins, bet ir padidins jūsų vaisingumą ir padės susilaukti vaikelio?

Taigi prieš pradėdami rinktis lubrikantą, pamąstykite, kam daugiausia jį naudosite – dažniau užsiimate įprastu vaginaliniu, oraliniu, o gal analiniu seksu? Taip pat atkreipkite dėmesį į lubrikanto sudėtį – kai kurie lubrikantai visiškai netinkami naudoti su lateksiniais arba silikoniniais sekso žaislais ar apsaugos priemonėmis. Jeigu norite suteikti dar daugiau malonumo sau ir savo partnerei, rinkitės stimuliuojančius lubrikantus su žaismingu šildančiu arba šaldančiu efektu. Lubrikantai, kurie prailgina lytinį aktą, gali pradžiuginti jūsų partnerę, o bandantiems susilaukti vaiko padės vaisingumą skatinantys lubrikantai. Taigi drąsiai galima teigti, jog šiandien lubrikantų yra pačių įvairiausių, atitinkančių kone visų žmonių poreikius, todėl tiesiog išsirinkite ir mėgaukitės saldžiais ir slidžiais malonumais.