Ne retai rinkdamiesi prekę vadovaujamės vyraujančiais stereotipais, puolame skaityti komentarų ir kitų atsiliepimų, taip stengdamiesi visas kylančias abejones nuvyti į šalį. Tikriausiai visiems teko girdėti posakį ”kas nerizikuoja, kas negeria šampano”, todėl kartais menkutė rizika, drąsa išbandant naujoves labai pagirtinas dalykas. Vyrauja keletas mitų apie stiklinius sekso žaislus, kuriuos nieko nelaukdami skubame paneigti ir tuč tuojau išsklaidyti.


Stiklinis sekso žaislas greit suduš ir netarnaus ilgai. Jei prekę naudosite pagal paskirtį, o ne kalsite juo pavyzdžiui vinis į sieną, galite nesibaiminti, vibratorius tikrai nesuduš. Tokio tipo vibratoriai pagaminti iš saugaus, medicininio stiklo, todėl jei nenumesite jo ant žemės ar iš visų jėgų nestuktelėsite į kietą paviršių, žaisliukas išliks sveikas. Tačiau atminkite vieną pagrindinę taisyklę – jei netyčia jį įskėlėte, naudoti jau nebegalėsite.


Stiklinis sekso žaislas gali ne juokais sužeisti. Tokio tipo žaislai neturi aštrių kampų ar briaunų, kurios galėtų įpjauti ar sužeisti. Jie lengvai slysta, intensyvesniam malonumui sustiprinti puošti grioveliais ar iškilumais, kuri tik dar labiau stimuliuoja. Nors stikliniai žaislai yra įvairių formų, tačiau kiekviena iš jų sukurta taip, kad atitiktų žmogaus anatomiją


Pojūčiai nebus tokie malonūs, lyginant su plastikiniais arba želiniais sekso žaislais. Viskas priklauso tik nuo Jūsų nusiteikimo. Jei jau prieš pirkdami stiklinį sekso žaislą galvosite, kad iš jo nebus jokios naudos, kad nepatirsite malonu – taip ir bus. Už viską svarbiau pozityvus mąstymas ir nebijojimas išbandyti naujoves. Nė vienos iš šių medžiagų negalima lyginti tarpusavyje ir teigti, kad ši bloga, o ši – nepriekaištinga. Visos jos labai skirtingos, turinčios savitų pliusų ir minusų. Kalbant apie stiklą jis tinkamas intensyviai stimuliacijai, analiniams žaidimams ir net G taško paieškoms atlikti. Taip pat nereikėtų baimintis ir stiklo šaltumo, daugumą stiklinių sekso žaisliukų galima pakaitinti šiltų ar atvėsinti šaltu vandeniu. Stiklas tokia medžiaga, kuri lengvai keičia aplinkos temperatūrą ir ilgai ją išlaiko.


Ruošiantiems įsigyti stiklinį žaislą, trumpai supažindinsime su keletu pagrindinių jų savybių:


1. Pagamintas iš saugių medžiagų, todėl nesukels alergijos ar kitų nemalonių pojūčių.


2. Lengvai valomas, galima tiesiog nuplauti po karštu vandeniu ir tokiu būdu pašalinsite visas bakterijas ir mikrobus.


3. Didžiulis pliusas – tinkami naudoti su bet kokio pagrindo lubrikantais. Slidūs, todėl nereikės daug lubrikanto.


4. Prisitaiko prie aplinkos pokyčių, todėl gerai išlaiko bet kokią temperatūrą.


5. Tinkamai naudojant tarnaus jums bene amžinai.

Taigi, tik nuo jūsų priklauso iš kokios medžiagos pagaminti sekso žaislai jums mieliausi. Bet išbandyti verta įvairius.