Paprastai varpą laikome vieninteliu vyrišku lytiniu organu, tačiau prostata yra kitas vyro lytinis organas. Prostata, tai vyro reprodukcinės sistemos liauka, esanti po šlapimo pūsle ir priešais tiesiąją žarną. Dažnai ji laikoma vyrišku moters G taško ekvivalentu. Kai atliekamas teisingai, prostatos masažas gali suteikti daug intensyvesnį orgazmą, nei vyras kada nors patyrė.


Kadangi vyras susieja malonumą su varpa, svarbiausia, kad prostatos masažas būtų atliekamas tuo pačiu metu, kai stimuliuojami kiti jo lytiniai organai. Tokiu būdu, prostatos teikiami pojūčiai bus taip pat siejami su seksualiniu malonumu. Pradžioje abiem rankom glostykite varpą. Išlaikykite stimuliaciją net ir tuo atveju, kai viena ranka pradėsite judėti žemyn link jo išangės. Jo erekcija gali silpnėti ir vėl stiprėti, bet genitalijų stimuliacija turėtų būti tęsiama.


Neskubėkite skverbtis prostatos masažui. Pradėkite nuo išorinio prostatos masažo. Tarpvietė yra tarp sėklidžių ir virš išangės, o daugumai vyrų toks masažas yra labai malonus ir atpalaiduojantis. Po to pradėkite ritmingais, sukamaisiais judesiais masažuoti jo išangę. Jūs galite švelniai stumti išangę, taip, tarsi skambintumėte į duris, bet piršto į vidų neįterpkite. Tai padės atpalaiduoti išangės sfinkterį.


Paklauskite jo, ar jis yra pasirengęs jūsų užėjimui į vidų. Jei taip, lubrikantu patepkite vyro išeinamąją angą bei savo vidurinį arba rodomąjį pirštą. Tada lėtai skverbkitės į vidų, kiek tik galite. Patekę į vidų, luktelkite, kol jis pripras prie jausmo, kad kažkas yra jo išangėje. Kai abu imsite jaustis patogiai, o jūsų pirštas bus pilnai viduje, lėtai ir atsargiai užrieskite savo pirštą. Jūs turite sugebėti pajusti nedidelį, graikinio riešuto dydžio guzą viršutinėje išangės dalyje, bambos kryptimi. Tai jo prostatos liauka.


Radę prostatą, spauskite ar glostykite liauką išilgai jos šonų, ritmiškai judinkite pirštų pagalvėlėmis, o ne nagais. Nemasažuokite centrinio ploto (viršūnės), nes jame yra jautrių nervų. Maksimalus spaudimas turėtų būti maždaug toks, kokį naudotumėte trindama savo akį. Išbandykite įvairias stimuliavimo formas: nedidelį slėgį, stipresnį spaudimą, judesius pirštu apskritimais, glostymą arba vibracijas. Eksperimentuodama nustatysite, kas maloniausia jūsų vyrui.


Taikant daugiau ar mažiau spaudimo į prostatos liauką, galite išmokti kontroliuoti savo vyro pojūčius, net ir slopinant ejakuliaciją. Gebėjimas kontroliuoti ejakuliaciją per prostatos masažą leidžia genitalijų stimuliaciją, kuri beveik neturėtų pabaigos. Prostatos paspaudimas ejakuliacijos metu, gali padidinti orgazmo intensyvumą.


Prostatos masažui galite naudoti ir sekso žaisliukus, kurie sukurti šios funcijos atlikimui.


Prostatos masažas gali būti labai erotiškas ir stiprus abiem partneriam. Tai labai intymi seksualinė praktika, kuri seksualiai suartina porą. Dalindamiesi nauja patirtimi, jūs mokysitės ir labiau pasitikėsite vienas kitu.


Šiomis dienomis vis daugiau ir daugiau vyrų domisi analiniais malonumais ir vis patogiau jaučiasi, kaivpartnerė įgauna kontrolę lovoje. Jeigu Jūs niekada nebandėte, ar net negirdėjote apie tokią seksualinę praktiką, paskaitykite apie ją daugiau.


Jeigu esate kaip ir daugelis žmonių, jūs jau patyrėte seksualinį gyvenimo patenkinamą, bet giliai žinote, kad kažko trūksta, kažko, vis dar trokštate. Jūs ieškote naujų seksualinio pasitenkinimo aukštumų. Neleiskite, kad praeitų dar viena naktis be gilios palaimos. Lai šiandien būna ta diena, kai mylėjimasis pakils į aukštesnį lygį. Taigi, nebijokite ir išbandykite viską, ko nesate bandę.