Vibratoriai vyrams

Vibratoriai vyrams (tinka ir moterims) yra skirti analinės angos stimuliacijai ir pasižymi išskirtine, kiek platėjančia forma, kuri užtikrina saugią ir malonią sueitį. Šie žaisliukai gali atlikti įvairias funkcijas: sukinėtis, vibruoti, pulsuoti ir pan. Paprastai analiniai vibratoriai būna keleto tipų: klasikiniai, siaurėjančia galvute, lenktos formos, valdomi pulteliu ar pripučiami analiniai vibratoriai, kurie prisitaikys prie jūsų kūno anatomijos. Mėgaukitės analinių žaidimų įvairove! 

Items 1-36 of 46

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
  1. Vibratorius "Nuodėmės saldumas"

    Special Price 14,12 € Regular Price 21,72 €
  2. Prostatos masažuoklis LELO vyrams (mėlynas)

    Special Price 99,00 € Regular Price 159,00 €

Items 1-36 of 46

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Rinkdamiesi naują vibratorių vyrams (tinka ir moterims), atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

Tinkama lubrikacija. Tirštas lubrikantas efektyviai sumažina diskomforto ar traumų tikimybę. Tam, kad išangės stimuliacija būtų maloni, suderinkite patvarų vibratorių ir analiniams žaislams skirtą, vandens pagrindo lubrikantą.

Švara. Tik švarus analinis žaislas yra saugus. Norėdami išvengti infekcijos tikimybės, skirkite pakankamai dėmesio vibratoriaus priežiūrai. Tam puikiai tinka įprastas antibakterinis muilas arba specialus dezinfekcinis erotinių žaislų valiklis.

Tai žaislai, kurių funkcionalumu ir saugumu jau įsitikino tūkstančiai žmonių. Laikydamiesi paprastų naudojimosi taisyklių, galite mėgautis malonumu vieni arba suteikti nepakartojamų potyrių savo partneriui ar partnerei. Sprendimas, ar išmėginti išskirtinius analinio vibratoriaus privalumus – jūsų rankose.

Žaisdami su analiniu vibratoriumi, būtinai naudokite analinį vandens pagrindo lubrikantą. Kadangi analinė anga neišskiria natūralios lubrikacijos, lytinis aktas be lubrikanto nesuteiks Jums malonumo, o tik sausumo ir trynimo jausmą.

Analinių vibratorių tipai

Lenktos formos analiniai vibratoriai, kurie dar yra vadinami vibruojančiais prostatos masažuokliais. Šis tipas skirtas vyrams - malonumui bei prostatos masažui.

Klasikiniai analiniai vibratoriai. Tai vibratorius, iš pirmo žvilgsnio niekuo nesiskiriantis nuo vaginalinio. Jį galima atpažinti pagal siaurėjančią galvutę. Šis tipas yra universalus - tinkantis tiek vaginaliniams, tiek analiniams žaidimams. Bet jei ką tik naudojote jį analiniam seksui, nepamirškite gerai išplauti ir kaip reikiant apdoroti antiseptiku, prieš kišdami į vaginą!

Vibratoriai, valdomi pulteliu. Dabar galėsite džiaugtis analiniu malonumu, turėdami laisvas rankas ir panaudodami jas kitiems jaudinantiems veiksmams atlikti! Tokie analiniai vibratoriai būna įvairių formų - nuo klasikinių iki kamuoliukų pagaliuko formos.

Pripučiami analiniai vibratoriai. Šio tipo žaisliukai lengvai prisitaiko prie Jūsų kūno anatomijos. Pripūskite tiek, kiek reikia ir mėgaukitės! Šie vibratoriai vyrams taip pat suteiks neįtikėtinų akimirkų.