Yra įvairių sekso žaislų, bet turbūt nesusimastome, iš kokių medžiagų jie pagaminti. 


Cyber skin buvo sukurta tam, kad atkartotų tikrosios odos pojūtį. Taip tikros.. kaip jūsų! Ji yra tampri, itin minkšta su aksomine konsistencija. Ji primena tikrą makštį ar varpą! Cyber skin turi ir kitų pavadinimų, pavyzdžiui, Soft skin, Ultra skin, Eros kin & Soft touch ir yra labai absorbuojanti. Dėl jos realistinio pojūčio, ši medžiaga yra brangesnė nei dauguma. Rekomenduojame naudoti vandens pagrindo lubrikantą, nes naudojant silikono lubrikantą, Cyber ​​skin medžiaga bus veikiama aliejaus. Cyber ​​Skin savo sudėtyje neturi ftalatų. Cyber ​​skin gaminius rekomenduojame valyti po šiltu  tekančiu vandeniu, nukratyti vandens perteklių ir palikti išdžiūti. Jūs netgi galite silpnu režimu išdžiovinti plaukų džiovintuvu! (Nesupakuokite kol dar šlapia). Po plovimo jis bus lipnus, bet tai yra normalu.


Stiklas: Stikliniai sekso žaislai ne tik gražūs, jie idealiai slidūs, todėl lengvai slysta į vaginą ar išangę. Dar geriau, kai kartu naudojamas gera lubrikantas, nes tuomet jie ilgiau išlieka slidūs! Net apie 10 minučių palikus kambario temperatūroje, stiklas gana lengvai įšyla. Kiekvieną kartą prieš naudojimą, stiklinį žaislą rekomenduojame patikrinti. Stiklinius sekso žaislus labai lengva valyti, tiesiog nuplaukite juos šiltu vandeniu su muilu arba specialiu žaislų valikliu. Jie netgi gerai atrodo ant jūsų spintelės prie lovos!


Želė: tai populiariausia sekso prekėms naudojama medžiaga. Ji naudojama įvairių produktų gamybai. Dėl to, kad želė yra pigi medžiaga ir būna įvairių spalvų (visos vaivorykštės spalvos ir dar daugiau), sekso žaislų pramonėje želė yra naudojama dešimtmečius. Ji atlieka savo darbą! Šios medžiagos trūkumas yra tas, kad maži želiniai sekso žaislai greitai susitepa ir geriau sugeria drėgmę nei kitos medžiagos. Kadangi ši medžiaga lengvai sugeria drėgmę, rekomenduojame naudoti prezervatyvą, dėl kurio produktas ilgiau tarnaus!! Sekso žaislai iš želė linkę greičiau sušilti. Po kiekvieno naudojimo žaislą rekomenduojame nuplauti šiltu muiluotu vandeniu ir laikyti jį dėžėje arba sausoje, dulkių neveikiamoje vietoje!


Lateksas/Guma: Guma/lateksas yra labai tvirta ir ilgalaikė medžiaga, pigi, tampri ir prisitaikanti. Guminiai sekso žaislai paprastai būna kūno spalvos arba juodi. 


Metalas: metalas nėra dažnai naudojamas. Metalas daugiau naudojamas „Hardcore“ sekso žaislų gamyboje, pavyzdžiui S&M (sado-mazo) arba jei reikalingas tikrai galingas sekso žaislas!! Metalu lengviau sklinda vibracijos. Be to naudojant metalą mažiau tikėtina alerginė reakcija ar rečiau perduodami mikroorganizmai. Metalas lengvai valomas.


Plastikas: Plastikiniai sekso žaislai turi kietą paviršių, bet paprastai yra švelnūs, rievėti arba su tekstūra. Akivaizdu, tai priklauso nuo naudojamo sekso žaislo tipo. Kieto plastiko žaislai lengviau perduoda vibracijas, kurios garantuoja galingesnius pojūčius ir stipresnį orgazmą! Plastikiniai sekso žaislai neturi kvapo ir yra lengvai valomi.


Silikonas: Silikonas greitai įšyla ir išlaiko šilumą. Primena „realų pojūtį“. Jis nesugeria drėgmės ir yra labai lankstus, tai reiškia, kad yra hipoalerginis ir gali būti lengvai valomas šiltu vandeniu arba specialiu žaislų valikliu. Silikoniniai žaislai skiriasi savo tankiu, o tai reiškia, kad kai kurie jų yra tvirti, o kiti labai minkšti… Kadangi silikonas yra viena iš brangiausių medžiagų, silikoniniai sekso žaislai paprastai yra brangesni, rankų darbo, o reiškia, kad labai aukštos kokybės. Silikonas neturi blogo kvapo, jis lengvai prisitaiko prie kūno kontūrų, o vibracijas perduoda lengviau nei bet kokia kita medžiaga. Įsitikinkite, kad naudojate tik vandens, o ne silikono pagrindo lubrikantus, nes silikonas ištirpdys jūsų sekso žaislą.