Lubrikantai

Lubrikantai – seksui be galo svarbi priemonė, kuri pagerina slydimą, įsiskverbimą ir sudrėkina makštį. Jie reikalingi norint palengvinti mastrurbaciją, makšties ir analinę sueitį bei yra būtini, jei naudojate sekso žaisliukus. Lubrikantai gali būti pagaminti iš silikono ar vandens, aromatizuoti, su įvairiais skoniais, šildančia arba šaldančia stimuliacija. Išsirinks kiekvienas! 

36 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje
 1. Karšta naujiena
  Oralinis lubrikantas Braškė2

  Oralinis lubrikantas Braškė2

  Special Price 11,58 € Regular Price 13,90 €
 2. Karšta naujiena
  Oralinis lubrikantas Avietė

  Oralinis lubrikantas Avietė

  Special Price 11,58 € Regular Price 13,90 €
 3. Karšta naujiena
  Oralinis lubrikantas Šampanas

  Oralinis lubrikantas Šampanas

  Special Price 11,58 € Regular Price 13,90 €
 4. Karšta naujiena
  Oralinis lubrikantas Šokoladas

  Oralinis lubrikantas Šokoladas

  Special Price 11,58 € Regular Price 13,90 €

36 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Lubrikantas – gelinio pagrindo medžiaga, kurios tikslas yra paversti sueitį tarp dviejų žmonių arba solo žaidimus kuo malonesniais. Yra daugybė lubrikantų tipų, kurie gali kaip reikiant kilstelėti seksualinio gyvenimo kokybės kartelę aukštyn.

Lubrikantai internetu žema kaina

Jeigu jus domina galimybė įsigyti kokybiškų lubrikantų geromis kainomis – užsukote ten, kur ir reikia! Fantazijos.lt – platus populiariausių bei išskirtinių lubrikantų pasirinkimas už patrauklią kainą. Nesvarbu, kokie jūsų pomėgiai ar kokios fantazijos, čia rasite visko, kas leis visa tai išpildyti. Prekes galite rūšiuoti pagal patogią filtravimo sistemą arba pagal kitus, jums aktualius kriterijus. Fantazijos.lt – geriausi lubrikantai!

Natūralūs lubrikantai

Alergenų neturintys natūralaus pagrindo lubrikantai bus pats geriausias pasirinkimas tiems, kurie turi jautresnę odą arba nori natūralių malonumų. Toks produktas pagerins slydimą ir sueitį net keletą kartų, kodėl gi nepabandžius ir jums?

Vandens pagrindo lubrikantai

Lubrikanto pagrindas yra silikonas, gelis arba vanduo. Pastaroji medžiaga yra mažiausiai odai kenksminga iš visų trijų, tačiau ji ir greičiausiai išgaruoja, negarantuoja malonumo ir slydimo ilgą laiką. Vandens pagrindo lubrikantai taip pat gali būti naudojami ir su silikoniniais bei dauguma kito tipo žaisliukų (išskyrus elektrinius).

Oraliniai lubrikantai

Oralinio sekso mėgėjai turbūt nedažnai įsivaizduoja, kad šią sekso rūšį galima paįvairinti. Su įvairiais, skonį turinčiais lubrikantais, atliekantis oralinį bus ne ką mažiau patenkintas už jį gaunantį. Toks lubrikantas gali būti laižomas, bučiuojamas, nėra kenksmingas jūsų sveikatai. Tai padės įsijausti į rolę bei suteikti vienas kitam dar didesnių malonumų.

Silikoniniai lubrikantai

Silikono pagrindu pagaminti lubrikantai yra ilgai išsilaikanti priemonė, kuri gali užtikrinti ir tai, kad net ir ilgo akto metu, slydimas ir sueitis vis dar būtų malonūs. Vis dėlto, silikoniniai lubrikantai negali būti naudojami su silikoniniais žaisliukais – turėkite tai omenyje.

Analiniai lubrikantai

Analinių žaidimų mėgėjams siūlome platų analinių lubrikantų pasirinkimą. Analinis aktas be lubrikanto – didelė klaida! Gausi priemonių pasiūla nepaliks nė vieno ar vienos nepatenkinto, kadangi su šiais lubrikantais žaidimai taps tikrai malonesni, o analinis seksas galės būti dažnesnis svečias jūsų gyvenime.

Aromatizuoti lubrikantai

Tai yra ypatinga lubrikantų rūšis. Aromatizuoti lubrikantai nuo kitų skiriasi tuo, jog pasižymi itin maloniais kvapais. Šią priemonę užtepus ant erogeninių zonų jausite ne tik malonesnius pojūčius, bet įprastą aktą galėsite nuspalvinti nepamirštamomis spalvomis.

Ekologiški lubrikantai

Žodis ekologiškas lubrikantų pasaulyje reiškia keletą dalykų. Visų pirma – lubrikantas yra vandens pagrindo. Visų antra – jis bus pagamintas tik iš natūralių, net ir pačios jautriausios odos nedirginančių medžiagų. Galų gale juos galite naudoti ir su žaislais, ir akto metu. Ekologiškumas taip pat gali būti seksualus.

Lubrikantai vyrams

Lubrikantai vyrams dažniausiai yra skirti padėti vyrams prailginti aktą, atidedant ejakuliaciją. Užtepus arba užpurškus jų ant varpos džentelmenas galės suteikti didesnį malonumą savo partnerei. Lubrikantai yra nekenksmingi, tačiau be galo efektyvūs.

Lubrikantai Fantazijos.lt elektroninėje parduotuvėje

Tiems, kurie yra suinteresuoti savo seksualinio gyvenimo kokybe – stipriai rekomenduojame rinktis lubrikantus. Pigūs lubrikantai padės pradedantiesiems pajausti tai, kas yra be galo malonus aktas, o aukščiausios kokybės lubrikantai leis nustebinti net ir visko mačiusius(-ias). Asortimentas čia yra tikrai platus, tad, jeigu dvejojate arba kyla klausimų – drąsiai kreipkitės spausdami pagalbos mygtuką puslapio apačioje. Mūsų specialistai mielai padės išsirinkti tai, ko jums reikia!