Ne tik moterys turi savitą „G tašką”, bet ir vyrai – jie turi tą nuostabų, magišką malonumo mygtuką, kurį stimuliuojant galima sulaukti neapsakomo orgazmo. Jį lengva rasti ir smagu liesti, ypač jei iš malonumo staugiančio vyro idėja maloni ir jums! Kitaip nei moterų atveju, „vyrų G-taškas“ (prostata), tiksliau žinomas, kaip priešinė liauka, atlieka svarbią biologinę funkciją.


Prostatos malonumai


Kaip ir bet kokios formos analinis žaidimas, prostatos masažas (stimuliacija) tinka ne visiems. Kai kurie žmonės sieja išangę su nešvarumo ar gėdos jausmu. Jei nusprendėte išbandyti prostatos stimuliaciją, jums reikės gerbti savo partnerį ir neskubėti.


1. Pradėkite nuo karšto dušo, kad jūs ir jūsų partneris jaustumėtės švarūs.

2. Neskubėkite iškart prie prostatos stimuliacijos – mėgaukitės glamonėmis!

3. Naudokite daug lubrikanto! Rekomenduojame silikono pagrindo lubrikantą, sukurtą specialiai analiniams žaidimams.

4. Norėdami rasti prostatos liauką, pasiekite partnerio tarpkojį, įterpkite rodomąjį pirštą į išangę iki antrojo piršto sąnario ir paspauskite į priekį, tvirtu „ateik čia“ judesiu. Jūs pajusite prostatos liauką per priekinę tiesiosios žarnos sienelę.

5. Švelniai paspauskite. Jei jums ar jūsų partneriui patinka jausmas, paspauskite šiek tiek tvirčiau. Jums ar jūsų partneriui gali patikti pojūčiai, kuriuos patiriate dėl tolygaus, greito vieno ar daugiau pirštų įterpimo ir ištraukimo.

6. Naudokite analinio sekso žaislą! Nors daugelis moterų „G-taško” žaislų puikiai tinka prostatos stimuliacijai, jūs taip pat norėsite išbandyti kai kuriuos analinius žaislus. Jei jūs naudosite žaislą moters „G-taško” stimuliacijai, įsitikinkite dėl jo saugumo ir tikimo analiniams žaidimams. Be to įsitikinkite, kad prieš naudodami jį išangei, nuvalėte ir naudojate prezervatyvą.

7. Jei jums nepatinka prostatos stimuliacijos pojūtis, pabandykite derinti jį su lytinių organų masažu ar oraliniu seksu.


Jūsų atsakas į prostatos masažą (stimuliaciją) priklauso nuo fiziologijos. Stimuliuojant prostatos liauką, kai kurie vyrai patiria ypatingai stiprius orgazmus, kiti tiesiog mėgaujasi papildomu malonumu. Kai kuriems vyrams šis jausmas visai nepatinka. Jei nežinote tikslių jausmų šio tipo stimuliacijos atveju, išmėginkite! Jei jums nepatiks, neturite to daryti dar kartą.