Siekiant suteikti geresnį nei vidutinis oralinį seksą moteriai, reikia šiek tiek įgūdžių ir moters kūno supratimo. Turite atrasti, kas būtent moterį veda iš proto. Tada jūs tapsite oralinio sekso meistru ir būsite tikrai nepamirštamas.Oralinio sekso grožis yra tas, kad nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų varpa, kaip jūs apsikirpęs arba kaip atrodote;


Siekis, kad pirmo oralinio sekso metu liežuvis darytų teisingus dalykus, atrodo gana sudėtingas, tiesiog pradėkite lėtai ir švelniai. Apsimeskite, kad ji yra saldus saldainis, ir kad norite pasimėgauti kiekvienu lyžtelėjimu. Surieskite liežuvį, minkštinkite jį, tyrinėkite – tada pakartokite.


Lai slėgis būna silpnas, tad ji kais ir lauks, o jūs to ir siekiate. Ji suvoks, kad jūs neketinate jos nuskriausti, todėl galės atsipalaiduoti ir mėgautis. Klitorį laižykite minkštai ir švelniai, tada apimkite jį burna ir švelniai čiulpkite.


Visada skaitykite jos kūno kalbą ir veikite atitinkamai. Galų gale galite įterpti savo liežuvį į jos vidų ir dirbti pirštais, bet nepersistenkite. Laikykite savo pirštus prie įėjimo, kur yra daugiausiai nervų galūnėlių, būkite švelnus, išskyrus tuos atvejus, kai ji prašo kitaip.


Gudrybės ir patarimai


Nesiseilėkite, nesikandžiokite, nenaudokite per didelio spaudimo, neskubėkite, nebūkite grubus ar įsitempęs – atsipalaiduokite ir mėgaukitės, ir ji mėgausis. Nemanykite, kad oralinis seksas yra užkandis, nes jis gali būti užkandžiu, pagrindiniu patiekalu arba desertu.


Būkite švelnus, mielas ir tyrinėkite, eksperimentuokite su technikomis ir pozomis, skaitykite siunčiamus signalus.


Pozos


Kai kurios oralinio sekso pozicijos yra geriau nei kitos, nes leidžia lengviau priartėti prie jos kūno (lengvai ir tiksliai). Paguldykite partnerę ant nugaros, kojos lengvai praskėstos į šalis, keliai šiek tiek sulenkti. Atsigulkite ant pilvo tarp kojų ir padėkite abi rankas po jos kojomis (tai palieka jūsų rankas laisvas). Sėdint tokia poza irgi tinka, tačiau tuomet abi rankas dėkite po jos sėdmenimis, laikykite juos ir priartinkite prie savęs. Dar viena gera poza yra tuomet kai ji atsigula ant lovos, o sėdmenys ir pėdos ant lovos krašto. Jūs klaupiatės prieš ją. Galimybių yra ir daugiau, bet pradedantiesiems užteks.


Moters erogeninės zonos


Moterų kūnai yra pilni erogeninių zonų. Iš tiesų, beveik kiekvieną moters kūno vieta gali būti vadinama erogenine zona, todėl niekada neapribokite savęs vien vagina ir krūtine – tai baisi nuodėmė. Jos vidinės šlaunų pusės, vietos už kelių, sėdmenys, kaklas, ausys ir pėdos yra karštieji taškai, kurie niekada neturėtų būti ignoruojami. Tačiau jos burna yra labiausiai erotiška vieta, nuo kurios turėtumėte pradėti, todėl visada naudinga pradėti nuo bučinių.


Sekso žaislų pirkimas


Sekso žaislo pirkimas mylimajai gali būti nelengva užduotis. Didesnis nereiškia geresnis, bet kažkas kas vibruoja (ir yra kompaktiškas bei paprastas), bus naudingas kolekcijos papildymas. Jai nereikia nieko varpos formos (ji turi jus), todėl pabandykite nupirkti kažką, ko negalite duoti ir pasidalinkite su ja.


Yra daug įvairių rūšių sekso žaislų, pagamintų iš įvairių medžiagų, tokių kaip silikonas, guma, plastmasė, stiklas ir metalas. Silikoniniai sekso žaislai yra panašiausi į gyvus, greitai sušyla, o kieta guma yra mažiausiai maloni kūnui. Nepirkite nieko pigaus – kokybė yra svarbiausia. Pateikite tai jai kaip dovaną, pristatyme panaudokite savo vaizduotę. Įsitikinkite, kad išdėstysite logiškai ir taip, kad ji žinos, jog prieš pirkdamas viską atidžiai galvojote. Net jei žaislas yra niekam tikęs, gausite taškų už pastangas.