Vaginaliniai kamuoliukai

Vaginaliniai kamuoliukai ne tik gerina sekso potyrius, bet ir padeda mankštinti makšties raumenis. Sustiprėję raumenys taps elastingesni, todėl greičiau pasieksite orgazmą ir suteiksite didesnį malonumą savo antrai pusei. Jums tereikia įsidėti kamuoliuką į intymią kūno vietą ir treniruotis bandant jį ten išlaikyti. Patikėkite, verta įdėti šiek tiek pastangų – lovoje jos atsipirks su kaupu! Plačiau >>

Items 1-36 of 56

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Items 1-36 of 56

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Vaginaliniai kamuoliukai (dar vadinami vaginaliniai rutuliukai arba sekso kamuoliukai) – kažkas tarp malonumo ir treniruotės. Šių kamuoliukų paskirtis yra sustangrinti bei pagerinti makšties elastingumą, kad ji galėtų labiau apspausti vyro penį, suteiktų jam didesnį malonumą. Moteris galės lengviau pasiekti orgazmą, padidins kūno kontrolę, galės vėl imti mėgautis seksu ar net palengvins gimdymą ateityje.

Vaginaliniai kamuoliukai - kokie tinkamiausi jums?

Čia apžvelgiame vaginalinių kamuoliukų tipus ir jų ypatybes.

Vibruojantys kamuoliukai - įprastus kamuoliukus reikia įsikišti į makštį ir laikyti. Tai yra ir malonu, tačiau ir naudinga jūsų lytinių organų sveikatai. Vibruojantys kamuoliukai viską perkelia į aukštesnį lygmenį ir prideda papildomos, malonumą didinančios, o tuo pačiu ir naudingos stimuliacijos. Reguliuokite vibravimą pagal savo norus ir tobulėkite bei mėgaukitės tuo pat metu!

Vaginaliniai kamuoliukai pažengusioms - Drąsiai žvalgykitės šioje kategorijoje. Čia rasite didesnės apimties bei labiau intriguojančių kamuoliukų rūšių, kuriuos galėsite įsigyti, išbandyti ir virsti tikrų tikriausiomis deivėmis lovoje.

Kamuoliukai pradedančioms - mažos apimties kamuoliukai nesukels jokio diskomforto, o priešingai, viskas bus malonu ir nauja. Rinkitės mažesnės apimties, trumpesnę kamuoliukų juostelę, taip galėsite po truputį pradėti pažinti savo kūną ir kaipmat patobulinsite savo kūną ir galėsite ieškoti naujų iššūkių.

Vaginalinių kamuoliukų rinkiniai - iš daugiau nei vieno žaislo susidedantys komplektai. Jeigu norisi kažko naujo, visada galima užmesti akį į rinkinį ir šią dieną paskirti maloniai treniruotei.

Geriausi vaginaliniai kamuoliukai - populiariausi arba geriausiai moterų įvertinti vaginaliniai kamuoliukai glaudžiasi čia. Nesvarbu ar ieškote naujo žaislo ar tiesiog siekiate pakeisti senus kamuoliukus – naršydami tarp geriausiais išrinktų žaislų rasite būtent tai, ko ieškojote.

Platus prekių asortimentas, visada pakonsultuoti pasiruošę specialistai ir ypatingai geros kainos – visa tai gauna kiekvienas mūsų klientas. Jeigu jus nors truputėlį domina vaginaliniai kamuoliukai, turite klausimų, norite patarimo arba išsamaus paaiškinimo – drąsiai kreipkitės spausdami pagalbos mygtuką puslapio apačioje, dešinėje pusėje. Kiekvienai moteriai čia atsiras visų žinomų arba pačių išskirtiniausių vaginalinių kamuoliukų, kurie atliks bendrą darbą – garantuos malonumą.

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus?

Kamuoliukus reikia paimti ir švelnia eiga įsidėti į savo vaginalinę angą. Nepamirškite lubrikanto, kurį taip pat galite įsigyti Fantazijos.lt e-parduotuvėje. Jūsų rutuliukai yra skirti vaginai, todėl oraliniams arba analiniams malonumams jie nėra visiškai pritaikyti. Kamuoliukus įsikišus, bandykite juos ten išlaikyti. Kartokite.