BDSM & Fetish

BDSM ir fetišas - tai išskirtiniai lovos žaidimai, pasirenkant vaidmenis. Čia vyrauja dvi pusės: nuolankioji ir dominuojanti, o su partnerių sutikimu,... seksas paaštrinamas ir sadizmo ar madochizmo elementais. Tai be galo jaudina ir įtraukia, o pasirinkus tinkamus žaisliukus bei atributus, jūsų lovos scenarijus gali būti karštesnis net už „50 pilkų atspalvių“...

Tarp BDSM ir fetišo žaisliukų galima rasti: plakimo mentelių, suvaržymo rinkinių, įvairių pančių, penio ir sėklidžių užveržėjų, raiščių, antkaklių, burnos kaiščių ir dar daugelį kitų prekių. Dažniausiai pradedantiesiems rekomenduojama pradėti nuo silpnesnių variantų, tokių kaip antrankių ar akių raiščių, vėliau palaipsniui pereinant ir prie visiško kūno suvaržymo ar net sekso mašinų. Kad ir ką pasirinktumėte, galite neabejoti, jog šie sekso žaisliukai tikrai paįvairins jūsų lovos žaidimus bei atneš naujų potyrių į jūsų seksualinį gyvenimą. Visgi, nepamirškite, jog BDSM ir fetišas – dviejų žmonių reikalas, tad nepamirškite apie tai pasikalbėti su partneriu ar partnere ir kartu išsirinkti jums labiausiai patinkančią prekę. 

Daugiau
Antrankiai
Antrankiai
Kojų suvaržymui
Kojų suvaržymui
Suvaržymo rinkiniai
Suvaržymo rinkiniai
Lovos ir durų pančiai
Lovos ir durų pančiai
Dvigubi pančiai
Dvigubi pančiai
Virvės / Juostos / Raiščiai
Virvės / Juostos / Raiščiai
Akių raiščiai
Akių raiščiai
Gaubtai / Kaukės
Gaubtai / Kaukės
Burnos kaiščiai
Burnos kaiščiai
Antkakliai ir pavadėliai
Antkakliai ir pavadėliai
BDSM aksesuarai
BDSM aksesuarai
Spenelių spaustukai
Spenelių spaustukai
Spenelių pompos
Spenelių pompos
Penio ir sėklidžių užveržėjai
Penio ir sėklidžių užveržėjai
Skaistybės diržai
Skaistybės diržai
Medicininiai prietaisai
Medicininiai prietaisai
Elektrostimuliacija
Elektrostimuliacija
Sekso mašinos
Sekso mašinos
Plunksnelės
Plunksnelės
Stekai
Stekai
Flogeriai
Flogeriai
Plakimo mentelės
Plakimo mentelės
Fetish apranga moterims
Fetish apranga moterims
Fetish apranga vyrams
Fetish apranga vyrams
Aukščiausia kokybė
Aukščiausia kokybė
BDSM baldai
BDSM baldai
BDSM rinkinys Pradedantiesiems
(1)
44.99 €
Suvaržymo rinkinys pažengusiems
(1)
98.95 €
8.95 €
Žaisliukų rinkinys Meilės pradžiamokslis
(6)
60.80 €
-43%
Antklodė šlapiam seksui
(5)
18.98 € 33.30 €
33.95 €
Spenelių siurbtukai Nothing but Sensation
(2)
14.95 €
1,700.00 €
Penio didinimas AndroPenis Gold
(2)
231.70 €
Katės kostiumas LATE X
(1)
299.00 €
Sekso mašina Power Banger
(1)
419.00 €
59.95 €
24.95 €
Antrankiai Švelnus tramdymas (juodi)
(5)
13.95 €
Sekso mašina Extreme
(1)
399.00 €
-20%
Fetišo rinkinukas Fetish set
(2)
39.96 € 49.95 €
349.00 €
BDSM rinkinys Aistringieji Rytai
(5)
29.95 €
Vibruojančios spenelių pompos Suck-Hers
(2)
24.99 €
Antrankiai Aistringas malonumas (rožiniai)
(2)
13.95 €
1,400.00 €
59.95 €
439.00 €
Analinis kaištis XouXou E-stim
(1)
89.95 €
-15%
Andro extender
(5)
144.46 € 169.95 €
Sekso mašina vyrams The Milker
(1)
1,400.00 €
Stekas - plunksnelė Nusižengimas
(1)
11.40 €
Vibruojantys spenelių spaustukai Lassos
(1)
21.95 €
Varpos didinimo prietaisas Extender
(1)
299.00 €
Pančių rinkinys Ugnis
(3)
15.00 €
Stiklinis analinis kaištis su uodega
(2)
21.95 €
Sekso mašina Įsimintinas Seksas
(2)
245.89 €
Speneliu pompos Stangrink
(1)
21.99 €
Fetish rinkinys Seksas ir valdžia
(4)
39.95 €
Antrankiai Minkštas suvaržymas
(3)
26.95 €
499.00 €
Teminis kostiumas Kambarinė
(1)
54.95 €

Populiariausi prekiniai ženklai


bad-kitty
black-level
cottelli-collection
pipedream
shots
zado

Noras valdyti ir būti valdomiems žmones kamuoja nuo pačių seniausių laikų. Tai būdinga visoms gyvenimo sritims. Todėl pančiai yra viena populiariausių erotinių prekių. Tačiau susidomėjimo šis žaislas vertas ne vien dėl savo funkcijos. Pristatome kelias išskirtines savybes, padedančias išsirinkti geriausią geidulingos bausmės priemonę.

1. Universalumas. Mėgautis pikantišku žaidimu gali tiek pradedantieji, tiek pažengusieji. Specialūs erotiniai antrankiai gali būti metaliniai ar plastikiniai, padengti švelniais pūkais ar kailiu, minkštu audiniu, dirbtine oda bei kitomis medžiagomis. Todėl šis žaislas puikiai tinka romantiškoms poroms ir patyrusiems fetišo gerbėjams. Naudojant tokius antrankius, lengva įsijausti į aistringo maištininko, griežto policininko, teisėjo, aikštingos valdovės ar seksualios kankintojos vaidmenis. Šį žaislą mielai naudoja ir tie, kurių geismą įžiebia nežinomybė. Užrištos akys ir suvaržyta judėjimo laisvė įkaitina daugelį. Be to, tokiais erotiniais žaidimais gali mėgautis tiek heteroseksualios, tiek homoseksualios poros.

2. Pritaikomumas. Esama nemažai suaugusiųjų žaislų, kuriuos geriausia naudoti vienus. Tačiau specialūs antrankiai seksui lengvai dera su kitomis priemonėmis. Jūsų aistros arsenalą gali papildyti net paprasčiausias šalis. Taip pat verta išmėginti specialius rinkinius, sudarytus iš antrankių ir: Kelnaičių su juostele. Jos padeda sukurti seksualų įvaizdį. Be to, prie tokio drabužėlio galite pritvirtinti kitus žaislus – pavyzdžiui, prisegamą falo imitaciją. Kilimėlio. Skirtingos medžiagos padeda įjaudrinti visą kūną ir sustiprinti baudžiamojo ar baudžiamosios pojūčius. Stimuliacijos priemonių. Galite rinktis švelniai kutenančias, šiurpuliukus sukeliančias plunksnas, rimtus seksualinius ketinimus įrodančius dirbtinės odos botagėlius, menteles ar kitą stiprius pojūčius užtikrinančią detalę. Lengvas antrankių pritaikomumas – priežastis, dėl kurios šiuo žaislu galite mėgautis daugybę kartų.

3. Reguliuojamos detalės. Žaismingus antrankius galite naudoti nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų kūno sudėjimas. Pagal poreikius lengva pritaikyti šio žaislo: Grandinėlės ilgį. Ši detalė gali siekti vos kelias arba keliasdešimt centimetrų. Pasirinkę norimą ilgį, galite supančioti ne tik rankas, bet ir kojas. Plotį. Skersmens reguliavimui skirti specialūs užsegimo mechanizmai, dirželiai arba raišteliai. Erotiniai antrankiai yra paprastas, tačiau labai intriguojantis suaugusiųjų žaislas. Lengvas valdymas, didelė pasiūla, pritaikomumas – pagrindinės savybės, dėl kurių išmėginti šią priemonę rekomenduojame ir jums.
 

 

Plačiau apie BDSM ir Fetish bei viską, ką reikia apie tai žinoti skaitykite mūsų straipsnyje BDSM - kas slepiasi už šių keturių raidžių? 

O galbūt norite visa tai išbandyti trise? Apie grupinį seksą skaitykite straipsnyje: "Svingeriai: galima lažintis, jog pažįstate bent vieną, užsiimantį grupiniu seksu"

Traukia BDSM ir Fetish, tačiau neturite partnerio/partnerės ir mėgstate solo žaidimus? Pasižvalgykite po kategoriją "Sekso lėlės".