Kamuoliukai

Sekso kamuoliukai – vienas seniausių ir populiariausių erotinių žaisliukų pasaulyje. Jie gali suteikti didesnį malonumą, padėti treniruoti intymias vietas ar stimuliuoti sunkiai pasiekiamus, tačiau itin jaudinančius taškus. Sekso kamuoliukai gali būti skirstomi į analinius ir vaginalinius. Išsirinkite jums patikusį ir pagerinkite savo lytinių santykių kokybę!

Items 1-36 of 65

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
  1. Vaginalinių kamuoliukų rinkinys "Treniruokis"

    Special Price 59,00 € Regular Price 74,99 €

Items 1-36 of 65

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Ar girdėjote apie makšties raumenų stiprinimą? Tai dar vienas vaginalinių kamuoliukų privalumas - naudodama juos, mankštinsite ir stiprinsite raumenis, jie taps elastingesni, todėl greičiau pasieksite orgazmą santykių metu.

Taip pat galite įsidėti kamuoliukus ir taip įaudrinti savo kūną, belaukiant tikrojo akto.

Kamuoliukai gaminami iš įvairių medžiagų: metalo, plastiko, latekso ir stiklo. Jie naudojami itin intymiose kūno vietose, tad reikėtų rinktis tokius, kurie pagaminti iš lengvai plaunamos, bakterijų nerenkančios medžiagos, pvz. metalo ar stiklo.

Jei norite ypatingų pojūčių, rinkitės tuščiavidurius, sunkesnius rutuliukus, kurie viduje turės keletą mažesnių kamuoliukų. Kai judėsite, šie kamuoliukai privers vaginos raumenis susitraukinėti, tad netruksite pajusti orgazmą [plačiau].

Pradedantieji turėtų pradėti nuo mažesnių kamuoliukų ir palaipsniui įsigyti vis didesnius. Juos galite naudoti kelias minutes, o kai priprasite, galėsite naudoti ir visą dieną. Kai kurie drąsuoliai kamuoliukus savyje nešioja net eidami į miestą. Tačiau, jei nenorite papulti į itin keblią situaciją, kai kamuoliukai pabirs iš jūsų kelnių vaikštant mieste, ar darbe, siūlome kamuoliukus naudoti tik namuose.

ištraukite laikydami už tam skirto žiedo. Ištraukimo metu orgazmas dar labiau sustiprės!

Sklandžiam seksui naudokite vandens pagrindo lubrikantą, kuris nesukels alerginės reakcijos, sudrėkins odą ir užtikrins puikų slydimą. Jei jaučiate, kad lubrikanto reikia daugiau, būtinai išspauskite jo dar, taip išvengsite pažeidimų tiesiojoje žarnoje ir, be abejo, suintensyvinsite pojūčius. Galite išmėginti šaldomojo poveikio lubrikantus, jie atpalaiduos raumenis, tad jei ruošiatės pirmajam kartui ir jaučiatės įsitempę, tai būtent tai, ko jums reikia.

Žaidžiant su kamuoliukais reikėtų neskubėti ir leisti organizmui priprasti prie žaislo. Tik tuomet, kai atsipalaiduos raumenys, įterpkite kitą kamuoliuką. Jei jaučiate skausmą – gausiau sutepkite angą lubrikantu, rinkitės mažesnį žaisliuką arba tiesiog neprievartaukite savęs ir rinkitės kitą sekso rūšį. Tik atsiminkite, jei bijote, esate įsitempęs – jausite diskomfortą, o čia reikalingas visiškas atsipalaidavimas.

Kaip naudoti kamuoliukus

Įterpkite kamuoliukus į makštį arba analinę angą. Jei reikia, naudokite lubrikantą.

Nejudant nejusite kamuoliukų savo viduje, tačiau, kai pradėsite judėti, kamuoliukai taip pat judės ir suteiks ypatingų pojūčių, ypač tie, kurie viduje turi daugybę mažų kamuoliukų. Dėl kamuoliukų judėjimo jūsų makšties ar analinės angos raumenys pradės susitraukinėti. Tai įaudrins kūną ir netrukus pajusite malonumą.

Kai kurie kamuoliukai sujungti virvelėmis, kai kurie – ne. Kamuoliukai be virvelių gaminami tam, kad būtų patogiau valyti. Žaisliukai su virvelėmis patogūs, nes timptelėję už kilpelės, ištrauksite visus kamuoliukus vienu metu. Tačiau nebijokite įsigyti ir atskirų kamuoliukų, tiesiog stumtelkite raumenis žemyn ir kamuoliukai lengvai pasišalins.

Kamuoliukų privalumai

- Stiprina makšties ir/ar analinės angos raumenis.

- Sekso kamuoliukai itin reikalingi pagyvenusioms moterims, ar moterims po gimdymo, kai prarandamas šlapimo pūslės tvirtumas.

- Sustiprina klitorio erekciją seksualinio susijaudinimo metu

- Ritmiškai sutraukinėja raumenis orgazmo metu.

- Palaiko sveiką raumenų tonusą.

- Kuo stipriau raumenys sutraukiami akto metu, tuo stipresnį malonumą jaučiate, tad naudojant kamuoliukus, sutvirtinsite raumenis ir akto metu jie stipriau ir dažniau susitraukinės taip sustiprindami orgazmą.

- Galite užsiimti įprastu seksu, kai kamuoliukai yra jūsų viduje. Tai suteiks dvigubą stimuliaciją, kurią jausite tiek jūs, tiek jūsų partneris.

Sekso kamuoliukai skirstomi į 2 tipus:

- Vaginaliniai

- Analiniai

Vaginaliniai kamuoliukai

Vaginaliniai sekso kamuoliukai dažniausiai būna sujungti virvele, ir susideda iš dviejų, įvairaus dydžio ir formos kamuoliukų. Kai kurie kamuoliukai gali būti didesni ir pailgi, primenantys kiaušinį. Tačiau galite rasti ir tokių žaisliukų, kuriuos sudaro vienas, didesnis kamuoliukas. Švelni ir maloni išorė suteiks ypatingus pojūčius. Norėdami dar stipresnių pojūčių, įtempkite raumenis ir švelniai atpalaiduokite.

Kamuoliukų viduje yra vidiniai kamuoliukai, kurie jums judant vibruoja ir sukasi. Tai kaip mini vibratorius jūsų kūne.

Sekso metu kamuoliukai judės ir kaitins karščiausią G tašką. Taip pat santykių metu judančius kamuoliukus jaus ir jūsų partneris, tad malonumą jausite abu.

Vaginaliniai sekso rutuliukai gali ne tik vibruoti, bet ir būti valdomi nuotoliniu būdu. Jei norite kontroliuoti savo partnerės malonumą, galite tai daryti įjungdami vibraciją tada, kai norite ir parinkdami vibracijos intensyvumą. Šiuo žaisliuku galite audrinti ne tik vaginą, bet ir kitas erogenines zonas.

Metaliniai kamuoliukai dažniausiai būna aptraukti švelniu silikonu, tačiau galite įsigyti šį žaisliuką be apvilkimo. Tokius kamuoliukus galite pašildyti šilto vandens vonelėje arba kaip tik atvėsinti – tai suteiks stipresnių pojūčių jūsų ir jūsų partnerio kūnams.

Galite įsigyti net išmanius sekso kamuoliukus, kurie nustato orgazmo potencialą ir savarankiškai parenka tinkančią programą, kad pasiektumėte stipriausią ir intensyviausią malonumą. Tokie žaisliukai turi kelis vibravimo lygius, tad perėjusi paskutinį, galėsite mėgautis žymiai ilgesniu ir stipresniu orgazmu.

Estetikos gerbėjams siūloma įsigyti rankų darbo sekso žaisliuką, kurį galite šildyti vandenyje arba atvėsinti šaldiklyje. Papildomos stimuliacijos suteiks ir kamuoliukus jungianti virvelė. Juos naudoti galite kartu su virvele arba atskirai, išėmus iš jos.

Fantazijos.lt parduotuvėje galite rasti ne tik aptakių kamuoliukų, tačiau ir tokių, kurie turi švelnius ūselius ar rantelius dar intensyvesniems pojūčiams.

Analiniai kamuoliukai

Ši analinių žaislų rūšis skirta itin aštrių pojūčių gerbėjams. Analiniai sekso kamuoliukai būna žymiai mažesni, lyginant su vaginaliniais. Šį žaisliuką dažniausiai sudaro 4 kamuoliukai, sujungti virvele, kad būtų lengviau ištraukti visus kamuoliukus vienu metu. Naudodami šį žaisliuką naudokite vandens pagrindo lubrikantą, nes išangės oda itin jautri ir ją labai lengva pažeisti.

Analinio sekso metu angos raumenys intuityviai susitraukia, tad įterpę kamuoliukus, po kiekvieno raumenys susitrauks ir vėl atsipalaiduos. Jei norite itin stipraus malonumo, tuo pačiu metu, kai kamuoliukai bus viduje, jaudinkite ir kitas erogenines zonas – nepamirškite, kad vibratoriumi galite audrinti klitorį ar sėklides. Patyrę orgazmą kamuoliukus iškart

Kai pajusite orgazmą, vienu judesiu ištraukite kamuoliukus ir orgazmas suintensyvės dar labiau. Neskubėkite ir traukite atsargiai ir švelniai.

Priežiūra

Visus sekso žaislus, po naudojimo būtina švariai nuplauti, tačiau analinius žaisliukus būtina ypatingai prižiūrėti. Kaskart pasinaudoję nuplaukite šiltu vandeniu. Galite įsigyti specialius valiklius, kurie ne tik pašalins nešvarumus, bet ir dezinfekuos, prailgins žaisliuko naudojimo laikotarpį. Atkreipkite dėmesį į instrukciją, joje bus parašyta kuo galite plauti analinius žaislus. Kai kuriems tiks ir švelnus muilas, svarbu gerai nuskalauti plovimo priemonę. Nenaudokite cheminių ploviklių.

Analinius sekso žaislus patariama įsigyti tik asmeniniam naudojimui. Nesidalinkite jais su partneriais, geriau turėkite kiekvienas savo nepakartojamą žaisliuką.

Stiklinius žaislus saugokite nuo smūgių, o silikoninius nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio.