Rūšiuoti

Antpirščiai

Antpirščiai - tai nedidelis, seksualioms glamonėms ir papildomai stimuliacijai skirtas erotinis žaisliukais. Jis puikiai tinka tiek masturbacijai, tie...k užvedančioms glamonėms su partneriu. Paprastai šie daikčiukai turi nelygų, dirginantį paviršių ir vibravimo funkciją. Visa tai padės greičiau susijaudinti ir sekso metu atrasti naujų aistros atspalvių.

Daugiau
Užveržėjai
Užveržėjai
Antgaliai / Užmovai
Antgaliai / Užmovai
Klasikiniai
Klasikiniai
Trigubi
Trigubi
Vibruojantys
Vibruojantys
Dvigubo įsiskverbimo
Dvigubo įsiskverbimo
Prabangūs
Prabangūs
Stimuliuojantys
Stimuliuojantys
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
-10% Akcija
Populiaru
-10% Akcija
Populiaru
(1)
17.95 € 19.95 €
Paskutinė prekė
Populiaru
Paskutinė
Populiaru
(4)
2.99 €
(2)
2.99 €

Sekso antpirščiai padovanos jums galimybę mėgautis kiekvienu prisilietimu. Intensyvūs prisilietimai, lėti ir gundantys grybštelėjimai ar seksualios glamonės – šis sekso žaisliukas suteiks papildomų „atspalvių“. Tai – minkštas, lankstus ir tamprus antpirštis, kurio paviršiuje raibuliuoja įvairiausios formos ir iškilumai. Gumbeliai, spygliukai ir rievelės – visa tai dirgina su kiekvienu, net ir menkiausiu judesiu. Sekso antpirštis taip pat gali būti gaminamas ir su vibravimo funkcija, būti atsparus vandeniui – galėsite mėgautis jaudinančiais prisilietimais vonioje ar duše.

Šie žaisliukai puikiai tiks norintiems paįvairinti seksualius žaidimus, suteikti partneriui daugiau malonumo ir sužadinti aistrą. Jiems neatsispirs ir tie, kuriems sekso žaislai yra naujovė – antpirštis lengvai pasiekiamas ir visiškai neįpareigojantis malonumo šaltinis. O galbūt tai taps raktu, atversiančiu sekso žaidimų duris, už kurių slypi tikras, dar neatrastų pojūčių rojus?

Užsidėkite sekso antpirštį ir leiskitės į erotiškus žaidimus su partneriu arba savimi. Šie antpirščiai savo kūnui tyrinėti itin tinka moterims. Juos neabejotinai įvertins tie, kurie ieško subtilaus sekso žaisliuko, o ne ekstremalių pojūčių, ir nenori nieko šokiruojančio.

Kiekvienam prisilietimui šis antpirštis suteiks švelnaus pikantiškumo, malonus kutenimo jausmas jaudins kiekvieną aistros pagautą kūną. Erogeninių zonų paieškos su šiuo antpirščiu bus malonios kaip niekada: atraskite klitorį, vaginalinius ir analinius malonumus, jautriausias penio vietas, spenelius... Lieskite švelniai ir lengvai, lėtai ir pamažu atraskite jautrias vietas, erzinkite ir pamažu pereikite prie jautriausių erogeninių zonų. Žaismingai keiskite lietimo intensyvumą, eksperimentuokite ir šelmiškai viliokite - tai neabejotinai suvilios.

Kas tai?

Sekso antpirštis – mažas, bet ypatingai užvedantis ir maloniai stimuliuojantis erotinis žaisliukas. Galite mėgautis jo privalumais kartu su partneriu arba suteikti malonumą sau. Itin jaudinantys prisilietimai padės geriau pažinti savo ir partnerio kūną, atrasti jautrias zonas, maloniausio lietimo intensyvumą ir būdus. Nors šie antpirščiai dažniausiai naudojami preliudijos žaidimams, nepamirškite šio mažylio – jis gali suteikti papildomos stimuliacijos ir sekso metu.

Paprastas naudojimas

Antpirštis naudojamas labai paprastai. Jis uždedamas ant piršto ar nedidelio vibratoriaus lygiu paviršiumi ir švelniai vedžiojamas po kūną. Neskubėkite ir leiskite partneriui mėgautis kiekvienu prisilietimu!

Universalu

Tamprų ir prisitaikantį antpirštį gali naudoti abu partneriai ant bet kurio piršto. Taip pat galite įsigyti poros sekso antpirščių rinkinį ir suteikite malonumą vienas kitam. Tai – žaisliukas, kuris neabejotinai paįvairins įžanginius žaidimus ir sužadins laukinę aistrą bei geismą.

Gausus asortimentas

Asortimente rasite įvairių spalvų bei formų seksualiems žaidimams skirtus antpirščius. Šie sekso žaisliukai gaminami iš silikono ar PVC, todėl pasižymi stimuliacinėmis savybėmis ir yra visiškai saugūs naudoti. Visi antpirščiai yra lankstūs bei prisitaikantys ir pasiruošę sukelti aistringą geidulį. Tad lieka tik išsirinkti, kurį iš šių mažylių norėtumėte išmėginti pirmiausiai. Taip pat rasite ir antpirščių su įmontuotu nedideliu vibratoriumi, kurie skirti dar karštesniems žaidimams! Antpirštis-vibratorius pamalonins tiek vyrą, tiek moterį.


Susiję straipsniai