Sekso ir žaidimų – ši frazė puikiai apibūdintų, ko nori vyrai lovoje. Tačiau tiek seksas, tiek žaidimai gali būti labai įvairūs ir priklauso nuo skirtingų partnerių. Visgi atliktos apklausos parodė, kad kai kurios fantazijos vyrus aplanko dažniau nei kitos, o tam tikri triukai miegamajame gali iš proto išvesti kiekvieną. Nieko nelaikysime paslaptyje ir su jumis pasidalinsime patarimais, kurie padės patenkinti vyrus pačiais maloniausiais būdais.

JAV sociologė, seksologė, knygų apie santykius autorė dr. Pepper Schwartz sako, kad vyrai dažniausiai fantazuoja apie dalykus, kurių jų partneriai nedaro kasdieniame intymiame gyvenime. Pavyzdžiui, jei antra pusė nemėgsta užsiimti oraliniu seksu, viena iš didžiausių vyro fantazijų bus būtent oralinis seksas. Kad galėtų geriau atsakyti į klausimą ko nori vyrai, P. Schwartz 100 000 respondentų paprašė papasakoti apie savo seksualinius troškimus. Dalinamės 7 dažniausiomis vyrų fantazijomis – nė neabejojame, kad išpildę bent vieną iš šio sąrašo, nustebinsite savo antrą pusę.

Seksas trise. Kas gali būti geriau už įsiaudrinusią moterį? Dvi įsiaudrinusios moterys! Nenuostabu, kad pirmoje sąrašo vietoje atsidūrė grupinis seksas su dviem partnerėmis. Nors šis erotinis troškimas yra vienas dažniausių, jį įgyvendina vos iki 10 % porų. Kad ir kaip skamba seksas trise, ne kiekviena moteris sutiktų į lovą įsileisti konkurentę, o šis sprendimas reikalauja visiško abipusio pasitikėjimo ir pasiryžimo. Tačiau jei jaučiate, kad jūsų santykiai subrendo šiam žingsniui, grupinis seksas jūsų vyrui bus geriau už visas kalėdines ir gimtadienio dovanas kartu sudėjus. Jei norite sužinoti daugiau apie grupinį seksą, siūlome paskaityti mūsų straipsnį šia tema.

Durex Fun Explosion (40 vnt.)
Pasante Xtra Sensitive
(9)
0.24 - 0.35 €
Pasante Silk Thin
(5)
0.32 - 0.40 €
Durex Mutual Climax (10 vnt.)
Egzo prezervatyvas Kirminukas
Pasante Female (3 vnt.)
Pasante Ribbed
(7)
0.24 - 0.35 €
Egzo prezervatyvas Eržilas
Egzo prezervatyvas Voras
(5)
2.89 €
-35%
Prezervatyvai be latekso SKYN Elite (10 vnt.)
-16%
Prezervatyvai be latekso SKYN Intense Feel (10 vnt.)
Pasante Cooling
(12)
0.24 - 0.35 €

Analinis seksas. Vyrai dažnai fantazuoja apie analinį seksą, ypač, jei antra pusė jo dar niekada nėra bandžiusi. Iš tiesų, analinėje angoje yra tūkstančiai nervinių ląstelių, prilygstančių klitoriui, todėl ši patirtis gali būti labai malonu. Svarbiausia, kad būtumėte visiškai pasiruošę tai išbandyti ir neskubėtumėte eiti prie reikalo – analinis seksas reikalauja ilgų glamonių, švelnumo ir specialių priemonių. Daugiau apie analinį seksą ir tinkamą pasiruošimą galite sužinoti čia.

Stebėtojas. Viena iš fantazijų apie tai, ko nori vyrai, yra būti tiesiog stebėtoju. O dažniausias vaizdas, kurį jie norėtų matyti – kaip dvi moterys užsiima seksu. Jei jau kurį laiką svajojate išbandyti seksą su tos pačios lyties atstove, tai gali būti puiku proga vienu šūviu nušauti du zuikius. Jums nereikės slapukauti ir vienu metu išpildysite ne tik savo, bet ir antros pusės fantaziją.

Paklusnumas. Ar girdėjote apie BDSM terminą? Jei ne, tai viena jo dalių yra „submission“ (paklusnumas, visiškas priklausymas nuo kito žmogaus). Nors mums atrodo, kad visuomenėje vyrai linkę būti dominuojantys, tikri alfa patinai, lovoje jie dažnai nori paklusti visiems moters įsakymams. Jei esate nieko prieš vieną naktį būti lovos valdove, jūsų partneriui tai tikrai patiks. Tik svarbu apie tai susitarti ir gauti vyro sutikimą bei pasirinkti saugų žodį, reiškiantį „STOP“. Jis padės išvengti situacijų, kuriose antra pusė jaučia diskomfortą ir neperžengti vienas kito ribų. Daugiau apie BDSM žaidimus esame aprašę čia.

Sekso mašina vyrams The Milker
Sekso mašina Love machine
-43%
Antklodė šlapiam seksui
(5)
33.30 € 18.98 €
Suvaržymo rinkinys pažengusiems
Fetish rinkinys Seksas ir valdžia
Antrankiai Švelnus tramdymas (juodi)
Erotinis žaidimas Please Me
Sekso mašina Power Banger
Kūno diržai Gundymas
Vibratorius Electric Eric Estim
Kombinezonas Juoduma
109.95 €

Seksas viešoje vietoje. Ar gali kažkas jaudinti labiau už riziką būti užkluptam „nusikaltimo“ vietoje? Leidžiantis į tokią avantiūrą dažniausiai traukia papildomas adrenalinas, išsiskiriantis, kai sekso metu nesijauti saugus ir nežinai, kas tavęs laukia. Jei norite išpildyti sekso viešoje vietoje fantaziją, tačiau nežinote, ką daryti, ar nedrįstate, galite pradėti nuo mažų žingsnelių. Iš pradžių mylėkitės su atvertais langais, pabandykite tai padaryti tėvų namuose arba nuvykite į viešbutį. Su laiku įsidrąsinsite ir nebijosite ekstremalesnių iššūkių!

Dominavimas. Nors dauguma vyrų svajoja apie vergovę, yra dalis, kuri norėtų įsijausti ir į dominuojančiojo rolę. Ši fantazija gali kiek priminti „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ scenarijų. Vyras nori, kad jam paklustų, jis svajoja jus surišti, užkimšti burną, pliaukštelti ar naudoti kitokią jėgą. Tame tikrai nėra nieko blogo, tačiau prieš išbandant dominavimo žaidimus svarbu pasikalbėti ir nusibrėžti ribas.

Rolių žaidimai. Tikra klasika, kuri gali labai paįvairinti seksualinį gyvenimą. Apie tai svajoja ir kone kiekvienas vyras. Persirenkite seksualia sesele, lateksiniu kostiumu ar sekretore. O gal žaidimus perkelkite į kitą lygį ir susikurkite viso vakaro scenarijų? Pavyzdžiui, jūs esate du nepažįstamieji bare, kurie visą vakarą flirtuoja vienas su kitu, o jį užbaigia seksu baro tualete…

Kaip JĮ sujaudinti?

Sujaudinti vyrą – tikrai ne raketų mokslas, tačiau kartais lemtingą akimirką pamirštame net ir paprasčiausius triukus, kurie padėtų įkaitinti atmosferą. Kaip preliudijai suteikti daugiau prieskonio?

Pašnibždėkite į ausį savo fantazijas
Jau seniai aišku, kad lovoje reikia kalbėtis, o partneris ne magas ir tikrai neatspės kiekvieno jūsų troškimo. Tačiau visą šį procesą galima atlikti su pikantišku prieskoniu. Pavyzdžiui, glamonių metu pradėkite į ausį šnabždėti tai, ką norėtumėte, kad partneris padarytų su jumis. Tai tikrai sujaudins ir įkaitins antros pusės vaizduotę.

Flirtuokite
Net jei esate ilgalaikiuose santykiuose, tai nereiškia, kad turėtumėte nustoti flirtuoti. Parodykite, kad esate susidomėję ir partneriui skirkite ypatingą dėmesį – klausykitės jo, juokitės iš jo pokštų, ranka švelniai perbraukite per plaukus, „netyčia“ uždėkite ranką ant kelių ar dar aukščiau… Šie ženklai įžiebs kibirkštį, kurios laukėte.

Bučiniai
Neapsiribokite tik prancūzišku bučiniu – savo lūpomis galite nuveikti kur kas daugiau! Krimstelkite jo lūpą, bučiuokite kaklą, ausų spenelius, lūpomis tyrinėkite visus kūno vingius. Niekur neskubėkite – taip sukursite įtampą ir įkaitinsite atmosferą, kad atrodys, jog tuoj sprogsite iš susijaudinimo.

Apranga
Net ir įprasta diena gali tapti ypatinga, jei moteris nuo pat ryto atrodys pribloškiančiai. Sijonas, suknelė, aukštakulniai bateliai, gili iškirpte skleis itin palankius signalus vyrui. O jei dar dėvėsite seksualius apatinius, jie pridės pasitikėjimo savimi, kurio nepastebėti bus neįmanoma.

Viliotinis
Ne iš piršto laužtas posakis, kad vyrai myli akimis. Pritemdyta šviesa, erotiška muzika, lėti, seksualūs judesiai ir vienos po kito žemyn krentantys drabužėliai… Patikėkite, po tokio reginio jis nebegalės galvoti apie nieką kitą, kaip tik karštą naktį su jumis.

69 patarimai kaip savo vyrą išvesti iš proto

1. Pažadinkite jį ryte, glamonėdama jo pasididžiavimą – tai bus puiki dienos pradžia!

2. Pažadinkite jį vidurnaktį oraliniu seksu.

3. Kai jis žiūrės televizorių, atsekite jam kelnes ir imkitės darbo.

4. Įeikite į dušą nuoga ir padėkite kruopščiai nušveisti kiekvieną jo kūno lopinėlį.

5. Atneškite jam kavos puodelį į lovą visiškai nuoga.

6. Nusiųskite jam erotinę savo nuotrauką, kai jis darbe.

7. Prieš pradedant glamonėti varpą, ištepkite ją medumi, šokoladu ar grietinėle ir viską nulaižykite.

8. Paprašykite jo po dieniniais drabužiais užsidėti jūsų kelnaites, kurias nešiojote vakar.

9. Dieną paskambinkite jam ir papasakokite, kaip jums norisi nutempti tas kelnaites nuo jo ir padaryti oralinį.

10. Vėliau dar kartą paskambinkite jam ir pasakykite, kad negalite jo sulaukti ir jau pradėjote masažuoti krūtinę bei žaisti su speneliais.

11. Vėliau dar kartą paskambinkite jam ir pasakykite, kad jau žaidžiate su savimi ir esate pakankamai sujaudinta.

12. Ir dar kartą paskambinkite jam. Pasakykite, kad judate didžiuliu vibratoriumi link vaginos. Pasakykite jam, kokia jūs drėgna. Tiksliai nupasakokite, ką jaučiate.

13. Po to kurį laiką neskambinkite, o tada surinkite jo numerį ir pasakykite, kad niekaip negalite pasiekti orgazmo ir jums tiesiog būtinas jo daikčiukas.

14. Kai jis grįš, sutikite jį prie durų nuoga – tik su nerta prijuoste.

15. Paduokite jam vakarienę su ta pačia prijuoste.

16. Kai jis viską suvalgys, nusiimkite prijuostę ir parodykite naują gaktos šukuoseną.

17. Pasakykite, kad norite surengti erotinį šou ir kad tai galima nufilmuoti. Įjunkite mėgstamą muziką ir atlikite lėtą erotinį šokį.

18. Jam užsiimant įprasta kasdiene veikla namuose, staiga pradėkite liesti save jam prieš akis.

19. Intymių žaidimų metu švelniai masažuokite jo išangę.

20. Šokite jam striptizą ir visaip viliokite, tačiau nustatykite sąlygą, kad jis negali liestis prie jūsų tol, kol jūs neleisite jam to daryti!

21. Atsisėskite ant jo ir liepkite padaryti oralinį.

22. Palepinkite jį jojikės poza.

23. Pabandykite pasimylėti prieš veidrodį ir stebėkite vienas kitą akto metu.

24. Kartu žiūrėkite pornografinį filmą ir pabandykite atkartoti tai, ką daro aktoriai.

25. Nupirkite sau ką nors iš erotinių drabužėlių ir pasirodykite su jais prieš savo partnerį.

26. Apsirenkite namie taip, kaip jam patinka. Apnuoginkite arba viršutinę, arba apatinę dalį.

27. Pareikalaukite, kad jis nurengtų jus. Tegul tai daro lėtai, neskubėdamas, liesdamas jūsų kūną.

28. Paprašykite savo kūną įtrinti losjonu.

29. Pareikalaukite, kad jis paruoštų jums vonią ir išmaudytų jus nuo galvos iki kojų.

30. Pakvieskite jį pas save į vonią. Išmuilinkite jo varpą, sėklides, viską darykite švelniais ir maloniais judesiais.

31. Paprašykite jo parodyti, kaip jis masturbuojasi ir vėliau pabandykite pakartoti jo judesius.

32. Atsigulkite ant nugaros, pražerkite kojytes ir parodykite jam, kaip jūs masturbuojatės.

33. Suteikite jam galimybę jus ištirti. Pasakykite, kad jis tą darytų taip, kaip nori – pirštu, liežuviu, žaisliukais.

34. Apsiverskite, pakelkite užpakaliuką ir liepkite jam išnagrinėti jūsų išangę – liežuviu ir pirštu.

35. Daugiau dėmesio skirkite vienas kito speneliams: čiulpkite juos, kandžiokite, bučiuokite, naudokite spenelių spaustukus. Tai itin jautri erogeninė zona.

36. Žaiskite kortomis iš nusirenginėjimo.

37. Jei jis grįš iš darbo pavargęs, pasiūlykite „nekaltą“ pėdų masažą ir po truputį judėkite aukštyn, link jo kojų, šlaunų, jų vidinės pusės šalia aukso viduriuko. Tačiau nelieskite varpos. Erzinkite jį kaip įmanoma ilgiau, kol jūsų partneris pats pradės maldauti šio to daugiau.

38. Palikite jam namuose raštelius su nurodymais. Pavyzdžiui, kvietimas į miegamąjį ir šalia padėti seksualūs apatiniai, kuriuos jis turėtų vilkėti. Laukite jo lovoje nuoga.

39. Nupirkite sau vibratorių ir pakvieskite jį kartu išbandyti žaisliuką arba pažiūrėti, kaip žaidžiate su savimi.

40. Kai lytinio akto metu vyras bus viršuje, įjunkite vibratorių ir pabandykite jį įvesti jam į užpakaliuką.

41. Pasimylėkite miške arba parke.

42. Jei keliausite prie ežero ar jūros, pasiimkite miegmaišį, įsisukite į jį ir patenkinkite vienas kitą ranka.

43. Šiltai įsitaisykite savo namo balkone ar terasoje, užsidekite daug žvakių ir romantiškai pasimylėkite.

44. Apsirenkite juodais ar elastiniais rūbais. Pririškite jį už riešų ir kulkšnių prie lovos ir darykite viską, kas tik šaus į galvą. Vos vos lieskitės, laižykite jo varpą, paimkite į burną vieną iš jo sėklidžių ir pagrasinkite, kad tuoj jo atsikąsite. Suspauskite jo varpą gvildukais (nestipriai!) – tik tam, kad išgąsdintumėte. Žaiskite su jo analine anga ar užlipkite ant veido ir liepkite daryti oralinį, kol baigsite.

45. Rezervuokite staliuką kokiame nors romantiškame restorane ir pakvieskite jį. Įprastos kasdienybės rūpesčiuose vyrai neretai pamiršta apie romantiką. O vakarienės metu pašnibždėkite jam į ausį, kad ant jūsų kūno yra tik kojinės ir juosta – kelnaites pamiršote namie.

46. Nupirkite aromatinio masažinio aliejaus ir išmasažuokite visą jo kūną. Kai tai darysite, abu būkite nuogi ir atsipalaidavę.

47. Išmokykite jį taisyklingai glamonėti jus. Papasakokite, kas patinka, ką daryti toliau.

48. Paprašykite jo apibūdinti jums karščiausią savo fantaziją ir išpildykite ją.

49. Atskleiskite jam savo užslėptą fantaziją – su visomis smulkiausiomis detalėmis.

50. Darbo dienos pabaigoje atvažiuokite pasiimti jo prie biuro absoliučiai nuoga, išskyrus batelius, kojines ir lietpaltį.

51. Atsekite jam kelnes, kai jis bus už vairo, ir pradėkite stimuliuoti jo varpą. Tik teisingai įvertinkite situaciją kelyje ir tai darykite saugiose atkarpose!

52. Surenkite sekso savaitgalį, kai būsite tik dviese. Mylėkitės, gerkite, valgykite, vėl mylėkitės…Vėliau pažiūrėkite televizorių ir vėl prie reikalo…

53. Kartu nueikite į sekso prekių parduotuvę ir kiekvienas išsirinkite labiausiai patinkantį žaisliuką, kurį privalėsite išbandyti.

54. Nupirkite kelis pornografinius žurnalus ir juos kartu skaitykite. Jei ten pamatysite kažką įdomaus – nedelsdami išbandykite.

55. Pasiglamonėkite lifte.

56. Nustebinkite jį oraliniu, kuomet nurysite jo spermą.

57. Paskirkite jam pasimatymą mieste, kur nė vienas iš jūsų prieš tai dar nė karto nebuvo. Jūs turite atrodyti, kaip kekšė – juodi apatiniai, priklijuotos blakstienos ir visa kita… Išnuomokite kambarį viešbutyje ir elkitės su juo kaip tikra prostitutė.

58. Surenkite erotinio atvirumo vakarą ir pildykite vienas kito norus. Įsivaizduokite, kad esate meilės saloje, kur viskas galima ir viskas įmanoma. Atskleiskite vienas kitam, ką norėtumėte kartu nuveikti ir vienas po kito įgyvendinkite karštus troškimus.

59. Nupirkite knygą, kurioje aprašytos sekso pozos ir pabandykite ką nors naujo.

60. Paprašykite vyro įvesti varpą jums į makštį, bet nedaryti frikcijų. Su makšties įeigos raumeninio žiedo pagalba kiek galima stipriau suspauskite ją. Kartokite tai kurį laiką, tai suspaudžiant raumenis, tai atpalaiduojant, kad sujaudintumėte ir jį, ir save. Tačiau daugiau nieko jam neleiskite!

61. Trinkite jo varpą į bet kurią savo kūno dalį – žandus, spenelius, pėdas, glostykite ją plaukais.

62. Sujaudinkite jį ranka arba burna, o artėjant prie kulminacijos leiskite jam penį įterpti tarp krūtų ir ejakuliaciją patirti ten. Nepamirškite lubrikanto, kuris padės pasididžiavimui geriau slysti krūtimis.

62. Pozuokite jam apsinuoginusi ir leiskite padaryti erotiškų nuotraukų.

63. Suorganizuokite erotinę fotosesiją dviese. Fotografuokite save glamonių, lytinio akto metu, įamžinkite vienas kito intymias vieteles.

64. Jei jis išvažiuos į komandiruotę, kelionę ar žvejybą su draugais, lagamine ar tarp jo daiktų palikite jaudinantį laiškelį ir savo apatinius.

65. Į miegamąjį įeikite nuoga, tik su ilgais auliniais odiniais batais virš kelių.

66. Dažniau sekso ar glamonių metu pagirkite jo pasididžiavimą, pasakykite, kad jis nuostabus, papasakokite, kaip jo trokštate.

67. Išbandykite seksą vandenyje – baseine, SPA, ežere.

68. Prisiminkite paauglystę ir pasimylėkite automobilio galinėje sėdynėje.

69. Nepamirškite 69 pozos! Su laiku vienas kito kūną pažinsite taip, kad galėsite patirti orgazmą vienu metu. Tai nuostabus jausmas!