Seksologai Ester Lastik ir Džonis Frateris išleido vadovą „Mylėk ją teisingai: lesbietiško sekso paslaptys vyrams“. Ar iš tiesų lesbietės turi ko pamokyti heteroseksualius vyrus? Taip.

Veik centre

Kas? Pamasažuokite jos krūtinę. O tiksliau – tarpelį tarp krūtų.

Kodėl? Nuo seno tikima, kad krūtinės masažas didina moters libido. Šiandien tai įrodyta net ir moksliškai: stimuliuojant krūtis išsiskiria hormonas oksitocinas, kuris leidžia atsipalaiduoti, labiau pasitikėti partneriu ir skatina fizinio kontakto poreikį.

Kaip? Varinėkite ranką aukštys-žemyn per moters krūtinkaulį, tada po truputį paradėkite glamonėti jos krūtis. Geriausia tai daryti užpakaline delno puse, nes tokios glamonės bus švelnesnės. Aistrai intensyvėjant pereikite prie glamonių delnu. Pamėginkite tai daryti kunilingo metu – taip moters pojūčiai suintensyvės ir kulminacija ateis greičiau.

Begalybė – tai šiek tiek daugiau

Kas? Sekso metu judinkite klubus taip, tarsi jais rašytumėte begalybę.

Kodėl? Jūs judate pirmyn-atgal todėl, kad tai malonu jums. O pati jautriausia makšties dalis yra šalia „pagrindinio įėjimo“. Raitant begalybę (arba aštuoniukes) penis stimuliuoja šią jautrią zoną ir sukelia stipresnius pojūčius. Ir tai yra nepalyginamai maloniau jūsų partnerei.

Kaip? Šiuo atveju pati efektyviausia poza – kai vyras įsiskverbia iš nugaros. Taip pat tinka misionieriaus poza, jei partnerė užmes kojas vyrui ant pečių, taip sustiprindama G taško stimuliaciją. O jei pasirinksite tokią pozą, kai viršuje moteris, aštuoniukes piešti klubais gali ir ji – efektas bus panašus.

Pabandykite giliau

Kas? Sekso metu pasistenkite įsiskverbti dar giliau.

Kodėl? Paprastai vyrai sekso metu juda nedideliais pastūmimais – kai penis per pusę ištraukiamas iš makšties ir vėl sustumiamas atgal. Taip paprasčiau, tačiau taip nestimuliuojamas jos taškas G. Jei atidžiau įsižiūrėtumėte, kaip lesbietės mėgaujasi sekso žaislais, pamatytumėte, kad daugeliu atvejų joks naudoja gilų įsiskverbimą.

Kaip? Įveskite penį maksimaliai giliai ir pradėkite ritmingus judesius dubeniu. Jūsų gaktikaulis turėtų spausti ir stimuliuoti jos klitorį, kas labai sparčiai priartina jos orgazmą. Be to, tokia stimuliacija nebus pernelyg stipri, taigi tai taps puikia proga malonumą ištęsti ilgesniam laikui

Bučiniai

Kas? Sekso metu bučiuokitės.

Kodėl? Atkreipkite dėmesį, kad lesbietės nesiliauja bučiuoti vos liemenėlė ir kelnaitės atsiduria ant grindų. Jos žino, kad bučiniai – tai tiesiausias kelias į orgazmą.

Kaip? Pradėkite nuo lengvų, erzinančių judesių, o sekso metu pereikite prie gilesnių, intensyvesnių. Bučiniai sekso metu suteiks jai daugiau malonumo ir padės išlaikyti susijaudinimą reikiamame lygmenyje. Tiesa, nė nemėginkite liežuviu atkartoti penio judesių ritmo – moterys to tiesiog negali pakęsti.

Lapas, žirklės, orgazmas

Kas? Darykite pirštais „žirkles“ jos makštyje – taip lengviau rasite tašką G, o kartu – taškus X ir Y.

Kodėl? Paprasti pirštų judesiai pirmyn-atgal makšties viduje jai nekelia per daug susižavėjimo. Tiesą sakant, jie gali sukelti netgi skausmą. Vietoje to geriau pamėginkite judinti pirštus žirklių principu. Taip stimuliuosite tašką G ir taškus abipus G – X ir Y.

Kaip? Taškas G įsikūręs ant priekinės makšties sienelės, maždaug 5 cm. nuo įėjimo į makštį, netoli moters bambos. Įveskite du pirštus taip, kad jų galiukais galėtumėte spausti šį tašką. Tada pamėginkite praskėsti ir suspausti pirštus tarsi žirkles. Tai sukels jai jausmą, panašų į norą šlapintis. Vadinasi, viską darote taip, kaip reikia. Tęskite toliau – ir jos laukia nepakartojamas orgazmas.

Veiksmo zona

Kas? Stimuliuokite visą jos klitorį.

Kodėl? Kiekvienas žino, kad klitoris – tai miniatiūrinė penio kopija. Jo viršutinioji dalis, galvutė – tai penio galvutės analogas. Tačiau ne visi žino, kad giliau, po oda, yra ir šio moteriško „penio“ pagrindas.

Kaip? Įsivaizduokite laikrodžio ciferblatą, kurio centras – klitoris. Sudrėkinkite pirštus ir uždėkite juos ant ciferblato. Vieno piršto galiukas – ties 9 valanda, kito – ties 3. Pradėkite sukamuosius judesius vis stipriau spausdami, kol pirštai atsidurs ties 1 ir 11 valandomis. Besimasturbuodamos moterys dažnai naudoja šį judesį, jis taip pat labai populiarus ir tarp lesbiečių. O jos iš tiesų nepriekaištingai žino, kaip liesti viena kitos kūną.