Poroms, turinčioms sunkumų lovoje, seksologai rekomenduoja apsilankyti erotinių prekių parduotuvėje. Pats geriausias būdas įžiebti tik rusenančią aistrą – tai naujas sekso žaislas. Kokį sekso įrankį pasirinksite, priklausys tik nuo jūsų poreikių, fantazijų bei drąsos.


Na, o kad būtų lengviau apsispręsti, pristatome jums keletą žaisliukų, skirtų porelėms. Aptarkite su partneriu jus labiausiai sujaudinusį daikčiuką ir išbandykite tai dviese!


Penio žiedas

Tai vienas populiariausių sekso prekių industrijos išradimų, kurį drąsiai ryžtasi išbandyti tiek jauni, tiek vyresni. Pagrindinė varpos žiedo funkcija – prailginti lytinį aktą ir sutvirtinti erekciją. Žiedo pagalba į varpą priplūdęs kraujas suteikia vyriškajam organui daugiau stangrumo bei tvirtumo, o pati erekcija trunka ilgiau.

Tačiau tai dar ne viskas. Daugelis varpos žiedų turi papildomų funkcijų ir viskas tik vardan dar didesnio malonumo. Galite įsigyti vibruojantį žiedelį prie kurio pritvirtinta papildoma atšaka, skirta stimuliuoti klitorį, analinę angą ar atlieka sėklidžių masažo funkciją. Kaip sakoma, kiekvienam pagal skonį.


Meilės lašiukai

Jeigu jus ištiko bėdelė, susijusi su sumažėjusiu lytinių potraukiu, tada jums reikia ko nors, kas pažadintų jumyse norą mylėtis. Tokiu atveju rekomenduojame išbandyti meilės lašiukus, kurie tinka tiek jai, tiek jam. Į lašiukų sudėtį įeina tokie natūralūs afrodiziakai kaip damianos lapai, cinamonų lapų eteriai ar guaranos ekstraktas. Šios natūralios medžiagos dar senovės Egipte bei Graikijoje buvo vartojamos kaip vaistas žadinantis susijaudinimą.


Pico Bong


Viena priežasčių, kodėl vyrai nesiryžta nusivesti savo partnerės į erotinių prekių parduotuvę, tai baimė, jog ji išsirinks vibratorių ir jai daugiau nebereikės mylimojo. Deja, taip manydami, vyrai daro didelę klaidą, nes nesprendžiamos problemos niekur nedingsta, o tik didėja.


Neišsigąskite bauginančio vibratoriaus pavadinimo. Jų būna pačių įvairiausių, skirtų vyrams, moterims bei poroms. Porelėms norinčioms patirti virpinančių potyrių sekso metu, rekomenduojame išbandyti dvišakį vibratorių. Viena atšaka stimuliuoja klitorį, kita – teikia malonumą moters vaginai ir vyro sėklidėms.


Sekso supuoklės

Poroms, mėgstančioms išbandyti vis naujas kamasutros pozas rekomenduojame paįvairinti meilės žaidimus sekso supynėmis. Sekso supuoklės suteiks unikalią galimybę patirti kaip niekad gilius įsiskverbimus tiesiog ore!