Žmonės dažnai šneka, kad vyras ir moteris negali būti tik draugais. Iš tiesų, yra keletas variantų, kai geriausi draugai atsiduria vienoje lovoje. Apžvelkime jų pliusus ir minusus:


1. Jūs – geriausi draugai, nesutinkantys su nuomone, kad draugystė tarp vyro ir moters yra neįmanoma. Jums įdomu būti kartu, jūs linksmai leidžiate laiką. Kas gi gali priversti tave atsidurti vienoje lovoje su tokiu gražiu ir artimu žmogumi? Jis visada buvo informuotas apie tavo asmeninį gyvenimą – kitaip, kam gi tu girtumeisi savo eiline meilės istorija arba dalintumeisi nesėkmėmis? Tavo draugas visada buvo pasiruošęs duoti tau patarimą ir išduoti dar vieną mažą paslaptį apie vyrų psichologiją. Be abejo, kai tavo eiliniam romanui ateina liūdna pabaiga, tu ateini skųstis ir verkti ant jo stipraus peties. „Kas išdrįso mesti tokią mielą merginą kaip tu?“  – pasakys jis. Žinoma, tai atsitiktinumas ir nėra prasmės prisiminti kieno buvo pirma idėja pratęsti vakarą lovoje, tačiau štai jūs jau ir mylitės.

Pliusas: tavo savivertei šiuo metu ypač reikalingi vitaminai, o sielai – artimumo išgyvenimas. Tavo draugas visų pirma – vyras, kas reiškia, kad jis pajėgus įtikinti tave tavo seksualumu, moteriškumu ir seksualiniu geidžiamumu. Gali suprasti tai, kaip ištiestos rankos (ir kūno) pagalbą.

Minusas: jeigu tu vis dar stipriai esi ką nors įsimylėjusi, neatidėliotinas seksas su draugu greičiausiai sugadins, nei pagerins tavo nuotaiką. Tu abejosi, ar tikrai jį netyčia paveikė tavo moteriškos savybės ar jis tiesiog suteikė tau draugišką palaikymą.

2. Koks gali būti asmeninis gyvenimas, kai turi darbą, hobį ir draugus? Taip jau išėjo, kad tavo lovos jau seniai niekas nešildo išskyrus pliušinį meškiuką. Tu lygtai ir pripratai prie to, tuo labiau, kad visada turi su kuo praleisti savaitgalį ar tiesiog paplepėti, bet kartas vienatvė tampa nepakeliama, o švelnumo ir artimumo poreikis tampa stipresnis už paprastus draugiškuosius jausmus. Draugas ir toliau būna šalia, ir tu pati net to nepastebėdama pradedi įžvelgti jame vyrą, tuo labiau, kad kitų vyrų šalia nėra. Šiek tiek viliojančiojo flirto, užsispyrimo ir patrauklumo – viskas įvyko ir tau patiko. O jam?

Pliusas: galbūt ne tik jis pabuvo tavo  seksualumo „išsigelbėjimo ratu“, bet ir tu atsivėrei jam iš naujos pusės? Jeigu jus abu tenkina seksas kaip draugystės elementas ir jus tenkina šių santykių laikinumas – tai kodėl gi ne?

Minusas: jeigu tavo draugas jau mėgaujasi sėkmingu asmeniniu gyvenimu, tai jūs abu įsiveliate į nemalonų meilės trikampį. Jeigu jis laisvas ir jūs toliau draugaujat kaip ir anksčiau, leidžiat kartu laisvalaikį ir plepate apie viską pasaulyje – ar tu įsitikinusi, jog nelauksi jo iniciatyvos ir ateityje? Galbūt jis yra pasiruošęs apriboti jūsų seksą tik šiuo vienu kartu, o tu pasijausi be priežasties įskaudinta.

3. Tiek pas tave, tiek pas jį viskas neblogai: jūsų romanai tęsiasi lygiagrečiai, jūs susipažįstate su aktualiomis vienas kito  „puselėmis“ ir kartu važiuojate atostogauti. Tavo moteriškasis smalsumas tampa vis stipresnis, o jo vyriškieji  kerai  – vis daugiau įtakojantys. Kuo daugiau jūs bendraujate, stengdamiesi likti draugystės rėmuose, tuo daugiau pastebite, kad norite įvertinti vienas kito patrauklumą kažkaip kitaip, nei anksčiau, ir jūs pagaliau mylitės. O vėliau dar kartą. Ir vėl. Tai tik todėl, kad jums abiem patiko kartu mylėtis.

Pliusas: dauguma labai tamprių santykių ir ilgalaikių santuokų prasidėjo būtent nuo paprasto draugiško sekso. Jeigu jums abiem gerai ir jūs aptikot, kad lovoje jūsų suderinamumas pasireiškia dar ryškiau, tai galbūt verta pabandyti bendrauti jau geresniame, romantiškesniame formate.

Minusas: jūsų draugystė gali greitai ir nelabai gražiai pasibaigti būtent todėl, kad seksas – tai jau kitas artimumo lygmuo: bendra lova stipriau pabrėš blogą charakterį ir nemalonius įpročius.