Higienos priemonės – tai nuolat randamas, būtinas atributas Jūsų miegamajame. Sekso žaisliukų valikliai ne tik dezinfekuoja, apsaugo nuo infekcijų ir grybelių, bet ir palaiko švarą. Kai kurie jų panaikina ne tik bakterijas, betir virusus.


Naują sekso žaisliuką yra būtina apdoroti antiseptiniu žaisliukų valikliu.  Po to galite apsiriboti tik šiltu vandeniu ir muilu, tačiau kartais nepamirškite apipurkšti jį ir valikliu – taip apsaugosite save nuo papildomų nemalonumų.


Kruopščiai valyti žaisliukus privaloma. Nors kai kurie virusai sunyksta lengvai, tačiau yra tokių, kurie gali gyvuoti savaitėmis ar mėnesiais, net ir visiškai neturėdami sąlyčio su kūnu. Jeigu norite išvengti nėštumo, taip pat svarbu kruopščiai pašalinti spermą, kuri gali būti likusi ant sekso žaisliukų. Manote, kad nesugebėsite kruopščiai prižiūrėti žaislų?  Tuomet siūlytume nusipirkti jiems pakaitalus. Skiltyje „sekso žaisliukų valikliai“ skaitykite informacija, kuri supažindins Jūs kaip tinkamai prižiūrėti skirtingus žaislus, bet tai nereiškia, kad nereikia skaityti žaislų naudojimo instrukcijų.