Penio žiedai, movos

Penio žiedas ir įmautės - tai erotiniai žaisliukai, paprastai maunami ant varpos arba piršto. Jie skirti papildomai intymių vietų stimuliacijai i...r turi įvairius iškilimus ir antgalius, kurie paįvairina seksą bei suteikia daugiau euforijos. Žiedai ir įmautės gali būti labai įvairių formų ir funkcionalumo. Tai kraujotaką gerinančios ir varpą užveržiančios juostelės, vibruojantys žiedai, penio antgaliai su spygliukais ir daugelis kitų jūsų lovos draugų. Dėl geros kainos ir puikaus efektyvumo, šie žaisliukai puikiai tiks pradedantiesiems.

Penio žiedų naudojimas ne tik suteiks papildomo malonumo, bet ir galės padėti susitvarkyti su erekcijos problemomis - žiedas neleis kraujui taip greitai ištekėti iš varpos, dėl ko ji išliks kieta žymiai ilgesnį laiką. Taip pat šios sekso prekės bus puiki priemonė ir tiems, kurie per greitai patiria orgazmą, arba tiems, kuriems trūksta papildomų pojūčių sekso metu. Beje, penio žiedai ir įmautės gali būti naudojami tiek vaginalinio, tiek analinio ar oralinio sekso metu. Nebijokite bandyti ir atrasti – tai perkels seksualinius santykius į visai naują lygmenį!

Daugiau

Penio žiedai, movos


Vibruojantis penio žiedas We-Vibe Pivot
Penio žiedas Satisfyer Royal One
Penio žiedas Satisfyer Powerful One
Vibruojantis penio žiedas Satisfyer
Penio žiedas Bagsis
(6)
26.00 €
Masturbatorius + penio mova 2in1
Klasikinių penio žiedų rinkinys SONO
Penio žiedas NŌS (juodas)
Penio antgalių rinkinys Tokijas
Vibruojantis penio žiedas
Penio žiedas Gumbutis
(2)
8.00 €
Rožinis vibruojantis penio žiedas
Vibruojanti penio mova
(2)
29.95 €
Varpos žiedas Purpurinis padūkėlis
Penio užmovas RealRock 9”
Penio žiedas Rabbit Ears
(1)
26.95 €
Išmanusis penio žiedas Satisfyer Signet
Penio antgalis Dygliukas
(6)
12.95 €
Penio žiedas Trauka (mėlynas)
Varpos užmovų rinkinys Stimuliuok
Penio žiedas  Sudrebintojas
Penio žiedas Dviese
(3)
13.00 €
Varpos žiedas Vaginos karalius
Vibruojantis penio žiedas Love
Vibruojantis penio žiedas Agron
Penio žiedas NŌS (mėlynas)
Žiedų rinkinys Juodumas
(1)
12.95 €
-30%
Penio antgalis Karšta naktis
(2)
12.95 € 9.06 €
Penio užveržėjas Fifty Shades Love Ring
Penio antgalis Kaip tikras
Penio žiedas Purpurinis zuikutis
Penio žiedas – kaištis Ernis
Vibruojanti penio mova Pleasure for both
Penio antgalių rinkinys Extension Kit
Vibruojantis varpos žiedas Zuikutis
Vibruojanti penio mova Karštis

Populiariausi prekiniai ženklai


calexotics
lovetoy
rebel
the-screaming
toyjoy
you2toys

Kaip dėvėti penio žiedą?

Lengviausia penio žiedą uždėti dar prieš erekciją, bet galite pabandyti paeksperimentuoti. Žiedas nesunkiai apjuosia penį ir sėklidės, žinoma kol nėra erekcijos būsenos. Taigi užmaukite žiedą, po to perkiškite vieną kiaušinėlį po kito ir ten jau žiedą drąsiai palikite. Tinkamas žiedas lieka toje vietoje net tada kai penis nėra sustandėjęs. Visgi jis gali nesunkiai nuslysti ar net nušokti tada kai penis yra sustandėjęs. Tam, kad žiedą būtų lengviau nuimti galima naudoti lubrikantą. Jei tik pasijuntate nepatogiai ar nemaloniai iškart nusiimkite žiedą. Nedevėkite jo ilgiau nei 20 minučių. Pradedantiesiems reikėtų išbandyti keletą neilgos trukmės laiko tarpų, tam kad įsitikintų jog nieko nepažiedžia ir viskas vyksta gerai. Penio žiedai dažnai naudojami drauge su penio padidintojais, penio pompomis ir vyriškais masturbatoriais. Jie būna įvairių dydžių ir medžiagų.

Penio žiedai pagaminti iš tvirto plastiko arba metalo gali suteikti ypatingų pojūčių, tačiau jeigu nesate patyręs šie kieti žiedai gali būti ir pavojingi. Būkite atsargus. Įterpikte penį (nesustandėjusį!) pro žiedą, tada po vieną prakiškite sėklides. Kietieji žiedai neturi jokio spaustuko ar sagties, taigi vienintelis būdas nuimti žiedą –sulaukti kol praeis erekcija.

Naudokite saugiai

Kad viskas būtų saugu ir malonu, naudojant penio žiedą erekcija turi didėti po truputį. Jei pastebėsite stiprų išsipūtimą, reiškia žiedas per ankštas. Tokiu atveju iškart nuimkite žiedą. Gyvybiškai svarbu tuoj pat nuimti žiedą jei pajuntate skausmą arba jei jaučiate šaltį genitalijose. Nenaudokite penio žiedų jeigu jums būdingas kraujavimas, ar turite kraujo krešėjimo sutrikimų, jeigu esate diabetikas, jeigi turite giluminių kraujagyslių ar nervinių sutrikimų. Niekada nedėkite žiedo ant atvirų žaizdų, patinimų, infekuotų ar jautrumą praradusių vietų.

Ieškote stipresnio jaudulio ir norite suteikti partnerei daugiau malonumo? Tuomet penio žiedas yra kaip tik tai, ko ieškote. Nukeliaukite į tikrą malonumų rojų! Ant varpos arba sėklidžių dedama plastiko, silikono, odos ar kitos medžiagos žiedo formos juostelė tikrai nustebins savo poveikiu. Mažas sekso žaisliukas – didelis malonumas!

Atraskite naujus pojūčius kartu - šis mažas sekso žaisliukas skirtas ir jam, ir jai. Geresnė, ilgesnė ir jautresnė erekcija, stipresnis orgazmas ir papildoma stimuliacija partnerei – tai tobulas priedas geresniam poros seksualiniam gyvenimui.

Šis žaisliukas ne tik gerina erekciją, bet ir ją prailgina, padidina penį. Taip pat itin jaudina ir papildoma stimuliacija, kuri įaudrina klitorį akto metu.

Nedvejodami rinkitės šį žaisliuką, jei norite išmėginti kažką naujo, tačiau esate naujokas šioje srityje. Taip pat galite nustebinti savo partnerę šia maža dovanėle – tai vienas neutraliausių priemonių sekso industrijoje, todėl nėra ko varžytis.

Penio žiedų įvairovė

Nors žiedai – vieni iš mažiausių sekso žaisliukų, kitus jie pralenkia itin didele įvairove ir gausiu asortimentu.

Pirmiausia verta atkreipti dėmesį į įvairias medžiagas, iš kurių šie žiedai yra gaminami. Silikonas ar želinės medžiagos užtikrina natūralesnius pojūčius, tačiau tokios medžiagos kaip plastikas yra nepakeičiamos suteikiant penio žiedams papildomų stimuliacinių funkcijų. Taip pat galima rasti ir odinių ar net metalinių penio žiedų, todėl kiekvienas išsirinks jam tinkamiausią.

Dauguma penio žiedų skiriasi savo forma – įvairiausi gumbeliai, spygliukai, rutuliukai ir kitos formos yra skirtos papildomai stimuliacijai. Vibruojantys penio žiedai suteikia daugiau malonumo abiems partneriams. Prie jų tvirtinamas nedidelis vibratorius stimuliuoja jautriausias partnerės vietas.

Šie žiedai yra vieni populiariausių ir mėgiami daugelio porų. Jei jums svarbus vibracijos intensyvumas, rinkitės žiedą su reguliuojamu vibracijos greičiu ir pulsavimo režimu. Be to, daugelis vibruojančių žiedų yra įjungiami mygtuko paspaudimu, tačiau asortimente rasite ir žiedų su nuotoliniu būdu įjungiamu vibratoriumi – juk taip dar smagiau!

Erotinių prekių parduotuvės greta penio žiedų ar rinkiniuose kartu su jais dažnai siūlo ir penio atgalius, užmovas. Šie sekso žaisliukai yra dėvimi panašiai kaip žiedai ir gali būti uždaru ar atviru galu ir yra daugiau skirti moters malonumui pasiekti – peniui jie suteikia papildomų iškilumų suteikiančių partneriai daugiau potyrių. Kai kurios užmovos yra dvipusės, todėl gali būti naudojamos tiek vieno, tiek kito partnerio stimuliacijai.
 

 

 

Kaip išsirinkti?

Šis nedidelis daikčiukas suteiks didelį malonumą porai ir paįvairins pojūčius. Tačiau, kad išvengtumėte nesklandumų, išsirinkite jį atsakingai. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios penio žiedas yra pagamintas. Norint pirmąjį kartą išmėginti žiedą, patariama rinktis elastingą medžiagą arba modelį su reguliuojamu dydžiu.

Jei savo dydį jau žinote – rinkitės penio žiedą pagal jo savybes ir funkcijas, nes jau žinote, ką šis žaisliukas gali suteikti.

Vibruojančios detalės, specialios formos, antgaliai – visa tai skirta papildomai stimuliacijai. Atkreipkite dėmesį į tai, nes kiekviena forma suteikia daugiau galimybių, potyrių. Papildomos detalės dažniausiai skirtos papildomai moters stimuliacijai – klitoriui ar vaginai. Renkantis žiedą pravartu pasitarti su partnere ir išsiaiškinti, kokių potyrių ji tikisi, kokia stimuliacija jai priimtina.

Dauguma žiedu yra maunani ant penio, tačiau kai kurie taip pat apglėbia ir sėklides. Tai priklauso nuo žiedo modelio, todėl renkantis verta atkreipti dėmesį, koks penio žiedas patogesnis dėvėti.

Galite rasti įvairaus dizaino penio žiedų, atspindinčių įvairius elementus, pavyzdžiui, turi kiškio ausis, velniuko figūrą ir pan. Nors dizainas nėra pagrindinis pasirinkimo aspektas, jis visgi svarbus. Rinkitės tokį žiedą, kuris atrodytų patraukliai abiems partneriams, keltų seksualias asociacijas ir tiesiog kaitintų kraują jaudinantiems žaidimams.

Kodėl verta išbandyti?

Vyriškam pasididžiavimui žiedas suteikia ypatingos galios. Pirmiausia, jis gerina kraujotaką, užtikrina jos intensyvumą. Tai garantuoja stipresnę ir ilgesnę erekciją, taip pat padidina apimtis (nors tai ir nėra pagrindinis efektas, kaip naudojant specialiai varpos dydžiui skirtas priemones, pavyzdžiui, penio pompas). Dėvint žiedą juntamas švelnus spaudimas, didesnis jautrumas.

Įvairūs antgaliai ar nedidelis, kartu su žiedu komplektuojamas vibratorius yra skirtas klitorio stimuliacijai, o paviršiaus formos – papildomai vaginos stimuliacijai.

Kai kurie žiedai taip pat turi specialius antgalius, kurie skirti analinei stimuliacijai. Tik su penio žiedu vyras gali pakylėti partnerę iki devinto dangaus!

Šis žaisliukas taip pat garantuoja ilgesnius meilės žaidimus ir daug malonesnę pabaigą. Dėl žiedo sukeliamo spaudimo orgazmas bus stipresnis ir intensyvesnis.

Penio žiedas – unikalus sekso žaislas, suteikiantis malonumą ir jam, ir jai. Tai poros seksualiniams santykiams paįvairinti skirta priemonė, kuri gali sužadins laukinę aistrą ir dovanos geriausius potyrius drauge su kiekvienu judesiu!

Kaip naudoti?

Smagiems seksualiems žaidimams skirtas žaisliukas naudojamas labai paprastai – užsidėkite prieš erekciją arba jau ją pasiekus. Lengvesniam uždėjimui taip pat gali būti naudojamas nedidelis kiekis lubrikanto. Žiedas gali būti naudojamas kartu su kitais erotiškais žaislais, kurių poveikį dar labiau sustiprins. Dažnai žiedas naudojamas pasiektai erekcijai „užfiksuoti“ ir išlaikyti iki 20 minučių (ilgiau būti užsidėjus penio žiedą nerekomenduojama). Nebijokite eksperimentuoti ir atrasti beribį malonumą.

Daugiau apie penio žiedus ir tai, kaip juos naudoti, skaitykite straipsnyje
Geriausias aksesuaras JAM - penio žiedas: ką apie jį reikėtų žinoti?