Apie prostatos masažą daugeliui seksualiai aktyvių žmonių kyla įvairių klausimų. Ši tema dažnai lieka nepaliesta dėl įsisenėjusių tabu, kad prostatos masažas skirtas tik homoseksualiems vyrams. Prostata – tikras malonumo šaltinis, nepaisant jūsų seksualinės orientacijos, o prostatos masažas suteiks ne tik neapsakomą malonumą, bet ir naudingas sveikatai.

Ar prostatos masažas tikrai sveika? Ar jį daryti lengva? Kaip masažuoti prostatą? Į šiuos ir kitus klausimus atsakysime straipsnyje.

Kas yra prostata ir kaip ją rasti?

Prostata arba P-taškas yra mažytė liauka, kuri gamina sėklos skystį, randamą ejakuliate. Šią liauką turi tik vyrai. Prostata padeda išsiveržti sėklai. Prostatos liauka taip pat veikia kaip filtras: ji išfiltruoja toksinus, kad šie nepatektų į spermą.

Ši vieta apsupta jautrių nervų galūnėlių ir ją stimuliuojant jaučiami itin malonūs pojūčiai. Kai prostata stimuliuojama seksualinio akto metu, jūs galite būti apdovanotas pačiu intensyviausiu orgazmu.

Prostatos liaukia slypi analinėje angoje, prie pat šlapimo pūslės ir storosios žarnos. Su amžiumi ši liauka didėja, tad ją lengviau rasti.

Tam, kad rastumėte prostatą, įveskite lubrikuotą pirštą į anusą ir švelniai paspauskite priekinę storosios žarnos sienelę, tenai turėtumėte pajusti nedidelį kauburėlį. Prostatos masažą atlikti galima ir netiesiogiai stimuliuojanti vyro tarpvietę – tai vieta tarp sėklidžių ir analinės angos.

Prostatos orgazmas

Prostatos orgazmas yra panašus į įprastą vyro juntamą orgazmą, tik kur kas intensyvesnis ir jaučiamas visu kūnu. Kai kurie vyrai jaučia „super orgazmus“, kai orgazmas yra toks intensyvus ir ilgas, kad visas kūnas ima drebėti. Taip pat kai kurie vyrai praktikuoja prostatos masažą ne dėl malonumo, o dėl naudos sveikatai.

Ar lengva pasiekti prostatos orgazmą? Sakykime, tam gali prireikti laiko ir praktikos. Tikslių mokslinių faktų trūksta, todėl nėra tiksliai žinoma ar kiekvienas vyras gali patirti tokio tipo orgazmą. Kiekvienas kūnas kitoks, todėl tam, kad žinotumėte, kas jums malonu, turite eksperimentuoti su savo kūnu. Jei patirsite prostatos orgazmą, patirtį jį dar kartą bus paprasta.

Prostatos masažas – kaip jį atlikti?

Pirmiausia turėtumėte tinkamai pasiruošti. Pasiruošimas padės tiek solo prostatos masažui, tiek masažui, atliekamui partnerio.

Jei esate gaunantis partneris…

 • Prieš pradedant, turite būti atsipalaidavęs ir maksimaliai susijaudinęs. Tai padės mėgautis ir pajusti didžiausią malonumą;
 • Jei nerimaujate dėl higienos, rekomenduojame nueiti į dušą. Ir, nors tai nėra būtina, kai kurie higiena pasirūpina klizmos pagalba;
 • Pasinaudokite tualetu. Masažuojant prostatą kai kurie vyrai jaučia poreikį šlapintis, o analinė skverbtis taip pat gali sukelti norą tuštintis. Ir nors tai yra tik noras, nerimas dėl to viduryje sekso gali neleisti jums visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis;
 • Taip pat prieš pradedant pabandykite priprasti prie jausmo, kai stimuliuojama prostata. Pasipraktikuokite su analiniu žaisliuku, pavyzdžiui, kaiščiu, arba pirštais;
 • Susikurkite jaukią atmosferą. Tai padės tinkamai nusiteikti ir susijaudinti. Galite užsidegti žvakių, pažiūrėti porno, pasimasturbuoti, o jei esate su partneriu, nepamirškite geros preliudijos;
 • Galiausiai, nepamirškite naudoti lubrikanto. Vandens pagrindo lubrikantas užtikrins malonią skverbtį, o jei prostata stimuliuojama išoriškai, lubrikantas taip pat pravers ir pagerins pojūčius.

  Jei esate duodantis partneris…
 • Švara ir saugumas yra privalomi, net jei esate duodantysis partneris, todėl kruopščiai patrumpinkite nagus. Taip išvengsite galimų sužeidimų;
 • Nusiplaukite rankas, net jei planuojate naudoti prezervatyvą;
 • Malonumus galite pradėti drauge duše ar vonioje. Tai bus puiki įžanga.

Technikos prostatos masažui

Greičiausiai turėsite išbandyti keletą skirtingų technikų bei judesių, kad suprastumėte kas jums labiausiai patinka. Taip pat nebijokite eksperimentuoti su spaudimu ir frikcijų dažnumu. Štai kelios technikos, kurias tikrai verta išmėginti, nepaisant to ar naudojatės pirštais, ar žaisliukais:

Naudojantis pirštais:

 • „Ateik čia“. Švelniai įterpkite rodomąjį pirštą į analinę angą. Tada sulenkite pirštą ir darykite judesį, lyg rodytumėte „ateik čia“ gestą. Kartokite judesį po truputį didindami tempą ir spaudimą;
 • „Durų skambutis“. Prispauskite piršto pagalvėlę prie prostatos išorinėje dalyje (neįvedant piršto į analinę angą) ir švelniai paspauskite, lyg spaustumėte durų skambutį. Naudokite skirtingą spaudimą ir spauskite skirtingais intervalais. Šią techniką naudoti galite ir masažuojant prostatą skverbiantis per anusą;
 • „Ratu“. Naudokite tik piršto pagalvėlę ir sukamaisiais judesiais lieskite prostatą. Keiskite spaudimą ir greitį, kol atrasite tai, kas maloniausia;
 • „Vibracijos imitacija“. Bet kokį judesį, kuris suteikia jums malonumą, galima paspartinti ir taip imituoti vibraciją. Po kurio laiko gali pavargti riešas, todėl tokį judesį geriau „pasaugoti“ iki orgazmo.

  Naudojantis prostatos masažuokliu, analiniu žaisliuku ar prisegama varpa:

  Jei prostatą masažuoti nusprendėte su sekso žaisliukais, išmėginkite skirtingus vibracijos nustatymus, nes tai suteiks skirtingo intensyvumo pojūčius, taip pat pažaiskite su spaudimu ir įsiskverbimo gyliu.
 • Spaudimas. Kontroliuoti spaudimą naudojant žaisliuką yra lengviau, ypač, jei prostatą masažuojate solo žaidimų metu. Pabandykite spausti žaisliuku prostatą naudodami didesnį ar mažesnį spaudimą tol, kol rasite kas jums malonu;
 • Gylis. Čia ir vėl naudingi žaislai, nes kartais pirštais sunku pasiekti giliau. Jei norite gilesnės skverbties, išmėginkite skirtingo dydžio analinius žaislus, kuriuos galėsite įvesti tiek giliai, kiek jums norisi;
 • Vibracija. Galite įsigyti prostatos masažuoklių su skirtingais greičio ir vibracijos režimais. Paeksperimentuokite su skirtingais nustatymais ir pamėginkite padidinti vibracijos galingumą prieš pasiekiant orgazmą;
 • Pojūčiai. Kai kurie prostatos masažuokliai sukurti taip, kad masažuotų ne tik P-tašką, bet ir tarpkojį. Tai suteiks jums dar daugiau malonumo ir skirtingų pojūčių.

Pozos

Skirtingos pozos ne tik suteiks skirtingus pojūčius, bet ir leis kitaip pasiekti prostatą. Kai kurios leis tą padaryti lengviau, kitos gali kelti sunkumų, todėl atrinkome pačias geriausias pozas prostatos masažui. Šios pozos puikiai tiks tiek vidinei, tiek išorinei prostatos stimuliacijai su ar be partnerio.

Veidu žemyn
Solo:

1. Atsigulkite veidu žemyn.
2. Pasiekite savo tarpkojį ar anusą viena ranka ir stimuliuokite prostatą pirštu.

Su partneriu:

1. Atsigulkite veidu žemyn, rankas laikykite prie šonų, šiek tiek prasiskėskite.
2. Partneris atsisėda šalia jūsų taip, kaip jam patogu.
3. Dabar partneris gali švelniai masažuoti jūsų prostatą pirštu ar žaisliuku.

Kojomis į viršų
Solo:

1. Atsigulkite ant nugaros.
2. Kelius pritraukite prie krūtinės kaip galėdami arčiau.
3. Viena ranka prilaikykite kojas.
4. Kita ranka masažuokite prostatą.

Su partneriu:

1. Atsigulkite ant nugaros.
2. Kelius pritraukite prie krūtinės kaip galėdami arčiau, rankomis laikykite kojas.
3. Partneris atsiklaupia prieš jus ir masažuoja prostatą išoriškai ar viduje.

Ant šono
Solo:

1. Atsigulkite ant šono.
2. Pritraukite išorėje likusią koją prie krūtinės.
3. Ranka siekite anuso.

Su partneriu:

1. Atsigulkite ant šono.
2. Pritraukite išorėje likusią koją prie krūtinės.
3. Partneris atsisėda už jūsų ir gali masažuoti P-tašką.

Šuniuko poza
Solo:

1. Atsigulkite šuniuko poza.
2. Ranką prakiškite tarp kojų ir siekite analinės angos.

Su partneriu:

1. Atsigulkite šuniuko poza.
2. Partneris atsiklaupia už jūsų, taip lengvai pasieks P-tašką.

Prostatos masažo nauda sveikatai

Prostatos masažas suteikia ne tik malonumą – jis naudingas vyrų sveikatai.

Gali sumažinti erekcijos disfunkciją
Prostatos stimuliacija jau seniai naudojama erekcijos disfunkcijos gydymui. Prostatos masažas gali būti naudojamas vienas arba su kitais metodais, tokiais kaip vaistai ar penio pompos.

Gali padėti normaliam šlapinimuisi
Padidėjusi prostata gali spausti pūslę, todėl sumažėja šlapimo srovės spaudimas. Prostatos masažas gali sumažinti prostatos padidėjimą ir taip pagerinti šlapinimosi funkciją.

Gali padėti esant skausmingai ejakuliacijai
Vyro reprodukcinėje sistemoje esančių skysčių užblokavimas gali sukelti skausmą ejakuliacijos metu. Prostatos masažas kartais gali padėti skysčiams išsivaikščioti.

Gali padėti išvengti ar net išgydyti prostatitą
Anksčiau prostatos masažas buvo pagrindinis metodas prostatito gydymui. Prostatitas – skausmingas prostatos uždegimas. Šiuo metu ši liga dažniau gydoma antibiotikais, tačiau kai kurie gydytojai kartu rekomenduoja ir prostatos masažą.

Gali padėti gydyti padidėjusią prostatą
Prostatos padidėjimas su amžiumi darosi vis dažnesnis. 2009 metais atlikto tyrime metu paaiškėjo, jog vyrai naudoję prostatos masažuoklį, buvo sveikesni, palyginti su tais, kurie prostatos nemasažavo.

Kaip išsirinkti prostatos masažuoklį?

Prostatos masažuoklis užtikrins tinkamą ir saugų masažą jūsų P-taškui. Šis sekso žaisliukas specialiai sukurtas pagal vyrų anatomiją ir užtikrins visapusišką malonumą bei sveikatingumą.

Vibratorius Prostatos masažavimas
Prostatos masažuoklis Gilus malonumas
-10%
Analinis kaištis Vibruojantis mažulis
(2)
40.26 € 36.23 €
Prostatos masažuoklis Power
Vibruojantis prostatos masažuoklis Rebel
Violetinis analinis kaištis
Prostatos vibratorius Hot P - Spot
Prostatos masažuoklis Solstice
Prostatos masažuoklis Tvisteris


Apie analinę stimuliaciją tebesklando įvairūs mitai, tačiau galime jus užtikrinti – prostatos masažuoklius naudoti yra visiškai saugu. Šie žaislai yra gaminami iš nekenksmingų medžiagų, saugios kūnui formos, todėl nepakenks ir sukels tik malonius pojūčius.

 

Kuo skiriasi prostatos masažuokliai?

Tarpusavyje šie žaislai gali skirtis medžiaga, iš kurios pagaminti, dydžiu, forma, gali būti vibruojantys arba nevibruojantys, įkraunami USB jungtimi arba baterijomis.

Medžiaga
Medicininis silikonas. Aukščiausios kokybės medžiaga, glotniu, šilko švelnumo paviršiumi, maloni kūnui, saugi. Ilgaamžė, nesidėvi. Pasižymi sterilumu, ant silikono nesikaupia bakterijos, jį lengva valyti, prižiūrėti. Tinka itin vertinantiems kokybę ir norintiems žaisliuku džiaugtis ilgai;
Plastikas. Gerokai pigesnė, bet savybėmis nusileidžianti silikonui medžiaga. Greičiau dėvisi, neturi tokio glotnaus paviršiaus, bet yra lanksti. Tinka turintiems ribotą biudžetą.

Dydis ir forma
Jei niekada prieš tai nebandėte prostatos masažo, rinkitės mažesnį, siauresnį masažuoklį. Didesnių matmenų labiau tinkami patyrusiems, ar trokštantiems aštresnių, ekstremalesnių pojūčių.

Formos taip pat gali skirtis: stimuliatoriai gali būti tiesūs, aptakūs, banguoti – atsižvelgti reikėtų pagal savo poreikius: jei esate pradedantysis, galbūt patogiau pradėti naudoti paprastesnės formos masažuoklį, patyrusiems ir mėgstantiems aštrius pojūčius – įmantresni.

Vibracija
Kai kurie žaislai turi vibraciją, ji skirta tam, kad pojūčius dar labiau suintensyvinti, o masažą padaryti dar efektyvesniu. Naudingiau rinktis vibruojantį masažuoklį, nes prireikus, vibraciją visada galėsite sumažinti arba išjungti, na, o įsigiję nevibruojantį žaisliuką, neturėsite galimybės išbandyti vibracijos teikiamų malonumų.

Įkrovimas
Prostatos masažuokliai gali būti įkraunami krovikliu arba baterijomis. Patys galingiausi, aukščiausios kokybės žaislai gaminami įkraunami – jie turi stipresnį motorą, akumuliatorius laiko ilgiau, paprasčiau naudoti – nereikia bėgti pirkti baterijų, joms pasibaigus, ar jų keisti, taip pat toks variantas patogesnis keliaujant, bei yra ekologiškas – neteršia gamtos, bei dažniausiai įkraunami žaislai yra atsparūs vandeniui. Baterijomis varomi žaislai paprastai vibruoja silpniau, išsikrauna greičiau.

Funkcijos
Verta rinktis žaisliuką, kur galėsite keisti ne tik vibracijos intensyvumą, bet ir perjungti skirtingus dažnius, keisti vibravimo ir pulsavimo režimus – tai suteiks jums dar daugiau galimybių pajusti stipresnį ir išraiškingesnį malonumą. Kaip dar vieną naudingą funkciją reikėtų paminėti atsparumą vandeniui. Galėsite mėgautis žaidimais ne tik lovoje – duše, vonioje, ar kur tik jums norisi.

Prostatos masažuoklio priežiūra
Po kiekvieno naudojimo žaisliuką reikėtų nuvalyti, rekomenduojame naudoti specialų antibakterinį žaislų valiklį, jis užtikrins idealią higieną ir saugumą. Tiesiog nupurkškite prieš tai nuplautą vandeniu žaislą valikliu ir palikite džiūti. Jei masažuoklis varomas baterijomis, patartina po kiekvieno naudojimo jas išimti ir laikyti atskirai – taip žaislas tarnaus ilgiau. Žaisliuką patartina laikyti specialiame maišelyje ar dėžutėje, atskirai nuo pašalinių daiktų.

Prostatos masažuoklius patariama naudoti tik kartu su lubrikantu – jis drėkina jautrią išangės gleivinę, apsaugo nuo diskomforto, trinties ir kitų nemalonių pojūčių. Galite rinktis iš vandens ir silikono pagrindo lubrikantų, tik vertėtų atminti – jei žaisliukas pagamintas iš silikono, lubrikantą rinkitės tik vandens pagrindu, kad nepažeistumėte stimuliatoriaus paviršiaus.

Taigi, vyrai, jei trokštate stipresnių orgazmų ir didesnio malonumo bei norite pagerinti savo seksualinę sveikatą, nebijokite išbandyti prostatos masažo!