Prisiminkite pirmąsias jūsų pažinties dienas, kai bučinys atrodė seksualiausia, maloniausia ir laukiamiausia pasimatymo dalis. Taip buvo prieš seksą. Jis buvo aistringas, gundantis, viliojantis ir kupinas pažadų. Galėjo trukti net valandą ar ilgiau. Atrodo, be bučinio negalėjo praeiti nei viena diena. O kas iš tokio bučinio liko dabar? Ilgalaikiuose santykiuose, kai porą susieja seksas, bučinio vertė taip sumenksta, kad kartais apskritai jo nebelieka – neskaitant draugiškų pakštelėjimų į skruostą atsisveikinant ar sveikinant kokia nors proga. Ar tik ne metas jį grąžinti į savo repertuarą?

Paklausite, kodėl turėtumėte žengti žingsnį atgal? Todėl, kad bučinys, dažnai pamirštamas nuolatiniuose seksualiniuose santykiuose, nenustoja būti nuostabiu preliudijos ingredientu. Ir jis taip pat, kaip ir glamonės ar pasirinkta poza, praturtina jūsų seksualinę patirtį, stiprina jausmingumą ir malonumą. Suintrigavime?


Bučinys nukels jus atgal į nekaltybės dienas.

Taip, tai – tikrai gerai. Nesvarbu, kad dabar esate kur kas labiau patyrę, nei tada. Bet tada buvo laikas prieš suartėjimą. Laikas, kai jūsų artumas turėjo ribas ir kurį laiką dar nežengėte toliau. Jūs galite tiesiog mėgautis tuo jausmu iš naujo, suteikti savo bučiniams daugiau seksualinės energijos ir duoti laiko savo aistrai užaugti.


Bučinys primins, dėl ko susižavėjote savo partneriu.

Pirmasis bučinys santykiams suteikia labai daug – susižavėjimą, nekantrumą, pagundą. Iš bučinio spėliojote, koks jis(ji) bus suartėjus intymiau. Bučinys leido tarp jūsų kibirkščiuoti meilės chemijai. Ir tą unikalų jausmą galite išgyventi vėl – jei tik leisite aistrai įsižiebti per bučinius ir pernelyg neskubinsite veiksmo. 
Be abejo, tai nereiškia, kad kurį laiką turėtumėte dirbtinai apriboti seksualinius santykius. Bučinys – tai būdas pasiekti dar karštesnių aistros kibirkščių!


Nustebinkite vienas kitą.

Patys maloniausi bučiniai – netikėti. Ir visai nebūtinai tai turėtų būti gilūs prancūziški bučiniai – ne mažiau intriguojantis bus ir atsitiktinis pakštelėjimas tada, kai partneris(-ė) to nesitiki. Dar labiau nustebina bučiniai ne į lūpas, o, pavyzdžiui, kaklą, petį, ranką. Pamėginkite – ir įsitikinsite, kiek džiaugsmo tokia akimirka suteiks jums abiem.


Likite apsirengę.

Įkaitinantys bučiniai – tai ne tie, kuriais apdovanojate vienas kitą jau sugriuvę į lovą ir nuogi. Pradėkite nuo anksčiau, kol abu dar esate apsirengę. Ir nepamirškite: ne kiekvienas bučinys turėtų peraugti į seksą. Lengvas neįpareigojantis žaidimas tiesiog šiaip sau, norint suteikti akimirkos, o ne pusvalandžio malonumą – taip pat sėkmingų ir aistringų santykių dalis.


Išbandykite įvairias taktikas.

Bučiuokite ne tik partnerio(-ės) lūpas. Prisiminkite, kad švelnūs bučiniai aplink lūpas, atskiri bučiniai viršutinei ir apatinei lūpai, lūpų kampučių lyžčiojimai ir kiti triukai, kuriems teikiame tiek daug reikšmės per pirmus pasimatymus – vis dar veiksmingi.


Apkabinimų svarba.

Ištirpti mylimojo(-osios) glėbyje – didžiulė laimė. Todėl nenuvertinkite apsikabinimo ir bučiuodamiesi. Tiesa, nebūtinai tas apsikabinimas turėtų įtraukti erogenines zonas. Jaudinantys prisilietimai – tai ir delnais suimtas veidas, pirštai, panardinti į plaukus, suėmimas už pečių, perbraukimas per kaklą. Tai – jausmingos ir intymios akimirkos, kurias norisi patirti vėl ir vėl, tiek pažinties pradžioje, tiek džiaugiantis ilgalaikiais santykiais.


Bučinys – kaip pažadas. Jei laiko greitukui nėra, vienas iš jūsų, ar abu, turi vos keletą minučių artumui, aistringi bučiniai gali tapti geriausiu pažadu ir idealiu priedu prie žodžių “nekantrauju sulaukti tavęs grįžtant!” Toks pažadas – tarsi baterija, padedanti įsikrauti aistrai net kai judu nesate šalia vienas kito.