Kiekvienas iš mūsų sulaukiame tos dienos kai pagaliau pasiryžtame iš internetinės sekso prekių parduotuvės nusipirkti patį pirmąjį sekso žaislą. Ši patirtis gali sukelti šiek tiek streso… bet atsipalaiduokite. Mes pateiksime  gidą (pagalbininką), kuris jums padėsi priimti teisingą sprendimą.


Kiek pinigų turėčiau išleisti?


Jūsų lėšos bei piniginės storis nulems norimų įsigyti sekso žaislų tipą ir kiekį. Jeigu turite ribotą biudžetą, rinkitės tuos sekso žaislus, kurie  labiausiai jaudintų seksualinius malonumus sukeliančias vieteles. Rinkitės vibratorių, jeigu klitorio stimuliacija jus įaudrina labiau nei kiti sekso žaidimai. Pirkite analinius kamuoliukus arba prostatos masažuoklius jeigu jus užveda analiniai žaidimai.


Kokią formą rinktis?


Gal norite falo imitatoriaus, kuris panašus į jūsų geidžiamos kino žvaigždės penį? O gal jums norisi kažko subtilesnio? Formos pasirinkimą nulems tai, kaip ir kur planuojate naudoti  sekso žaislą. Jeigu  bijote, kad oro linijų personalas vibratorių  paprašys pašalinti iš bagažo, kaip netinkamą pervežti, rinkitės į masažuoklį panašų vibratorių, arba Pocket Rocket, kuris panašus į lūpų dažus.


Kokią spalvą rinktis?


Galbūt  norite sekso žaislų, kurių spalvos suderintos? Tuomet rinkitės tik rožinius arba raudonus. O gal jums patinka peršviečiami falo imitatoriai? Ar labiau mėgstate lengvas pastelines ar sodrias ir tamsias spalvas? O gal spalva iš vis nėra svarbi? Forma ir spalva pirmiausia turi būti jums priimtina ir maloni akiai.


Kokia medžiaga tinkamiausia?


Sekso žaislai gaminami iš įvairių medžiagų – plieno, silikono, želės – gumos, plastiko, stiklo, PVC, odos imitacijos. Rinkitės medžiagą, kuri jums labiausiai patinka! Plienas ir stiklas puikiai tiks jeigu trokštate stiprių ir tvirtų pojūčių. Karščio/šalčio pojūčiams stiklą galimą įkaitinti (karštame vandenyje) arba atvėsinti (šaldytuve). Želė – labai populiarus pasirinkimais, nes yra tvirtas tačiau minkštas ir malonus odai. Odos imitacija suteikia pačius realiausius pojūčius, tačiau jai reikalinga papildoma priežiūra bei būtina naudoti lubrikantą be silikono.


Koks dydis tinkamiausias pradedančiajam, o ypač analinio sekso naujokui?


Pirmam kartui patartina pasirinkti mažesnį sekso žaislą, ypač jeigu niekada nenaudojote analinio sekso žaislų. Kaiščiai ir prostatos masažuokliai būna keletos dydžių. Falo imitatoriai ir vibratoriai taip pat būna mažo (small), vidutinio (medium) ir didelio (large) dydžių – puikiai galėsite prisitaikyti pagal savo seksualinius poreikius. Pradėkite nuo mažų dydžių ir tobulinkitės nuolat didindami!


Ar pirkti klasikinį ar įdomesnį sekso žaislą?


Klasikiniai sekso žaislai milijonus moterų padarė laimingomis, taigi galite rinktis užtarnautą reputaciją ir bandyti. Tačiau jeigu esate linkusi į nuotykius, kodėl nenusipirkus vandeniui atsparaus vibratoriaus? Tokiu atveju, galėtumėte mėgautis žaisliuku vonioje arba duše. Klasikinis analinis žaislas – mažas kaištis. Jei norite labiau paeksperimentuoti – didelis kaištis galėtų būti  būtent tai, ko trokštate!


Man reikia klitorį ar vaginą stimuliuojančio žaislo? O gal abiejų?


Tam kad pasiektų orgazmą moteriai būtina klitorio stimuliacija. Tačiau kai kurios moterys pasiekia ypatingą orgazmą kai masažuojamas jų G taškas. Vibratoriai tam ir skirti, kad stimuliuotų drauge ir klitorį ir G tašką.  Dažnai įkaitusios ir malonių nervinių dilgčiojimų apimtos moterys  mėgsta sustiprinti  pojūčius vaginoje todėl naudoja vibratorius arba falo imitatorius, o užplūstant vidiniam karščiui jos nemąstydamos griebiasi G-taško vibratoriaus.


Ar žaislas reikalingas tik man ar galiu juo dalintis su savo partneriu?


Kokius sekso žaislus vertėtų pirkti, priklauso nuo to, ar norite juo naudotis viena(s) ar drauge su savo partneriu. Nepaisant to, kad vibratorius tinkamas naudoti drauge su partneriu, dažniausia apsiribojama asmeniniais žaidimais.  Neribokite, bent jau, sekso žaislų panaudojimo vietos! Vibratoriai puikiai stimuliuoja  klitorį, lytines lūpas, analinę angą, pėdas, veidą ir spenelius. Drauge su partneriu drąsiai naudokite aromatinius ir šildančius lubrikantus – jie suteiks papildomų malonumų. Sekso žaislus tokius, kaip dvigubas falo imitatorius taip pat galite naudoti drauge su partneriu. Prisegami falo imitatoriai (strap on) sukurti tam, kad juos būtų galima naudoti porose. Svarbu sekso žaislus tinkamiai prižiūrėti ir po naudojimo būtinai apiplauti –  ypač jeigu jais dalinatės su partneriu.


O kaip su analiniais žaidimais? Kokios žaislų rūšys tinkamos?


Jeigu nesate bandę analinių žaidimų – mažas anlinis kaištis puikus pirmasis pasirinkimas.  Vėlesniam naudojimui galite pasirinkti ir didesnį kaištį. Patyrę analinių žaidimų fanai mėgaujasi analinias kamuoliukais ir prostatos masažuokliais.  Kai kurie analiniai žaislai trinasi į taprvietę taip masažuodami prostatą ir sukeldami  sunkiai nusakomus seksualinius pojūčius. Pabandykite vis tai patirti!