Sekso žaislų panaudojimas su savo partneriu gali būti įvairus, priklausomai nuo to, kiek jūsų partneris mėgsta eksperimentuoti. Vieniems žmonėms, svarbiausia tiesiog pasakyti „gal pabandom“, o kitiems tiesiog gali prireikti švelnesnio įtikinimo, pavyzdžiui, „internete skaičiau apie poras, kurios sekso metu naudoja vibratorius ir tai skamba įdomiai.“ Čia rasite keletą ekspertų pasiūlymų kaip į mylėjimosi patirtį įterpti sekso žaislus.


Kai kurie vyrai tikrai bijo sekso žaislų. Dildo jie gali vertinti kaip savęs pakaitalą arba imti nerimauti, kad jų partneris gaus daugiau malonumo iš žaislo nei sekso.


Atminkite, kad sekso žaislas yra tik smagus žaidimas, tačiau iš jo neįmanoma gauti emocinio ryšio.


Mes siūlome, kad partneriai vienas su kitu naudotų erotinius žaislus, taip atsilaisvinama nuo kontrolės, o patirtis tampa įdomesnė.


Be abejo reikia šiek teik informacijos. Pavyzdžiui, daugumai moterų norint pasiekti orgazmą, reikalinga klitorio stimuliacija, nes pasiekti orgazmą vien per lytinius santykius ne visada įmanoma.


Saugumo užtikrinimas


Jūsų tikslas pateikti sekso žaislą kaip naują pasilinksminimo būdą, o ne kaltinti partnerį tuo, kad „jo nepakanka“. Daugelis vyrų daugiausia nesaugumo patiria bijodami, kad juos pakeis vibratorius. Jeigu santykiuose yra nesaugumo klausimų, šis pokalbis gali juos iškelti į paviršių ir kai kuriais atvejais pabloginti situaciją.


Turėkite omenyje, kad ne sekso žaislas tai padarė, tie klausimai jau buvo.


Daugiau energijos


Vaikinai, kurie nerimaujate, kad sekso prekės reiškia, jog esate nepakankamai geri meilužiai, vertinkite sekso žaislus kaip „elektrinius įrankius“.


Prisiminkite: rankinis atsuktuvas ir elektrinis grąžtas atlieka tą patį darbą, tačiau elektrinis įrankis tą darbą atlieka lengviau ir greičiau.


Geras dailidė nekaltina savęs dėl to, kad nėra pakankamai kvalifikuotas viską atlikti rankiniu būdu, nes jis žino, kad įrankių naudojimui reikia įgūdžių. Žaislas nepakeičia partnerio, jis tik leidžia jam pasireikšti kitose srityse.


Sužadinkite geismą


Apliekite ją komplimentais ir bučiniais. Įžanga yra absoliuti būtinybė, kuri ją sušildys ir ji galės mėgautis patirtimi su sekso žaislu. Jei jai pirmoji patirtis nepatiko, gali šiek tiek užtrukti, kol ji bus atvira naujam bandymui. Jei ji jau turi žaislą, paprašykite jį panaudoti prieš jus. Jei ji atsisako, rekomenduojame nepirkti žaislo, kol to neaptarsite su ja.


Turėkite omenyje, kad orgazmas nėra lenktynės. Naudokite glamones, tada sustokite (nebent ji maldauja daugiau). Tai ją atpalaiduos ir ji nesijaus taip tarsi žaislo naudojimas būtų būtinybė – tiesiog tai kažkas įdomaus ir naujo. Įvairovė yra gyvenimo prieskonis ir tai yra saugiausias būdas atnešti įvairovę į jūsų miegamąjį. Priklausomai nuo jūsų patirties, galite nuspręsti kaip dažnai sekso žaislą naudosite ateityje.


Jeigu bet kuriuo metu pasidaro nebeįdomu, sustokite. Grįžkite prie glamonių, o žaislą padėkite į šalį. Būkite kantrūs.