Liežuvis lai būna minkštas/švelnus, o žandikaulis atsipalaidavęs, pabandykite laižyti nuo makšties įėjimo iki klitorio ir sekite išorinius makšties kraštus, iš abiejų pusių, išilgai jos. Kartojami aukštyn – žemyn judesiai, ir atvirkščiai, gali būti labai gera priemonė atvėrimui.


Lūpų laikymas


Laikydami abi išorinių lūpų dalis savo lūpomis, vedžiokite liežuviu tarp vidinių ir išorinių lytinių lūpų, vienoje pusėje vienu metu.


Įsiskverbimas liežuviu


Dauguma moters makšties nervų galūnėlių yra prie įėjimo ir maždaug porą colių viduje. Taikykitės į šias sritis savo liežuviu, įterpdami jį į makštį. Metodai yra gana riboti dėl liežuvio ilgio, bet pabandykite judinti liežuvį jį įvesdami ir ištraukdami, o taip pat ratu vedžiojant jos įėjimo viduje.


Greiti judesiai


Pirštais praskleiskite išorines makšties lūpas. Švelniai judinkite savo liežuvį aplink jos klitorį. Laisvai judėkite, bet nuolat grįžkite prie klitorio, kadangi tai jautriausia vieta. Dauguma moterų dėl to pašėlsta/sulaukėja, tačiau kai kurioms tai pernelyg intensyvu. Jei nesate tikri, kaip jai patinka, klitorio stimuliaciją būtinai pradėkite palengva. Išbandę, atkreipkite dėmesį į tai, ar ji dejuoja iš ekstazės ar skausmo.


Toliau aprašytos technikos neturėtų būti naudojamos, kol jūsų partnerė nėra pakankamai įkaitusi (t.y. sudrėkusi). Tai daug intensyvesni metodai ir gali būti per stiprūs kai kurioms moterims, net ir tada, kai jos artėja prie orgazmo.


Klitorio čiulpimas I


Atidenkite jos klitorių praskleisdami lūpas ir švelniai užgobkite. Kai klitoris atidengtas, suteikite jam greitą lengvą įsiurbimą; palengva traukdami jį į burną ir paleisdami. Tai kaip laižyti torto suplaktą tešlą nuo savo piršto. Neįtikėtinas jausmas, ir yra puikus dalykas, jei norite ją pakankinti – bet nereikia persistengti! Kai pradedate, mes rekomenduojame nenaudoti dantų ar tvirto įsiurbimo.


Klitorio čiulpimas II


Paimkite atidengtą klitorį į burną ir švelniai čiulpkite ji, tuo pat metu staigiais liežuvio judesiais judėkite virš ar aplink jį. Tai galima padaryti labai palengva arba labai agresyviai, o pirštų naudojimas tuo pačiu metu, paprastai pagreitiną intensyvų orgazmą.


Liežuvio vamzdelis


Susukite savo liežuvį į vamzdelį (jei to padaryti negalite, pamirškite apie tai, nes tai yra genetinis gebėjimas, kurio negalima išmokti). Ši technika geriausiai veikia apverstoje arba 69 pozicijoje. Susukite savo liežuvį į vamzdelį ties jos klitoriu. Judinkite jį pirmyn ir atgal; iš tikrųjų, jūsų liežuvis daro kažką panašaus į tai, ką daro moters makštis apie vyro varpą. Tai gali bet kurią moterį priartinti prie itin sprogaus orgazmo krašto.


Abėcėlė


Pabandykite naudoti savo liežuvį lyg rašytumėte ant genitalijų abėcėlę. Tai veikia stebėtinai gerai, kadangi liežuvis visada juda skirtingomis kryptimis. Sužinokite jos mėgstamiausias raides ir seką, kad pasiektumėte geriausią rezultatą!


Kiti patarimai


Gero meilužio rankos niekada nenustoja judėti, todėl nuolat tyrinėkite, įterpkite pirštą arba masažuokite jos šlaunis.


Taip pat galite pabandyti naudotis įvairiais aromatizuotais geliais, aliejais bei lubrikantais. Kai kurie iš šių produktų šildo juos trinant, arba pūskite, taip papildomai stimuliuosite.


Mėtos turėjimas burnoje, kai jūs atliekate kunilingą, taip pat gali pagerinti rezultatą. Mėta, jei ji nėra pernelyg silpna arba per stipri, gali sukurti labai intensyvų dilgčiojimo pojūtį ir padidinti jūsų produktyvumą.