Ji nenori nusileisti žemyn? Labai gali būti, kad dėl to kaltas Jis. Be abejo, ne visada. Yra moterų, kurioms feliacija iš esmės nepriimtina: galbūt kertasi su jų religiniais įsitikinimais, galbūt kaltos vaikystėje įdiegtos nuostatos. Bet didelė dalis moterų mielai pamalonintų savo partnerį oraliniu būdu, bet… pats partneris tą malonumą atgraso, todėl pateikiamos 5 priežastys, kodėl taip nutinka:


Jis paleidžia į darbą rankas. Kai partneris oralinio sekso metu ima darbuotis rankomis suėmęs moters galvą – jai tai išties nemalonu. Nesvarbu, kad porno filmuose toks dulkinimas per burną tiesiogine prasme – įprastas reginys. Daugumai moterų tai tiesiog nepatinka. Jeigu jis nori, kad ji tai darytų greičiau, giliau arba lėčiau – gali pasakyti. O komplimentai, kaip nuostabiai ji darbuojasi burna ir kaip gundančiai atrodo tuo metu, apskritai gali padaryti stebuklus. Taigi – šalin rankas!


Jis neperspėja, kada baigs. Tik vienai-kitai moteriai patinka netikėtai ištryškęs spermos fontanas burnoje. Visoms likusioms tai – labai nemaloni staigmena. Todėl išties sąžininga būtų pirmiausia paklausti, ar ji būtų nieko prieš, jei jis baigs į burną. Ir net jei ji nori mėgautis oraline meile iki galo, vis tiek perspėti, kai kulminacijos akimirka priartės. Jei moteris nenori gauti spermos porcijos į burną – jis gali baigti ant kitos jos kūno vietos. Būtent – kūno, o ne veido, nes tokia atomazga irgi daugumai moterų atgrasi. Kitaip tariant, tikėtis, kad ji jaus euforiją, kad ir kur benuspręstum iššauti savo sėklą – naivu.


Ji nesulaukia atsakomojo vizito. Vis dar yra vyrų, kuriems gauti oralines glamones – norma, o štai patiems nusileisti piečiau – jau neįmanoma misija. Deja, kiekvienas veiksmas (o šiuo atveju – neveiksmas) turi atoveiksmį. Taigi anksčiau ar vėliau partnerė taip pat apsispręs nebesukti tuo keliu.


Per daug augmenijos. Gaktos plaukai ir oralinis seksas – sunkiai suderinami dalykai. Ir jei moterims depiliacija ir higienos procedūros – įprasta grožio ritualų dalis, vyrams dažnai pašalinti savo augmeniją aplink pasididžiavimą – tikras iššūkis. Tiesa, iššūkis, kuriam verta ryžtis. Nes gaktos plaukai ne tik lenda į burną oralinio sekso metu, taip jį iš malonaus paversdami įkyriai erzinančiu, bet ir skleidžia nekokį kvapą, kas irgi nedidina noro leistis su burna į tą teritoriją.


Jis per lėtas. Jei ji burna ten, žemai, turi darbuotis 10 minučių ir ilgiau, kol jis pasieks orgazmą, meilės aktas virsta maratonu. Jo metu nuvargstama, o malonumo – mažoka. Todėl jei jauti, kad tavo draugužiui iki fejerverkų dar labai toli – skirk daugiau dėmesio glamonėms, vienas kito jaudinimui, jei reikia – pats pasidarbuok ranka ar paprašyk jos tai padaryti, ir tik tada, kai būsi pakankamai susijaudinęs, duok ženklą, kad nori jos prisilietimų lūpomis.