Naujų vėjų į intymius poros santykius galima įpūsti įvairiai. Sekso žaisliukai, tai vienas iš pagrindinių būdų, kurie leidžia įsimylėjėliams iš naujo atskleisti savo seksualumą bei įgyvendinti slapčiausius erotinius troškimus.


Kai kurioms poroms, seniai esančioms kartu, seksas ima teikti vis mažiau pasitenkinimo. Kad santykiai vėl sukibirkščiuotų aistra, į pagalbą galima pasitelkti sekso žaisliukų, kuriuos vyras ir moteris naudotų savo seksualiniams poreikiams patenkinti. Šiai kategorijai priskiriami raiščiai ir botagai, kaukės ir antkakliai, specialios grandinės ir antrankiai, specializuoti drabužiai, erotiniai apatiniai rūbai, taip pat baldai ir įranga, kurią pora gali naudoti savo intymiems žaidimams.


Naujų įspūdžių odisėja


Sekso žaisliukai – ne šių dienų išradimas. Dar Senovės Egipte ir Romoje turtingųjų sluoksnis naudojo erotinio pobūdžio daiktus, suteikdami sau malonumą ir pasitenkinimą. Tais laikais atsirado ir dirbtuvių, kuriose gamino pirmuosius dirbtinius falus.


Mūsų dienomis esama specializuotų parduotuvių, kuriose galima įsigyti sekso žaisliukų įvairiems skoniams. Tačiau vis dar esama žmonių, kurie tokių priemonių naudojimą laiko gėdingu reiškiniu, drovisi užsukti į parduotuvę suaugusiesiems. Moterys dažnai bijo prisipažinti partneriui, kad ne viskas seksualine prasme jas tenkina, kad patiria ne visą pojūčių gamą, kokios trokšta. Nieko nuostabaus: jei šalia moters yra vyras, atrodo, savaime suprantama, kad jis turi patenkinti visus jos poreikius. Tačiau ne kiekviena moteris gali prisipažinti sau, o ypač – mylimam vyrui, kad ji norėtų ryškesnių, naujų pojūčių, paieškoti dar nepatirtų malonumų. Vyrai taip pat savo ruožtu baugščiai ir iš tolo vertina, ar partnerė pritartų jų pasiūlymui paįvairinti meilės žaidimus – o gal ims ką nors įtarinėti arba įsižeis?


Malonumas – į sveikatą


Pagrindinė sekso žaislų funkcija – ugdyti jausmingumą. Pavyzdžiui, vaginaliniai rutuliukai didina makšties receptorių jautrumą, dėl to moteris išmoksta patirti didesnį pasitenkinimą intymios sueities su partneriu metu. Be to, tokie rutuliukai stiprina žiedinius makšties raumenis, o padidėjus raumenų tonusui moteris galės suteikti daugiau malonumo savo vyrui.


Naudojant įvairius vibratorius, spartėja medžiagų apykaita, mažojo dubens organuose neužsistovi skysčiai, taigi mažėja ginekologinių susirgimų rizika. Periodiškai naudojant įvairius vibratorius moterims, turinčioms nuolatinius partnerius, rečiau kyla noras ieškoti nuotykių su kitais vyrais – jos ir taip patiria visą gamą intymių pojūčių, jų seksualinis gyvenimas intensyvus, atitinkantis poreikius.


Moteris ne visada turi galimybę manipuliuoti vyru sueities metu, o sekso žaisliukai suteikia puikią galimybę pasirinkti ilgį, tvirtumą, frikcijų intensyvumą ir galimybę stimuliuoti keletą erogeninių taškų vienu metu.


Jokių tabu!


Populiarus ir dar vienas klaidinantis mitas, esą sekso žaisliukai skirti tik vienišiems žmonėms, kurie neturi nei nuolatinių, nei atsitiktinių santykių. Tačiau tai – labai toli nuo tiesos. Seksologai labiausiai rekomenduoja sekso prekes pastovioms, ilgalaikėms poroms – dauguma sekso žaislų skirti ne lytinių meilės žaidimų trūkumui kompensuoti, o jiems paįvairinti, kartu atgaivinant ir rutina tampančius santykius. Žaislai suaugusiesiems suteikia šansą atrasti dar daugiau kūniškų malonumų, nepatirtų pojūčių, naujų pozų, o kartu ir plačiau atverti duris į dar nepažintą, bet labai viliojantį aistros pasaulį.